Bezbolesna laserowa depilacja

Na każdy rodzaj owłosienia

Również latem

Szybka

Innowacja w zakresie depilacji laserowej Wrocław Lubin

Mediostar Monolith

m2
 
Mediostar Monolith to laser obsypany nagrodami. Otrzymał :
  • „Perłę Dermatologii Estetycznej 2019” w kategorii Innowacyjność i Technologia
  • „Innowacja LNE”
  •  nagroda „Najlepszy laser epilacyjny roku 2019” podczas Cosmobeauty Barcelona

Mediostar Monolith to laser diodowy o dwóch długościach fali 810 i 940 nm, dzięki czemu działa nie tylko na melaninę, jak większość laserów dostępnych na rynku, ale również na naczynia krwionośne znajdujące się w cebulce włosa. Włosy pozbawione ukrwienia nie mogą odrastać, a to gwarantuje wyjątkową trwałość efektów. Zastosowane w urządzeniu najnowsze technologie dają możliwość korzystania z depilacji cały rok oraz przez wszystkie osoby bez względu na fototyp skóry.  Jest to obecnie najmocniejszy laser diodowy dostępny na światowym rynku z mocą maksymalną 5000W oraz oferujący największą plamkę zabiegową o powierzchni do 10cm2.

Teraz depilacja nawet dużych partii jak plecy czy nogi jest szybka i komfortowa dla pacjenta. Głowica urządzania wyposażona jest w wysoce skuteczny system chłodzenia, gwarantując bezbolesny zabieg.

Cennik epilacji LUBIN
Cennik epilacji WROCŁAW

Inne zastosowania lasera

Mediostar Monolith

Fotoodmładzanie

Laserowe leczenie trądziku

Laserowe leczenie grzybicy paznokci

Fotoodmładzanie

Zabieg fotoodmładzania polega na redukcji  objawów procesu starzenia skóry przy użyciu silnych impulsów światła. Dochodzi do emisji wiązek światła o różnej długości fali, które stymulują komórki odpowiedzialnych za produkcje kolagenu i elastyny.

CENNIK Fotoodmładzanie

Twarz lub szyja lub dekolt  350 zł

Twarz + szyja lub dekolt     500 zł

Usuwanie zmian trądzikowych – laserowe leczenie trądziku

Podczas zabiegów laserowych oddziałujemy przede wszystkim na bakterie Propionobacterium acnes. Porfiryny uwalniane przez bakterie absorbują promieniowanie laserowe, co prowadzi do niszczenia komórek bakteryjnych. Efektem zabiegu jest wyciszenie istniejących i zmniejszenie powstawania nowych zmian. Aby osiągnąć najlepsze rezultaty zabiegi wykonuje się w serii. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o leczeniu trądziku zapraszamy na stronę Centrum Terapii Trądziku. 

CENNIK 

od 250 zł

Leczenie grzybicy laserem –  foto-dezaktywacja patogenów

W wyniku naświetlania laserowego wytwarza się wysoka temperatura, prowadząc  do zniszczenia patogenu, a tym samym do zakończenia stanu zakażenia. Zmieniony chorobowo paznokieć poddajemy serii naświetlań. Przed rozpoczęciem terapii konieczne jest wykonanie badania mikologicznego w celu potwierdzenia grzybicy.

CENNIK laserowe leczenie grzybicy paznokci

od 250 zł

nagrody monolith

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00