Dłonie: są wizytówką kobiety

Co zrobić aby odświeżyć zniszczone dłonie?

 

Dłonie: 

Są wizytówką kobiety

Co zrobić aby odświeżyć zniszczone dłonie?

Dłonie są częścią naszego ciała, o której często zapominamy w codziennej pielęgnacji. Zdarza się, że zdradzają nasz wiek. Każdego dnia są narażone na wiele uszkadzających czynników: środki czyszczące, dezynfekujące. Istnieje kilka sposobów na poprawienie jakości skóry na dłoniach. Z wiekiem stają się coraz bardziej kościste i zapadnięte ale na to również mamy skuteczne sposoby:

  • Kwas hialuronowy oraz mezoterapia igłowa: w zależności od potrzeb możemy użyć preparatów do mezoterapii (Redensity I, Restylane Vital, Prostolane Natural B) celem poprawy jakości skóry, głównie jej nawilżenia. Można również zastosować kwas hialuronowy sieciowany czyli wypełniacz, ale dostosowany do tej delikatnej okolicy, celem subtelnego wypełnienia dłoni aby były odrobinę „pulchniejsze”, mniej kościste i zapadnięte. Zabiegi te wykonuje się kaniulą, często nie ma żadnych śladów po zabiegu a efekty są bardzo dobre.
  • Kondycjonowanie skóry laserem Alma Harmony XL Pro ClearLift – bardzo dobry sposób na poprawę jakości skóry bez igieł i okresu rekonwalescencji. Głowica Clearlift nie pozostawia śladów po zabiegu, dlatego zabieg jest całoroczny. Zaleca się serię zabiegów ok. 3 co 3-4 tygodnie. Finalnie uzyskujemy bardziej napiętą, grubszą i młodszą skórę dłoni.
  • Przebarwienia – proponujemy laserowe usuwanie przebarwień Dye-Vl . Zabieg bardzo skuteczny, którego efektem ubocznym jest poprawa jakości skóry. Alternatywą jest zabieg z użyciem maski Dermamelan lub Cosmelan oraz domową pielęgnację kremem o tej samej nazwie. Podsumowując do wyboru mamy dwie skuteczne metody redukcji przebarwień: laserowa oraz peeling chemiczny z kuracją hamującą tworzenie się przebarwień Dermamelan/Cosmelan. Decyzję co do wyboru metody walki z przebarwieniami podejmuje się wspólnie z lekarzem w trakcie konsultacji.

Dermamelan/Cosmelan maska 

900 zł

Redensity I mezoterapia

700 zł/amp

Aquashine 

850 zł/amp

Prostolane Natural-B 

900 zł/amp

Restylane Vital 

900 zł/amp

Kolagen Linerase (3 okolice) 

1200 zł

Rejestracja online Wrocław Booksy

Umów się na wybrane zabiegi!

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00