Brzuch: 

Pomimo ćwiczeń i diety twój brzuch nie jest idealny?

                                                 Może twoim problemem są rozstępy?

 

 

Brzuch: Twój brzuch pomimo ćwiczeń nie jest idealny?

Może twoim problemem są rozstępy?

Zbilansowana dieta, regularne ćwiczenia, a Twój brzuch nadal nie wygląda idealnie? Lokalne nagromadzenie tkanki tłuszczowej w tej okolicy często jest trudne do usunięcia pomimo zdrowego stylu życia.

Lipoliza iniekcyjna – walka z lokalnym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej 

Najskuteczniejszą metodą walki z niechcianymi „wałeczkami” czy „boczkami” jest zastosowanie lipolizy iniekcyjnej. Zabieg zapewnia celowane działanie w walce z tkanką tłuszczową, ponieważ preparat podawany jest bezpośrednio do tkanki podskórnej.  Seria zabiegów pozwala skutecznie i trwale pozbyć się tego problemu. Zabiegi wykonujemy preparatami:

Aqualyx 

300 zł/amp

Prostolane Inner-B 

800 zł/amp

Dermaheal LL 

250 zł/amp

Dermastabilon 

150 zł/amp

Rozstępy 

Z kolei okres ciąży oraz zmiany w naszym życiu powodujące gwałtowny przyrost lub stadek masy ciała to najczęstsze przyczyny powstawania rozstępów, ale również utraty jędrności naszej skóry w okolicy brzucha. Współczesna medycyna estetyczna najlepsze rezultaty w redukcji rozstępów osiąga wykorzystując  technologie laserowe oraz zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego. Istnieje możliwość tworzenia indywidualnych terapii skojarzonych dla tych  metod, ponieważ wielokierunkowe działanie gwarantuje jeszcze szybsze efekty.

  • Laser frakcyjny ablacyjny –iPixel – podczas zabiegu mikrowiązki lasera dokonują w skórze kontrolowanych mikrouszkodzeń, pobudzają tym samym komórki skóry do intensywnej regeneracji i przebudowy. W efekcie rozstępy stają się mniej widoczne.
  • Osocze bogatopłytkowe – zabieg wykorzystujący autologiczny materiał, pozyskiwany z krwi własnej pacjent. Śródskórnie dostarczane są duże stężenia czynników wzrostu, które poprzez aktywację komórek macierzystych i fibroblastów, inicjują oraz podtrzymują procesy regeneracji.

PRP (osocze) 

650 zł

PRP + fibryna

1200 zł 1 amp PRP + 2 amp fibryna

Utrata jędrności

Bez względu na przyczynę utraty jędrności, należy pamiętać, że można skutecznie z nią walczyć. W naszej Klinice posiadamy szereg zabiegów, które indywidualnie dopasowujemy do problemu podczas konsultacji. Do prawdziwych faworytów należą:

  • NIR– zabieg wykorzystujący bliską podczerwień. Dzięki tej technologii możemy naprawić uszkodzone włókna kolagenowe oraz pobudzić proces neokolagenogenezy, czyli powstawania zupełnie nowych włókien tworzących stelaż skóry.
  • Laser subablacyjny Er:YAG – termiczne ujędrnienie skóry. Wiązka lasera docierająca do dolnych warstwach skóry powoduje podgrzanie włókien kolagenowych i obkurczenie ich do pierwotnej długości, w efekcie skóra odzyskuje jędrność i elastyczność.
  • SonoQueen HIFU – zogniskowana fala ultradźwiękowa, która selektywnie podgrzewa tkankę na kilku poziomach. Powoduje to, że komórki skóry zaczynają się regenerować, co skutkuje wytworzeniem nowego kolagenu. Efektem zabiegu jest spektakularne ujędrnienie i wzrost napięcia skóry.

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00