Dekolt: bez zagnieceń ?

                                                                Jak poprawić skórę dekoltu ?

Dekolt: 

Jak pobyć się brzydkich zagnieceń?

Każda kobieta marzy o pięknym dekolcie. Z biegiem lat na skórze dekoltu zaczynają rysować się zagniecenia, głównie po nocy, zwłaszcza u kobiet z większym biustem. Później zagniecenia już się nie odkształcają i powstają zmarszczki i linijne bruzdki, które często są powodem kompleksów. O skórę dekoltu można dbać podobnie jak na szyi lub twarzy. Wszystko zależy od zaawansowania problemu:

1. Gdy zmarszczki nie są jeszcze utrwalone zalecamy termolifting NIR– zabieg zupełnie bezbolesny, całoroczny, który przebuduje skórę, odświeży ją i będzie zapobiegał pogłębianiu się problemu.

Termolifting NIR Alma Harmony 

600 zł

2. Na każdy etapie zaleca się wykonywanie mezoterapii, aby skórę odżywić i nawilżyć. W praktyce najlepiej sprawdzają się gęste kwasy hialuronowe, np. Redensity I, Restylane Vital, Prostolane Natural B, które długo utrzymują efekt zabiegu.

Kolagen Linerase 

1200 zł

Redensity I

700 zł/amp

Aquashine/ Restylane Vital

850 zł/amp

Prostolane Natural-B 

900 zł/amp

3. Na końcu, gdy chcemy pozbyć się linijnych głębokich zmarszczek i brzydkiej pomarszczonej skóry na dekolcie zalecamy kurację autorską dr Moniki Kukulskiej czyli nici PDO wraz z podaną jednoczasowo mezoterapią. To zabieg bardzo skuteczny i przynoszący zawsze widoczną dużą poprawę. Jedyna taka terapia, którą powtarza się nie częściej niż raz w roku – właśnie z powodu swojej skuteczności. Czytaj więcej w zakładce Autorskie terapie zabiegowe „piękny dekolt”.

Co wchodzi w skład pakietu?

  • Nici PDO ok. 10-15 sztuk
  • Mezoterapia Dermaheal HSR podana w trakcie zakładania nici

Cena standardowa 

1400 zł

Cena w pakiecie

1100 zł

Zapraszamy do BeauMED, gdzie pomożemy wybrać zabieg najlepszy dla Ciebie! 

Rejestracja online Wrocław Booksy

Umów się na wybrane zabiegi!

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00