Autorskie terapie zabiegowe

82587726_746338795859354_8706146305266679808_n 1 4

Piękno w dobrym stylu

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii BeauMED to miejsce, w którym z pasją dbamy o urodę oraz zdrowie naszych pacjentów. Na pierwszym miejscu stawiamy na jakość oraz higienę wykonywanych zabiegów. Naszym mottem jest piękny lecz naturalny i nie przesadzony wygląd tzw. filozofia „french touch„. 
Dr n. med. Monika Kukulska, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, stworzyła programy zabiegowe pozwalające w najbardziej optymalny sposób osiągnąć poprawę i rewitalizację jakości skóry, usunąć zmarszczki i wymodelować owal twarzy. Zabiegi dobrane są z największą precyzją, stąd ich duża skuteczność. Kluczem do sukcesu jest mieszanie technik zabiegowych. Aby efekt utrzymał się długotrwale zazwyczaj należy wykonać serię zabiegów. 
 
Unikalne połączenia zabiegowe i duży wybór sprawiają, że w łatwy sposób można znaleźć rozwiązanie swojego problemu estetycznego. 

Piękny owal – propozycja PREMIUM

beaumed_owal 1

Cel: modelowanie owalu i niwelowanie „chomiczków”

Zalecany wiek: po 38 roku życia

Czas trwania kuracji: 4 tygodnie, możliwość wykonania zabiegów w trakcie 1 wizyty

Z wiekiem owal twarzy opada, linia owalu staje się nierównomierna i pojawiają się niechciane „chomiczki”. Dzieje się tak, gdyż proces starzenia obejmuje nie tylko skórę ale również to wszystko co się pod nią znajduje, czyli: tkankę tłuszczową, mięśnie i więzadła. Aby przywrócić proporcje twarzy proponujemy odtworzenie objętości, której ubyło z wiekiem, kwasem hialurnowym oraz mocne napięcie owalu nowoczesną technologią HIFU. SonoQueen (HIFU) to urządzenie, które w sposób bezbolesny i bardzo skutecznie napina skórę policzka, zaufało mu wielu lekarzy renomowanych Klinik z całej Polski.

Plan zabiegów:

 1. 2 ampułki kwasu hialuronowego – modelowanie policzka oraz okolicy „marionetek”
 2. SonoQueen czyli HIFU na owal twarzy (zabiegi można wykonać jednoczasowo)

Cena: standardowa 4800 zł – w pakiecie 4200 zł

Wiosenne odświeżenie

beaumed_wiosenne

Cel: odnowa skóry twarzy i szyi

Zalecany wiek: dla każdego

Czas trwania kuracji: 12 tygodni

To propozycja bardzo uniwersalna dla każdej pacjentki potrzebującej odświeżenia skóry. Zawiera połączenie zabiegu termoliftingu, polegającego na bezbolesnym podgrzewaniu tkanek i stymulacji kolagenu, oraz mezoterapii z kompleksem odżywczym. Po zabiegu skóra będzie promienna, odświeżona i napięta. W tej propozycji zabiegowej ujęto dwie okolice – czyli twarz oraz szyję, co jest bardzo istotne, gdyż zazwyczaj zapominamy o pielęgnacji skóry szyi skupiając się jedynie na twarzy. Skutkuje to po latach widoczną różnicą jakości skóry na tych dwóch okolicach. Nikt przecież nie chce mieć „indycznej” szyi.

Plan zabiegów:

 1. Seria 3 x termolifting NIR twarz + szyja co 4 tygodnie
 2. Mezoterapia 2 x Redensity I twarz lub szyja co 2-3 tygodnie (zabiegi można wykonywać naprzemiennie; indywidualne ustalenie z pacjentem)

Cena: standardowa 4100 zł – w pakiecie 3600 zł

Świeże spojrzenie

beaumed_spojrzenie

Cel: odnowa i regeneracja wiotkiej skóry okolicy oka

Zalecany wiek: dla każdego

Czas trwania kuracji: 12 tygodni

Okolica oka jest jedną z najtrudniejszych do poprawy a starzeje się bardzo szybko. Dzieje się tak dlatego, że skóra pod okiem ma około 1 mm grubości, pod nią znajduje się siatka naczyń krwionośnych i niestety łatwo o obrzęk. Proponowane przez nas zabiegi są bezpieczne w tej okolicy i bardzo starannie dobrane. Po kuracji skóra pod okiem jest jaśniejsza, grubsza i napięta. Dodatkowo za pomocą fibryny PRF (zabieg podobny do osocza bogatopłytkowego) uzyskujemy wypełnienie zagłębienia pod okiem zwanego „doliną łez”. Świeże spojrzenie gwarantowane!

Plan zabiegów:

 1. Seria 3 x fibryna PRF + mezoterapia okolicy oka co 4 tygodnie
 2. Baby botox na okolicę kurzych łapek (po serii mezoterapii)

Cena: standardowa 3200 zł – w pakiecie 2700 zł

Naturalna przebudowa skóry

beaumed_przebudowa

Cel: intensywne odbudowanie i odmłodzenie skóry oraz przywrócenie utraconej elastyczności naturalnymi metodami

Zalecany wiek: dla każdego

Czas trwania kuracji: 12 tygodni (zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów co 4 tygodnie)

Laser frakcyjny iPixel Alma Harmony XL Pro w kontrolowany sposób uszkadza poddane zabiegowi obszary naskórka i skóry właściwej stymulując tym samym naturalne procesy naprawcze. W procesie gojenia, dzięki zastępowaniu uszkodzonych komórek nową tkanką, dochodzi do przebudowy skóry. Aby uzyskać jak najlepsze efekty zaleca się wzbogacenie terapii o wampirzy lifting czyli inaczej osocze bogatopłytkowe. Dzięki kompleksowemu połączeniu 2 zabiegów skóra staje się w widoczny sposób bardziej elastyczna, napięta oraz gęsta. Zabieg redukuje również blizny potrądzikowe. Skuteczna regeneracja, odświeżenie i odmłodzenie gwarantowane!

Plan zabiegów:

 1. Laser frakcyjny iPixel
 2. Osocze bogatopłytkowe czyli wampirzy lifting

Cena: w pakiecie twarz 1440 zł,  szyja 1260 zł, dekolt 1140 zł, taniej o min. 400 zł na każdej okolicy

Rewitalizacja okolicy ust

beaumed_usta

Cel: likwidacja zmarszczek palacza

Zalecany wiek: po 40 roku życia

Czas trwania kuracji: 10-12 tygodni

„Zmarszczki palacza” są problemem nie tylko ludzi palących. To brzydkie zagięcia okolicy ust, które niewątpliwie dodają nam lat. Okazuje się, że można się ich skutecznie pozbyć ale trzeba działać wielokierunkowo: połączenie terapii laserowej i mezoterapii dostosowanej do tej okolicy to recepta na sukces.

Plan zabiegów:

 1. 3 x laser frakcyjny iPixel co 3-4 tygodnie
 2. Rewitalizacja okolicy ust „zmarszczek palacza” preparatem Redensity II (zabieg kończący)

 Cena: standardowa 2200 zł – w pakiecie 1900 zł

De LUX dla skóry

beaumed_deluxe

Cel: intensywna regeneracja i przebudowa skóry

Zalecany wiek: po 30 roku życia

Czas trwania kuracji: 10-12 tygodni

To propozycja, która poprawi i zagęści nawet najbardziej wymagającą skórę. Zabieg frakcji nieablacyjnej wykonywany jest na jednym z najnowocześniejszych laserów na świecie Almie Harmony XL Pro. Jest to zabieg całoroczny, gdyż nie pozostawia żadnych śladów. Nie ma obawy przed złym wyglądem oraz nie ma okresu rekonwalescencji. Skóra po zabiegu w ciągu 3-4 tygodni wyraźnie się zagęszcza i przebudowuje, przez co przestaje być wiotka. Dodatkowe nawilżenie skóry silną mezoterapią lub botox na koniec serii zabiegowej stanowią idealne uzupełnienie terapii.

Plan zabiegów:

 1. Seria 3 x laser frakcyjny nieablacyjny ClearLift co 3-4 tygodnie
 2. Botox 2 okolice lub mezoterapia HydroMax lub Aquashine (zabieg kończący serię laserową)

Cena: standardowa 3800 zł – w pakiecie 3300 zł

Piękny dekolt – absolutny HIT!

beaumed_dekolt

Cel: redukcja zagięć na dekolcie. Wspaniały efekt już po 1 zabiegu!

Zalecany wiek: dla każdego

Czas trwania kuracji: 1 zabieg

„Nie ma bardziej skutecznego zabiegu na zagięcia na dekolcie”- tak twierdzi dr Monika Kukulska. Efekty są fenomenalne i to już po 1 zabiegu, a co najlepsze utrzymują się do roku czasu. Zabieg polega na niemal bezbolesnym wprowadzeniu nici PDO pod skórę, dokładnie w zagięcia na dekolcie, oraz podaniu przez te same igły, na których wprowadzane są nici, gęstej i silnie rewitalizującej mezoterapii. Bez konieczności ponownego kłucia! Efekt widoczny jest po 2-4 tygodniach od zabiegu.

Plan zabiegów:

 1. Nici PDO ok. 10-15 sztuk
 2. Mezoterapia

Cena: standardowa 2000 zł – w pakiecie 1700 zł

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00