Ginekologia estetyczna i operacyjna 

Wstydliwe problemy kobiet,

którym można zaradzić

                                                

 

 

 

 

Wstydliwe problemy wielu kobiet,

którym można zaradzić

                                                

Rewitalizacja stref intymnych 

Rewitalizacja stref intymnych  to procedura mająca na celu powiększenie, nawilżenie i  jednocześnie odmłodzenie skóry okolic intymnych.

Efekt ten uzyskuje się dzięki iniekcji kwasu hialuronowego, która odbywa się  w znieczuleniu miejscowym. W przypadku tego zabiegu nie jest wymagane od pacjentek szczególne przygotowanie.

Zabiegi wykonywane są przez lekarza specjalistę ginekologa dr Łukasza Bełzę. 

 

gabinetGinekologa

Cennik

Desirial, Desirial Plus- nawilżenie

3000 zł

Neauvia – rewitalizacja

2000 zł

O-shot 

O-shot – terapia rewitalizująca wykorzystująca osocze bogatopłytkowe. Wskazaniami do zabiegu jest chęć poprawy jakości życia seksualnego, zaburzenia libido, odczuwanie bólu podczas stosunku, suchość pochwy czy wysiłkowe nietrzymanie moczu. O-shot pobudza tkanki do regeneracji, nawilża, wzmacnia krążenie krwi w okolicach intymnych oraz minimalizuje powstałe stany zapalne. Po zabiegu można wrócić od razu do codziennych zajęć. Efekty widoczne są po ok.  3 tygodniach, a wykonanie serii zabiegów zapewnia widoczne rezultaty przez 1-2 lata.

Cennik

Zabieg O-shot (Orgasm-Shot)

1000 zł

Labioplastyka 

Labioplastyka  czyli inaczej chirurgiczna korekta warg sromowych mniejszych, która obejmuje zmianę ich kształtu, zmniejszenie przerostu lub wyrównanie asymetrii. Wykonuje się ją w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjentka nie odczuwa bólu.  Zabieg ten skierowany jest szczególnie do kobiet odczuwających dyskomfort związany z wyglądem okolic intymnych.

Cennik

Labioplastyka

od 3000 zł – 5000 zł

Plastyka napletka łechtaczki

2000 zł – 3000 zł

Hymenotomia

Hymenotomia  to zabieg  z zakresu ginekologii estetycznej polegający na nacięciu błony dziewiczej. Pogrubiała przerośnięta błona dziewicza może być również przyczyną dolegliwości bólowych dołu brzucha oraz pierwotnego braku miesiączki. Odbywa się on w znieczuleniu miejscowym. Konsultacja z ginekologiem a także odpowiednie badania (cytologia) są niezbędnym elementem przygotowania do wykonania zabiegu.

Cennik

Hymenotomia

1500 zł

Ginekologia operacyjna

Oferujemy konsultacje z zakresu ginekologii operacyjnej.

  • operacja zaburzenia statyki narządu rodnego/obniżenie (zabieg możliwy do wykonania w ramach NFZ)
  • nietrzymanie moczu (zabieg możliwy do wykonania w ramach NFZ lub prywatnie)

Konsultacja operacyjna

500 zł

  • Plastyka krocza (zwężenie ujścia do pochwy, podniesienie krocza, przywrócenie wyglądu tej okolicy)

Plastyka krocza

8000 zł

  • Plastyka krocza oraz operacyjne zwężenie pochwy

Plastyka krocza + zwężenie pochwy

12000 zł

Operacje wykonywane są w zabezpieczeniu szpitalnym (sala operacyjna) z pobytem 2-dniowym.

Kilka informacji na temat nietrzymania moczu …

Nietrzymanie moczu postrzegane jest przez przedstawicieli Międzynarodowej Organizacji Zdrowia (WHO) jako jeden z ważniejszych, ogólnoświatowych problemów zdrowotnych XXI wieku. Jest dolegliwością krępującą i utrudniającą życie, wpływającą zdecydowanie negatywnie na jego jakość. Dzięki postępowi diagnostyczno-terapeutycznemu wielu przypadkach dolegliwość ta może być skutecznie leczona. Problem ten jest powszechny przede wszystkim wśród kobiet. Pojawia się zarówno w wieku rozrodczym, jaki pomenopauzalnym.

Przyczyn nietrzymania moczu jest wiele, przykładem jednej z nich może być defekt anatomiczno-strukturalnym wynikający z wiotkości pochwy. Jest on związany ze zmianami samej ściany pochwy(nieprawidłowości w składzie poszczególnych typów kolagenu i elastyny) lub też wynikać z niewydolności struktur otaczających pochwę (więzadeł mięśni oraz elementów tkanki łącznej dna miednicy).

Metody leczenia nietrzymania moczu dzielą się na zachowawcze i operacyjne.  Przed zakwalifikowaniem pacjentki do terapii istotne jest postawienie dokładnej diagnozy, która opiera się na badaniach laboratoryjnych oraz badaniach przeprowadzanych przez ginekologa. Pozwala to na wybór najbardziej optymalnego zabiegu.

Inne zabiegi z zakresu ginekologii

Cennik

Zaburzenia statyki narządu rodnego

500 zł

Poprawa blizny po nacięciu przy porodzie

2000 zł

Szczepienie przeciw HPV

650 zł

Implanon NXT – implant antykoncepcyjny

1200 zł

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00