Chciałabyś powiększyć usta ale boisz się sztuczności? Zobacz nasze metamorfozy: naturalnie powiększone usta, modelowanie większych ust oraz starszych ust. Zabiegi wykonane przez lekarzy BeauMED Wrocław oraz Lubin

Powiększanie ust na płasko. Efekt przed i po

Każda z kobiet marzy o pięknych wydatnych ustach. Niektóre mają to szczęście i są posiadaczkami pięknego uśmiechu a inne korzystają z usług medycyny estetycznej. Z wiekiem usta się zmniejszają, nie są tak jędrne jak wcześniej. Jest to również wskazanie do rewitalizacji ust kwasem hialuronowym.

Jeżeli chcecie poprawić wygląd ust musicie wiedzieć, że:

  1. Można tak wymodelować usta, że nikt nie zauważy, że jest to działanie lekarza a nie natury. Czyli ma być NATURALNIE!
  2. Zabieg nie musi boleć. Odpowiednio powoli wykonany ze znieczuleniem jest nieznacznie odczuwalny (potwierdzą to moje pacjentki:) )
  3. Kwas hialuronowy podany w usta powoduje ich oświeżenie, lepsze nawilżenie i ładny wygląd, nawet jeżeli wchłonie się podana objętość
  4. Używamy tylko renomowanych marek preparatów od oficjalnych przedstawicieli, np. marka Teosyal, Syleage, Juvederm.

Nie ma lepszego dowodu na to, że efekt powiększania ust może być naturalny jak zobaczyć nasze pacjentki. Zapraszamy do wchodzenia na stronę z metamorfozami regularnie, gdyż stale będą się tam pojawiały nowe zdjęcia różnych metamorfoz. Zabiegi wykonane są przez lekarzy z BeauMED Wrocław lub Lubin.

Zapraszamy do nas, gdyż tu macie gwarancję jakości i dobrego stylu.

Powiększanie ust na płasko. Efekt przed i po
Powiększanie ust na płasko. Efekt przed i po

Gwarantuję !

dr n. med. Monika Kukulska

Jestem lekarzem, specjalistą chorób wewnętrznych oraz właścicielem Klinik BeauMED Wrocław oraz Lubin. Najważniejszy dla mnie jest naturalny i świeży wygląd moich pacjentek. Specjalizuję się w zabiegach modelowania twarzy, głębokiej regeneracji skóry.
Data dodania wpisu: 24 czerwca, 2024