Autorskie terapie zabiegowe

82587726_746338795859354_8706146305266679808_n 1 4

Piękno w dobrym stylu

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii BeauMED to miejsce, w którym z pasją dbamy o urodę oraz zdrowie naszych pacjentów. Na pierwszym miejscu stawiamy na jakość oraz higienę wykonywanych zabiegów. Naszym mottem jest piękny lecz naturalny i nie przesadzony wygląd tzw. filozofia „french touch„. 
Dr n. med. Monika Kukulska, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, stworzyła programy zabiegowe pozwalające w najbardziej optymalny sposób osiągnąć poprawę i rewitalizację jakości skóry, usunąć zmarszczki i wymodelować owal twarzy. Zabiegi dobrane są z największą precyzją, stąd ich duża skuteczność. Kluczem do sukcesu jest mieszanie technik zabiegowych. Aby efekt utrzymał się długotrwale zazwyczaj należy wykonać serię zabiegów. 
 
Unikalne połączenia zabiegowe i duży wybór sprawiają, że w łatwy sposób można znaleźć rozwiązanie swojego problemu estetycznego. 
oczy2

„Świeże spojrzenie”

Odnowa i regeneracja wiotkiej skóry okolicy oka

Zalecany wiek: dla każdego

Czas trwania kuracji: 12 tygodni

Okolica oka jest jedną z najtrudniejszych do poprawienia a starzeje się bardzo szybko. Dzieje się tak dlatego, że skóra pod okiem ma około 1 mm grubości, pod nią znajduje się siatka naczyń krwionośnych i niestety łatwo o obrzęk. Proponowane zabiegi są bezpieczne w tej okolicy i bardzo starannie dobrane. Po zabiegach skóra pod okiem jest jaśniejsza, grubsza i napięta. Dodatkowo za pomocą fibryny PRF (zabieg podobny do wampirzego liftingu czyli osocza bogatopłytkowego) uzyskujemy wypełnienie zagłębienia pod okiem zwanego „doliną łez”. Świeże spojrzenie gwarantowane!

 • Seria 3 x fibryna PRF + mezoterapia okolicy oczu co 4 tygodnie
 • Baby botox  na okolicę kurzych łapek (po serii mezoterapii)

Cena: standardowa 3200 zł – w pakiecie 2700 zł

wiosna 3

„Wiosenne odświeżenie”

Odnowa skóry twarzy i szyi

Zalecany wiek: dla każdego

Czas trwania kuracji: 12 tygodni

To propozycja bardzo uniwersalna dla każdej pacjentki potrzebującej odświeżenia skóry po zimie. Zawiera połączenie zabiegu termoliftingu, polegającego na bezbolesnym podgrzewaniu tkanek i stymulacji kolagenu, oraz mezoterapii z kompleksem odżywczym. Po zabiegu skóra będzie promienna, odświeżona i napięta.

W tej propozycji zabiegowej ujęto dwie okolice- czyli twarz oraz szyję, co jest bardzo istotne, gdyż zazwyczaj zapominamy o pielęgnacji skóry szyi skupiając się jedynie na twarzy. Skutkuje to po latach widoczną różnicą jakości skóry na tych dwóch okolicach. Nikt przecież nie chce mieć „indycznej” szyi.

 • Seria 3 x termolifting NIR twarz + szyja co 4 tygodnie
 • Mezoterapia 2 x Redensity I twarz lub szyja co 2-3 tygodnie

Cena: standardowa 4100 zł – w pakiecie 3600 zł (zabiegi można wykonywać naprzemiennie; indywidualne ustalenie z pacjentem))

lifting

„Piękny owal” – propozycja PREMIUM

Modelowanie owalu i niwelowanie „chomiczków”

Zalecany wiek: po 38 roku życia

Czas trwania kuracji: 4 tygodnie, możliwość wykonania zabiegów w trakcie 1 wizyty

Z wiekiem owal twarzy opada, linia owalu staje się nierównomierna i pojawiają się niechciane „chomiczki”. Dzieje się tak, gdyż proces starzenia obejmuje nie tylko skórę ale również to wszystko co się pod nią znajduje, czyli: tkankę tłuszczową, mięśnie i więzadła. Aby przywrócić proporcje twarzy proponujemy odtworzenie objętości, której ubyło z wiekiem, wypełniaczem oraz mocne napięcie owalu nowoczesną technologią HIFU. SonoQueen (HIFU) to urządzenie, które w sposób bezbolesny i bardzo skutecznie napina skórę policzka- zaufało mu wielu lekarzy renomowanych Klinik z całej Polski.

 • 2 ampułki wypełniacza – modelowanie policzka oraz okolicy „marionetek”
 • SonoQueen czyli HIFU na owal twarzy

Cena: standardowa 4800 zł – w pakiecie 4200 zł (zabiegi można wykonać jednoczasowo)

de lux

„De LUX dla skóry”

Intensywna regeneracja i przebudowa skóry

Zalecany wiek: po 30 roku życia 

Czas trwania kuracji: 10-12 tygodni

To propozycja, która poprawi i zagęści nawet najbardziej wymagającą skórę. Zabieg frakcji nieablacyjnej wykonywany jest na jednym z najnowocześniejszych laserów na świecie Almie Harmony XL Pro. Jest to zabieg całoroczny, gdyż nie pozostawia żadnych śladów. Nie ma obawy przed złym wyglądem oraz nie ma okresu rekonwalescencji. Skóra po zabiegu w ciągu 3-4 tygodni wyraźnie się zagęszcza i przebudowuje, przez co przestaje być wiotka. Dodatkowe nawilżenie skóry silną mezoterapią lub btx na koniec serii zabiegowej stanowią idealne uzupełnienie terapii.

 • Seria 3 x laser frakcyjny nieablacyjny ClearLift co 3-4 tygodnie
 • Botox 2 okolice lub mezoterapia HydroMax lub Aquashine (zabieg kończący serię laserową)

Cena: standardowa 3800 zł – w pakiecie 3300 zł

usta2

„Rewitalizacja okolicy ust”

Koniec ze „zmarszczkami palacza”

Zalecany wiek: po 40 roku życia

Czas trwania kuracji: 10-12 tygodni

„Zmarszczki palacza” są problemem nie tylko ludzi palących. To brzydkie zagięcia okolicy ust, które niewątpliwie dodają nam lat. Okazuje się, że można się ich skutecznie pozbyć ale trzeba działać wielokierunkowo: połączenie terapii laserowej i mezoterapii dostosowanej do tej okolicy to recepta na sukces.

 • 3 x laser frakcyjny iPixel co 3-4 tygodnie
 • rewitalizacja okolicy ust „zmarszczek palacza” preparatem Redensity II (zabieg kończący)

Cena: standardowa 2200 zł – w pakiecie 2000 zł

dekolt

„Piękny dekolt”- absolutny HIT!

Wspaniały efekt już po 1 zabiegu!

Zalecany wiek: dla każdego

Czas trwania kuracji: 1 zabieg

„Nie ma bardziej skutecznego zabiegu na zagięcia na dekolcie”- tak twierdzi dr Monika Kukulska. Efekty są fenomenalne i to już po 1 zabiegu, a co najlepsze utrzymują się do roku czasu. Zabieg polega na niemal bezbolesnym wprowadzeniu nici PDO pod skórę, dokładnie w zagięcia na dekolcie, oraz podaniu przez te same igły, na których wprowadzane są nici, gęstej i silnie rewitalizującej mezoterapii. Bez konieczności ponownego kłucia! Efekt widoczny jest po 2-4 tygodniach od zabiegu.

 • Nici PDO ok. 10-15 sztuk
 • Mezoterapia podana w trakcie zakładania nici

Cena: standardowa 2000 zł – w pakiecie 1700 zł

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 9.00 – 19.00

biuro.beaumed@gmail.com