Autorskie terapie zabiegowe

W prezencie dla naszych pacjentek dr n. med. Monika Kukulska, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu,  stworzyła programy zabiegowe pozwalające w najszybszy i najbardziej optymalny sposób osiągnąć poprawę i rewitalizację jakości skóry,  usunąć zmarszczki i wymodelować owal twarzy.

Zabiegi dobrane są z największą precyzją przez Doktor, która w praktyce sprawdziła ich skuteczność już wielokrotnie. Kluczem do sukcesu jest mieszanie technik zabiegowych- jak mówi: „działamy z każdej strony na skórę i przez to osiągamy najlepsze efekty”. Trzeba pamiętać, że aby efekt utrzymał się długotrwale zazwyczaj należy wykonać serię zabiegów. Unikalne połączenia zabiegowe i duży wybór sprawiają, że w łatwy sposób można znaleźć rozwiązanie swojego problemu estetycznego.

Promocja cenowa dotyczy stałych pacjentek. Zapytaj o szczegóły zespół BeauMED!

oczy2

„Świeże spojrzenie”

Odnowa i regeneracja wiotkiej skóry okolicy oka

Zalecany wiek: dla każdego

Czas trwania kuracji: 12 tygodni

Okolica oka jest jedną z najtrudniejszych do poprawienia a starzeje się bardzo szybko. Dzieje się tak dlatego, że skóra pod okiem ma około 1 mm grubości, pod nią znajduje się siatka naczyń krwionośnych i niestety łatwo o obrzęk. Proponowane zabiegi są bezpieczne w tej okolicy i bardzo starannie dobrane. Po zabiegach skóra pod okiem jest jaśniejsza, grubsza i napięta. Dodatkowo za pomocą fibryny (zabieg podobny do osocza bogatopłytkowego) uzyskujemy wypełnienie zagłębienia pod okiem zwanego „doliną łez”. Świeże spojrzenie gwarantowane!

 • Seria 3 x fibryna + mezoterapia RRS eyes co 4 tygodnie
 • Baby botox  na okolicę kurzych łapek (po serii mezoterapii)

Cena: standardowa 2500 zł – w pakiecie 2100 zł

wiosna 3

„Wiosenne odświeżenie”

Odnowa skóry twarzy i szyi

Zalecany wiek: dla każdego

Czas trwania kuracji: 12 tygodni

To propozycja bardzo uniwersalna dla każdej pacjentki potrzebującej odświeżenia skóry po zimie. Zawiera połączenie zabiegu termoliftingu, polegającego na bezbolesnym podgrzewaniu tkanek i stymulacji kolagenu, oraz mezoterapii kwasem hialuronowym z kompleksem odżywczym. Po zabiegu skóra będzie promienna, odświeżona i napięta.

W tej propozycji zabiegowej ujęto dwie okolice- czyli twarz oraz szyję, co jest bardzo istotne, gdyż zazwyczaj zapominamy o pielęgnacji skóry szyi skupiając się jedynie na twarzy. Skutkuje to po latach widoczną różnicą jakości skóry na tych dwóch okolicach. Nikt przecież nie chce mieć „indycznej” szyi.

 • Seria 3 x termolifting NIR twarz + szyja co 4 tygodnie
 • Mezoterapia 2 x Redensity I twarz lub szyja co 2-3 tygodnie

Cena: standardowa 4100 zł – w pakiecie 3600 zł (zabiegi można wykonywać naprzemiennie; indywidualne ustalenie z pacjentem))

lifting

„Piękny owal” – propozycja PREMIUM

Modelowanie owalu i niwelowanie „chomiczków”

Zalecany wiek: po 38 roku życia

Czas trwania kuracji: 4 tygodnie, możliwość wykonania zabiegów w trakcie 1 wizyty

Z wiekiem owal twarzy opada, linia owalu staje się nierównomierna i pojawiają się niechciane „chomiczki”. Dzieje się tak, gdyż proces starzenia obejmuje nie tylko skórę ale również to wszystko co się pod nią znajduje, czyli: tkankę tłuszczową, mięśnie i więzadła. Aby przywrócić proporcje twarzy proponujemy odtworzenie objętości, której ubyło z wiekiem, kwasem hialuronowym oraz mocne napięcie owalu nowoczesną technologią HIFU. SonoQueen (HIFU) to urządzenie, które w sposób bezbolesny i bardzo skutecznie napina skórę policzka- zaufało mu wielu lekarzy renomowanych Klinik z całej Polski.

 • 2 ampułki kwasu hialuronowego (wypełniacz) – modelowanie policzka oraz okolicy „marionetek”
 • SonoQueen czyli HIFU na owal twarzy

Cena: standardowa 4800 zł – w pakiecie 4000 zł (zabiegi można wykonać jednoczasowo)

de lux

„De LUX dla skóry”

Intensywna regeneracja i przebudowa skóry

Zalecany wiek: po 30 roku życia 

Czas trwania kuracji: 10-12 tygodni

To propozycja, która poprawi i zagęści nawet najbardziej wymagającą skórę. Zabieg frakcji nieablacyjnej wykonywany jest na jednym z najnowocześniejszych laserów na świecie Almie Harmony XL Pro. Jest to zabieg całoroczny, gdyż nie pozostawia żadnych śladów. Nie ma obawy przed złym wyglądem oraz nie ma okresu rekonwalescencji. Skóra po zabiegu w ciągu 3-4 tygodni wyraźnie się zagęszcza i przebudowuje, przez co przestaje być wiotka. Dodatkowe nawilżenie skóry silną mezoterapią lub botox na koniec serii zabiegowej stanowią idealne uzupełnienie terapii.

 • Seria 3 x laser frakcyjny nieablacyjny ClearLift co 3-4 tygodnie
 • Botox 2 okolice lub mezoterapia HydroMax lub Aquashine (zabieg kończący serię laserową)

Cena: standardowa 3800 zł – w pakiecie 3200 zł

usta2

„Rewitalizacja okolicy ust”

Koniec ze „zmarszczkami palacza”

Zalecany wiek: po 40 roku życia

Czas trwania kuracji: 10-12 tygodni

„Zmarszczki palacza” są problemem nie tylko ludzi palących. To brzydkie zagięcia okolicy ust, które niewątpliwie dodają nam lat. Okazuje się, że można się ich skutecznie pozbyć ale trzeba działać wielokierunkowo: połączenie terapii laserowej i kwasu hialuronowego dostosowanego do tej okolicy to recepta na sukces.

 • 3 x laser frakcyjny iPixel co 3-4 tygodnie
 • wypełnienie okolicy ust „zmarszczek palacza” preparatem Redensity II (zabieg kończący)

Cena: standardowa 2200 zł – w pakiecie 2000 zł

dekolt

„Piękny dekolt”- absolutny HIT!

Wspaniały efekt już po 1 zabiegu!

Zalecany wiek: dla każdego

Czas trwania kuracji: 1 zabieg

„Nie ma bardziej skutecznego zabiegu na zagięcia na dekolcie”- tak twierdzi dr Monika Kukulska. Efekty są fenomenalne i to już po 1 zabiegu, a co najlepsze utrzymują się do roku czasu. Zabieg polega na niemal bezbolesnym wprowadzeniu nici PDO pod skórę, dokładnie w zagięcia na dekolcie, oraz podaniu przez te same igły, na których wprowadzane są nici, gęstej i silnie rewitalizującej mezoterapii. Bez konieczności ponownego kłucia! Efekt widoczny jest po 2-4 tygodniach od zabiegu.

 • Nici PDO ok. 10-15 sztuk
 • Mezoterapia Dermaheal HSR podana w trakcie zakładania nici

Cena: standardowa 1400 zł – w pakiecie 1100 zł

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 9.00 – 19.00

biuro.beaumed@gmail.com