Mezoterapia Wrocław Lubin

Poprawa jakości skóry

Nawodnienie i zagęszczenie skóry 

Mezoterapia igłowa w BeauMED Lubin oraz Wrocław – czyli nawilżenie i ujędrnienie skóry. Używamy preparatów do mezoterapii igłowej tylko najlepszej jakości. Zabiegi wykonują doświadczeni lekarze

Mezoterapia igłowa to terapia przeciwstarzeniowa, która polega na wprowadzaniu składników aktywnych do skóry właściwej, dzięki czemu skuteczność ich działania jest zmaksymalizowana. Zabieg idealnie sprawdza się jako intensywna regeneracja skóry gdyż nawilża, ujędrnia i rozświetla. Wiotka i podatna na zmarszczki skóra wokół oczu po zabiegu staje się promienna i wygładzona. Twarz wygląda na zdrową, młodą i zrelaksowaną. Jeżeli zastanawiasz się jak działa mezoterapia Lubin Wrocław to doskonałe miasta do sprawdzenia oferowanych usług medycyny estetycznej.

mezoterapia Monika
RRS HA eyes – preparat do mezoterapii igłowej oka

Preparat stworzony przez laboratorium Aesthetic Dermal  do mezoterapii okolicy oka. W jego skład wchodzi kwas hialuronowy oraz krzem organiczny, który posiada właściwości odmładzające oraz przeciwzmarszczkowe. Efektem stosowania preparatu jest nawilżenie, rozjaśnienie skóry, zmniejszenie oznak starzenia, redukcja worków pod oczami oraz poprawa konturu oczu.

mezoterapia RRS HA eyes

Cennik Wrocław oraz Lubin

400 zł

Styleage Hydro Max- preparat do mezoterapii igłowej twarzy, szyi i dekoltu

 Preparat zawierający kwas hialuronowy w połączeniu z substancją nawilżającą – sorbitolem. Produkt ten posiada silne właściwości nawilżające, zapewnia poczucie odświeżenia jak również ogranicza degradację kwasu hialuronowego, co wydłuża jego działanie.

 • podwójne nawilżenie
 • długotrwały efekt
 • rekonstrukcja skóry
 • działanie antyoksydacyjne.

Styleage Hydro Max

Cennik Wrocław oraz Lubin

800 zł

Redensity I Teoxane – preparat do mezoterapii igłowej twarzy, szyi i dekoltu

Preparat przeznaczony do głębokiej i intensywnej rewitalizacji i odbudowy skóry. Szczególnie polecany  jest do redukcji zmarszczek, na  odwodnioną skórę twarzy, pozbawioną blasku cerę, a także cienie pod oczami.  W składzie znajduje się kwas hialuronowy, który intensywnie nawilża skórę oraz ekskluzywne składniki odżywcze: przeciwutleniacze, aminokwasy, cynk, miedz, witaminę B6. Efekty widoczne są już po  1 zabiegu, a spektakularne wyniki można uzyskać poprzez wykonanie serii trzech zabiegów w odstępie 2-3  tygodni.

Redensity I

Cennik Wrocław oraz Lubin

700 – 800 zł

Głęboka mezoterapia Aquashine / Aqushine BTX 

Nowoczesny i popularny produkt wykorzystywany w prestiżowych klinikach medycyny estetycznej. Proponowany do rewitalizacji skóry suchej, zmęczonej i  pozbawionej blasku. Wspomaga odnowę komórek, głęboko nawilża skórę, poprawia jej jędrność i elastyczność, jak również redukuje zmarszczki i likwiduje przebarwienia. W jego składzie znajduje się: biodegradowalny kwas hialuronowy oraz kompleks odżywczy 14 witamin, 24 aminokwasów, 8 minerałów i koenzymów oraz 5 kwasów nukleinowych. 

Aquashine / Aquashine BTX

Cennik Wrocław oraz Lubin

800 zł / 900 zł

Mezoterapia 2 w 1 czyli Hydra Booster

To połączenie dwóch preparatów do mezoterapii: NCTF 135HA – wieloskładnikowej formule rewitalizującej oraz M-HA 18 – kwasu hialuronowego o dużej masie cząsteczkowej połączonej ze stabilizującym go glicerolem. Skuteczność tej głębokiej mezoterapii została udowodniona w badaniach klinicznych. Jest to zastrzyk energii dla skóry. Z uwagi na połączenie dwóch preparatów w jednym zabiegu otrzymujemy w sumie aż 3 ml substancji, co wystarcza aby bardzo intensywnie poprawić jakoś skóry, jej napięcie i kolor.

Hydra Booster

Cennik Wrocław oraz Lubin

790 zł

Koktajl witaminowy oraz kwas hialuronowy Dermaheal HSR/SR

Działanie przeciwzmarszczkowe, zapobiega starzeniu się skóry. Preparat podawany jest śródskórnie na tzw. małe pęcherzyki. Zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów co 2 tygodnie. 

Dermaheal HSR/SR

Cennik Wrocław oraz Lubin

400 zł

Preparat do głębokiej mezoterapii z efektem niewielkiego wypełnienia – Prostrolane Natural B

Jest produktem bezpiecznym, a zarazem o wysokiej skuteczności. Preparat można podawać w następujących obszarach:

 • czoło,
 • obszar skroniowy,
 • bruzda nosowo-wargowa,
 • linie marionetki,
 • cała twarz i szyja.
inner b

Prostrolane Natural-B powstał, aby zachować naturalny wygląd twarzy, jednocześnie likwidując widoczne niedoskonałości skóry. Wygładza zmarszczki, regeneruje skórę odbudowując jej wewnętrzne struktury, czyniąc ją gładką i sprężystą.  Za sprawą zastosowania technologii powolnego uwalniania peptydów, działa jeszcze 2 tygodnie po zabiegu, peptydy powoli uwalniają się i penetrują w głąb skóry, a zawarty w preparacie kwas hialuronowy głęboko ją nawilża. 

Spodziewane efekty

 • Naturalna korekta zmarszczek
 • Stymulacja procesów regeneracyjnych
 • Odbudowa wewnętrznych struktur skóry
 • Odmłodzenie twarzy
 • Opóźnienie oznak starzenia się skóry

Cennik Wrocław oraz Lubin

Prostolane Natural-B

900 – 950 zł

Pakiet 3 zabiegów

1 zabieg 800 zł

Pozostałe preparaty z linii Prostrolane

Blanc-B zastosowanie tego preparatu stanowi podstawę w terapii depigmentacyjnej. Hamuje syntezę tyrozynazy – enzymu niezbędnego do produkcji melaniny, to właśnie jej nadmiar jest widoczny na skórze w postaci przebarwień. Blanc –B zalecany jest również jako zabieg regenerujący skórę po nadmiernej ekspozycji na słońce, dzięki właściwościom zapobiegania oraz cofania oznak fotostarzenia.

Inner –B – zawarty w preparacie kompleks peptydów skutecznie radzi sobie z cellulitem oraz miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. Preparat wspomaga lipolizę, usuwając złogi tłuszczowe oraz hamuje lipogenezę, zapobiegając ich ponownemu gromadzeniu się. To także idealne rozwiązanie dla osób chcących zredukować podbródek lub wykonturować linię żuchwy.

Inner-BSEzabieg dedykowany na okolicę oczu.  Zawartość kwasu hialuronowego oraz peptydów regenerujących odpowiada za szybki efekt wygładzenia, ujędrnienia i odmłodzenia tej delikatnej okolicy. Preparat wzbogacony o peptyd wspierający lipolizę redukuje także problem worków pod oczami.

Preparaty Prostrolane działają w skórze jeszcze 2 tygodnie po zabiegu dając długotrwały efekt, dzięki zastosowaniu technologii powolnego uwalniania peptydów, stymulują i przebudowują ją etapowo.

Cennik Wrocław oraz Lubin

Prostolane Blanc-B

900 – 950 zł

Prostolane Inner-B

800 zł

Prostolane Inner-BSE

900 – 950 zł

Pakiet 3 zabiegów

1 zabieg 800 zł

Kolagen Linerase to zabieg idealny dla cienkich skór

Kolagen odpowiedzialny za gładkość i jędrność skóry z wiekiem ulega zmniejszeniu. W efekcie nasza skóra odpowiada wiotkością i zmarszczkami. Niedobory kolagenu można uzupełnić i w szybki sposób przywrócić skórze jędrność. Podany śródskórnie kolagen stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych. Już po siedmiu dniach uzyskujemy efekt zagęszczonej skóry, wygładzenia zmarszczek, poprawy elastyczności.

Kolagen (Linerase) 3 okolice (np. twarz, szyja, dekolt)

Cennik Wrocław oraz Lubin

1200 zł

Nucleofill Medium oraz Strong czyli siła regeneracji skóry w naturalny sposób

Poprawa jakości skóry bez wpływu na rysy twarzy:

Nucleofill to produkt do mezoterapii igłowej, naturalny, odpowiedni do każdego rodzaju skóry i co ważne dla alergików nieuczulający. Preparat zawiera polinukleotydy, które stymulują nasze naturalne procesy przebudowy skóry czyli produkcję kolagenu typu 1 oraz elastyny oraz „wymiatają” szkodliwe wolne rodniki. Ponadto zawierają grupy hydrofilowe mające zdolność do ściągania wody.

Mechanizm działania preparatu:

 1. liftingujące poprzez syntezę kolagenu typu 1  i elastyny
 2. antyoksydacyjne 
 3. nawilżające – grupy hydrofilowe wiążą wodę
nucleofill 2

Technika podania preparatu: 

 • technika 5 punktów: za pomocą igły podaje się Nucleofill w 5 określonych punktów w obrębie twarzy 0,1-0,3 ml preparatu. Układ limfatyczny rozprzestrzenia produkt na skórę twarzy. 
 • technika podań na wiele punktów czyli technika muliiniekcj: najlepiej sprawdza się w obszarze szyi, dłoni lub dekoltu.
 • technika podania kaniulą.

Cennik Wrocław oraz Lubin

Nucleofill Medium (młoda skóra)

1000 zł

Nucleofill Strong (starsza skóra)

1050 zł

Juvenus – biostymulator oparty na polinukleotydach
juvenus

SKŁAD PREPARATU

Juvenus medium:

Polimeryzowane polinukleotydy(PDRN) 20 mg/ml

 Juvenus strong:

Polimeryzowanepolinukleotydy(PDRN) 25 mg/ml

 • Juvenus to polimeryzowany żel na bazie polinukleotydów (PDRN) pochodzenia zwierzęcego (np. ryby).
 • PDRN to skrót od polideoksyrybonukleotydów.
 • PDRN pochodzi z gamet łososia w procesie kontrolowanego oczyszczania i sterylizacji.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

 • podawany w iniekcji
 • elastyczny
 • sterylny (strzykawki napełniane w warunkach aseptycznych)
 • niepirogenny
 • łatwo przyswajalny
 • bezbarwny
 • żel w szklanych strzykawkach w opakowaniu wraz z dwoma igłami 30G.
 • sklasyfikowany jako wyrób medyczny klasy III
 • jednostka notyfikowana:0373 (MDD certyfikat)

Co to są polinukleotydy?

Polinukleotydy są biopolimerami nukleotydów, czyli substancjami, które składają się z wielokrotnie powtórzonych jednostek nukletydów w postaci długich łańcuchów.

DNA –najsłynniejszy polinukleotyd

 Co to jest nukleotyd?

Nukleotyd jest podstawową jednostką budulcową polimerów kwasów nukleinowych(np. DNA = kwas dezoksyrybonukleinowy, RNA = kwas rybonukleinowy).

Liniowa sekwencja nukleotydów zawiera wszystkie informacje dla budowy, rozwoju i funkcjonowania organizmu.

Co to jest nukleotyd?

Nukleotyd jest organicznym związkiem, który składa się z 3 podjednostek:

 • zasady azotowej
 • monosacharydu
 • grupy fosforanowej

 Formowanie polinukleotydów

 • Polinukleotydy tworzone są przez wiązania kowalencyjne między fosforanem jednego nukleotydu, a cukrem innego, co skutkuje powstaniem wiązań fosfodiestrowyvh.
 • Łańcuchy nukleotydowe polinukleotydów mogą być długie np. DNA zawiera ponad 100 milionów połączonych nukleotydów, natomiast oligonukleotydy składają się z kilkunastu do kilkudziesięciu nukleotydów.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

 • podawany w iniekcji
 • elastyczny
 • sterylny (strzykawki napełniane w warunkach aseptycznych)
 • niepirogenny
 • łatwo przyswajalny
 • bezbarwny
 • żel w szklanych strzykawkach w opakowaniu wraz z dwoma igłami 30G.
 • sklasyfikowany jako wyrób medyczny klasy III
 • jednostka notyfikowana:0373 (MDD certyfikat)
 • podawany w iniekcji
 • elastyczny
 • sterylny (strzykawki napełniane w warunkach aseptycznych)
 • niepirogenny
 • łatwo przyswajalny
 • bezbarwny
 • żel w szklanych strzykawkach w opakowaniu wraz z dwoma igłami 30G.
 • sklasyfikowany jako wyrób medyczny klasy III
 • jednostka notyfikowana:0373 (MDD certyfikat)

Co to są polinukleotydy?

Polinukleotydy są biopolimerami nukleotydów, czyli substancjami, które składają się z wielokrotnie powtórzonych jednostek nukletydów w postaci długich łańcuchów.

DNA –najsłynniejszy polinukleotyd

 Co to jest nukleotyd?

Nukleotyd jest podstawową jednostką budulcową polimerów kwasów nukleinowych(np. DNA = kwas dezoksyrybonukleinowy, RNA = kwas rybonukleinowy).

Liniowa sekwencja nukleotydów zawiera wszystkie informacje dla budowy, rozwoju i funkcjonowania organizmu.

Co to jest nukleotyd?

Nukleotyd jest organicznym związkiem, który składa się z 3 podjednostek:

 • zasady azotowej
 • monosacharydu
 • grupy fosforanowej

 Formowanie polinukleotydów

 • Polinukleotydy tworzone są przez wiązania kowalencyjne między fosforanem jednego nukleotydu, a cukrem innego, co skutkuje powstaniem wiązań fosfodiestrowyvh.
 • Łańcuchy nukleotydowe polinukleotydów mogą być długie np. DNA zawiera ponad 100 milionów połączonych nukleotydów, natomiast oligonukleotydy składają się z kilkunastu do kilkudziesięciu nukleotydów.
 1. STYMUALCJA- POBUDZENIE RECEPTORÓW NA FIBROBLASTACH

Polinukleotydy

Polinukleotydy aktywują dwa typy receptorów błonowych na fibroblastach

 • RECEPTOR CD39
 • RECEPTOR CD40

Pobudzenie receptorów prowadzi do dwóch głównych efektów:

 • stymulacji produkcji kolagenu typu I
 • dojrzewania fibroblastów w miofibroblastach

LIFTING POPRZEZ POLINUKLEOTYDY        

Stymulacja fibroblastów do wytwarzania kolagenu, elastyny, glukozaminoglikanów, białek i glikoprotein decyduje o silnym oraz specyficznym działaniu liftingującymi rewitalizującym     niezależnie od rodzaju skóry.

 1. DZIAŁANIE ANTYOKSYDACYJNE – WIĄZANIE WOLNYCH RODNIKÓW

          Polinukleotydy i działanie antyoksydacyjne

 • Aktywne metabolity wiążą wolne rodniki (Postępująca degradacja enzymatyczna cząsteczek polinukleotydowych w środowisku zewnątrzkomórkowym).
 1. NAWILŻENIE GŁĘBOKIE NAWODNIENIE TKANEK

  Polinukleotydy i głębokie nawodnienie tkanek

„Gąbka elektrostatyczna”

 • Wiązanie wody przez grupy hydrofilowe pojedynczych nukleotydów
 • Przedłużone izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej.

 MECHANIZM DZIAŁANIA

 • Juvenus posiada właściwości biochemiczne, dzięki czemu:
 • poprawia elastyczność skóry,
 • jest skuteczny w walce z oznakami starzenia i fotostarzenia,
 • niweluje zmarszczki,
 • poprawia jędrność, napięcie i elastyczność skóry,
 • niweluje atrofię ust (utrata objętości ust).
 • Jest skuteczny w niwelowaniu tkanek włóknistych, takich jak blizny.
 • Łańcuch polinukleotydowy wiąże cząsteczki wody, działa antyoksydacyjnie i służy jako „wymiatacz” rodników hydroksylowych ( gromadzą się one pod wpływem stresu lub czynników zewnętrznych np. promieniowania UV).
 • Jego właściwości nawilżające i działanie antyrodnikowe pomagają stworzyć optymalne środowisko dla wzrostu fibroblastów, co przywraca elastyczność tkanek.

PRZECIWWSKAZANIA

 • zaburzenia krążenia
 • utrzymujący się stan zapalny skóry
 • padaczka
 • cukrzyca
 • aktywne zakażenie wirusem opryszczki
 • infekcja skórna
 • przebyte lub obecnie utrzymujące się choroby autoimmunologiczne
 • poważna alergia lub utrzymujące się stany zapalne
 • stwierdzona nadwrażliwość na składniki produktu
 • ciąża
 • karmienie piersią
 • wiek poniżej 18 roku życia

 Nie należy używać wyrobu Juvenus:

 • do iniekcji okołooczodołowych(powieki, oczodoły)
 • do wstrzykiwań do naczyń krwionośnych lub limfatycznych

 WSKAZANIA

Juvenus medium

20 mg/ml PDRN

 • niwelowanie powierzchownych zmarszczek np. wokół ust, zmarszczki na policzkach, niwelowanie średnich blizn.

Juvenus strong

25 mg/ml PDRN

 • Cery dojrzałe,niwelowanie średnich i głębokich zmarszczek np. bruzda nosowo-wargowa,do modelowanie ciała, niwelowanie głębokich/rozległych blizn.

Juvenus można stosować na

 • szyję,
 • dekolt,
 • twarz (okolice oczu, policzki, kości policzkowe),
 • grzbiety dłoni,
 • brzuch,
 • uda,
 • pośladki.
Neauvia Hydro Deluxe czyli sekret pięknej skóry w 3 wymiarach

Jaką mezoterapią jest Neauvia Hydro Deluxe? Co ma w składzie?

• nieusieciowany kwas hialuronowy o najwyższym stężeniu 18 mg/ml
pozwala uzyskać najlepszy efekt nawilżenia skóry
• dzięki unikalnej technologii pozyskiwania kwasu hialuronowego to najczystszy
na rynku produkt do biorewitalizacji skóry, gwarantujący bezpieczeństwo
przeprowadzanego zabiegu i długotrwały efekt
• dodatek hydroksyapatytu wapnia stymuluje produkcję kolagenu i elastyny
w skórze, dzięki czemu skóra uzyskuje blask i wyjątkową jędrność i sprężystość
• zawartość dwóch aminokwasów glicyny i L-proliny utrwala i podtrzymuje
swoistą siatkę kolagenową, zapewniając zachowanie
pięknego owalu twarzy

To kompleksowa mezoterapia igłowa ! Nadaje się do rewitazlizacji twarzy, szyi, dekoltu, dłoni oraz ciała.

hydro deluxe 1
strztkawka hydro

Czym jest hydroksyapatyt wapnia?

Hydroksyapatyt wapnia (CaHA) to minerał występujący w naturze i bezpieczny dla ludzkiego organizmu, który po wprowadzeniu do skóry stymuluje proces neokolagenezy. Po zastosowaniu preparatu poprawie ulega zarówno gęstość, jak i elastyczność skóry. Jednocześnie kwas hialuronowy pozwala osiągnąć idealny rezultat objętościowy, a CaHA zapewnia najlepszy możliwy efekt rewitalizacyjny.  Bezpieczne, optymalne stężenie CaHA zapewnia doskonałe wyniki bez występowania skutków ubocznych.

Czym są aminokwasy ?

Neauvia Hydro Deluxe zawiera także aminokwasy – glicynę i l-prolinę – stanowiące główne komponenty do produkcji kolagenu. Ponadto dodatek tych dwóch składowych białka tkanki łącznej, powoduje, że otrzymany efekt estetyczny jest długotrwały, a jakość skóry i jej nawilżenie zdecydowanie lepsze.

ILE TRWA I JAK WYGLĄDA ZABIEG NEAUVIA HYDRO DELUXE?

Lekarz dobiera odpowiednią dla pacjenta formę znieczulenia oraz metodę
podania preparatu.
• Samo podanie preparatu trwa około 15-20 minut, w zależności od miejsc
zastosowania.
• Dla osiągnięcia optymalnego efektu zaleca się serię zabiegów (3) rozpisanych
przez lekarza. Zazwyczaj podczas jednej wizyty podaje się max. 5 ml preparatu.

Cennik Wrocław oraz Lubin

Hydro DELUXE 2,5 ml

900 zł

W serii 3 zabiegów 1 zabieg jest w cenie

800 zł

JALUPRO® Aminokwasowa terapia zastępcza czyli nowoczesny biostymulator tkankowy
szkolenie Jalupro 9

Tajemnica szwajcarskiej linii produktów JALUPRO® tkwi w aminokwasach, które są jedynym niezbędnym substratem potrzebnym do inicjacji syntezy kolagenu typu I oraz III, dostępna w Europie od 15 lat i rozpoznawalna w ponad 40 krajach na całym świecie .

Wyniki badań klinicznych potwierdziły, że JALUPRO® classic i JALUPRO® HMW wzmagają procesy chemotaktyczne i proliferację fibroblastów. Hamują degradację kolagenu i stymulują fibroblasty do jego produkcji. Ponadto biorą udział w produkcji czynników wzrostu.

JALUPRO® zawiera tę najbardziej efektywną, fizjologiczną sekwencję aminokwasów (AA) – w formie prekursorowej – w której skład wchodzą:

 • glicyna,
 • l-prolina,
 • l-lizyna oraz
 • l-leucyna.

JALUPRO® pobudza aktywność metaboliczną fibroblastów, co powoduje zwiększenie produkcji nowego kolagenu i zapewnia optymalny stopień nawilżenia tkanek, dodatkowo tworzy swoiste rusztowanie w ich obrębie, czyniąc skórę bardziej elastyczną i młodszą. JALUPRO® to szybki i skuteczny sposób na regenerację, wzmocnienie i rewitalizację skóry.

Proponujemy liczne zabiegi z zastosowaniem Jalupro

Skóra już po pierwszym zabiegu zostaje napięta, odżywiona, nabiera blasku i zdrowego koloru.

JALUPRO® Classic

To najbardziej naturalny stymulator tkankowy zawierający aminokwasy. Stymuluje fibroblasty w skórze do produkcji kolagenu i elastyny, przywracając skórze elastyczność i naturalną objętość. Preparat ten zawiera 3 ml małocząsteczkowego kwasu hialuronowego i aż 100mg aminokwasów. Wskazaniem do zabiegu jest wiotkość, suchość, fotostarzenie skóry twarzy, szyi i dekoltu ale także ramion, kolan czy ud.

Cennik Wrocław oraz Lubin

Twarz

850 zł

W serii 3 zabiegów 1 zabieg jest w cenie

800 zł

JALUPRO® MHW

To produkt, którego zadaniem jest bio-rewitalizacja szczególnych obszarów skóry, które są najbardziej narażone na powstawanie głębokich zmarszczek i bruzd – skóry szyi i dekoltu. Produkt przeznaczony do dojrzałej skóry, zniszczonej słońcem oraz skierowanej do mocno problematycznych obszarów. Głównymi składnikami JALUPRO HMW jest wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy (2,5ml) i 80 mg kompleksu aminokwasów. Doskonała jakość kwasu hialuronowego, jego podwyższona lepkość sprawia, że skóra po zastosowaniu jest znacznie dłużej nawilżona i odżywiona.

Preparat stosuje się w celu uzyskania natychmiastowego efektu wypełnienia, zniwelowania zmarszczek i znacznie dłuższego nawilżenia oraz podtrzymywania efektów estetycznych. Wzbogaca skórę w niezbędne substancje do syntezy kolagenu. Użycie preparatu umożliwia uzyskanie natychmiastowego naturalnego efektu wypełnienia, który w wielu przypadkach jest wystarczający do podkreślenia i przywrócenia naturalnych rysów twarzy.

Cennik Wrocław oraz Lubin

Twarz

1200 zł

W serii 3 zabiegów 1 zabieg jest w cenie

1100 zł

Jalu Plasma

Jest to terapia polegająca na połączeniu zabiegów osocza bogatopłytkowego z Aminokwasową Terapią Zastępczą JALUPRO® w celu zwiększenia skuteczności terapii. W wyniku połączenia dwóch zabiegów otrzymujemy aktywny kompleks aminokwasów(glicyna, l-prolina, l-lizyna i l-leucyna) zawieszony w około 4ml osocza bogatopłytkowego.

Cennik Wrocław oraz Lubin

Twarz lub szyja lub dekolt

od 1000 zł

Jalu Eye

Sińce, cienie, worki pod oczami, drobne zmarszczki? Zwalczanie oznak starzenia się delikatnej skóry wymaga wsparcia jej procesów metabolicznych i komórkowych. Liczne badania naukowe udowodniły, iż aminokwasy (glicyna, l-prolina, l-lizyna i l-leucyna) w połączeniu z kwasem hialuronowym mogą wspierać proces bio-rewitalizacji skóry dlatego JALUPRO® daje tak wspaniałe efekty w trudnej okolicy oczu wymagającej silnej regeneracji oraz odmłodzenia.

Cennik Wrocław oraz Lubin

Okolica oka

600-850 zł

Jalu COMBO

Terapia przeznaczona do bioregeneracji, odbudowy i zagęszczenia skóry. Nawilża wygładza zmarszczki, ujędrnia i daje delikatny i naturalny efekt volumetryczny dzięki synergicznemu połączeniu mało i wielko cząsteczkowego kwasu hialuronowego oraz skoncentrowanej ilości aminokwasów.

Podczas zabiegu łączymy 3ml JALUPRO® classic z

2,5ml JALUPRO® MHW, w wyniku czego uzyskujemy aż 5,5 ml Jalu Combo.

Cennik Wrocław oraz Lubin

Twarz, szyja, dekolt

1900 zł

Jalu TOXIN

To zupełnie przełomowa technika powstała w myśl zasady kompleksowego podejścia do obszaru twarzy.

Kluczowym atutem JaluToxin jest jego potrójne działanie, które zawdzięczamy niespotykanemu dotąd połączeniu dwóch procedur medycznych: Aminokwasowej terapii zastępczej Jalupro® z toksyną botulinową uzyskujemy zupełnie nową „mieszaninę”. 

Zabieg JaluToxin ma synergiczne działanie; nawilża skórę, stymuluje, regeneruje i zagęszcza oraz  ujędrnia   i wygładza zmarszczki zarówno te utrwalone statyczne, jak i mimiczne.

Cennik Wrocław oraz Lubin

Twarz

od 1300 zł

Terapie produktami JALUPRO® obejmują zazwyczaj 3 zabiegi wykonywane w serii co 2-4 tygodnie, techniką mezoterapii.

Jalupro Super Hydro

Jalupro Super Hydro to wyjątkowy preparat o unikalnej formule składającej się z kompleksu aminokwasów, peptydów oraz 80mg kwasu hialuronowego o dwóch różnych wielkościach cząsteczkowych, którego obecność wpływa na stymulacje fibroblastów oraz wzmocnienie włókien kolagenowych.

Zabieg polega na bezpośrednim wstrzyknięciu  2,5ml preparatu za pomocą cienkich igieł w 3-4 wyznaczone punkty na twarzy, szyi lub dekolcie w odróżnieniu od innych mezoterapii podczas których ilość wkłuć  jest dużo większa.  Po zakończonym zabiegu uzyskujemy delikatny efekt wypełnienia z uwagi na stosunkowo sporą ilość wykorzystanego produktu. Zabieg jest w pełni bezpieczny i nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Efekty zabiegowe są widocznie już po upływie kilku dni i stopniowo narastają w czasie z uwagi na obecność  w swoim składzie stymulantów. Dla uzyskania optymalnych i satysfakcjonujących dla pacjenta efektów  konieczne jest powtórzenie zabiegu w serii.

Wskazania do zabiegu:

 • skóra z oznakami starzenia i fotostarzenia
 • mocno zmęczona i odwodniona skóra
 • skóra pozbawiona napięcia i wymagająca poprawy konturu
 • odmłodzenie i rewitalizacja twarzy, szyi, dekoltu
 •  prewencja przeciwstarzeniowa

 Okolice zabiegowe:   twarz, szyja, dekolt.

superhydro 1

Cennik Wrocław oraz Lubin

Twarz, szyja lub dekolt

1300 zł

KARISMA to innowacyjny biostymulator

KARISMA to innowacyjny biostymulator na bazie kolagenu typu I, który pozyskiwany jest z nici jedwabnych, pozwala on w naturalny sposób przywrócić skórze jędrność i elastyczność.

Biostymulator KARISMA jest idealny dla osób, które pragną zredukować widoczne zmarszczki, wiotkość skóry, a także blizny – w tym rozstępy oraz blizny potrądzikowe. Efekty widoczne są już po jednym zabiegu, dzięki nieusieciowanemu kwasowi hialuronowemu, który daje efekt wypełniający i wolumetryczny.

KARISMA jest:

 • NATURALNA – zawiera wyłącznie naturalny skład, bez chemicznych środków sieciujących,
 • BIOZGODNA – mobilizuje skórę do bioregeneracji, jest w 100% biodostępna,
 • BEZPIECZNA – nie wywołuje reakcji alergicznych.

Karisma jest wyrobem medycznym klasy III, biostymulatorem i softfiller’em, w którego skład wchodzą:

karisma 1

 

 • Polipeptydowy łańcuch α1 kolagenu typu I

Kolagen zawarty w preparacie KARISMA uzyskiwany przy pomocy innowacyjnej technologii z wykorzystaniem nici jedwabnych.  Jest on w pełni zgodny tkankowo z ludzkim kolagenem, jednak nie jest on pochodzenia zwierzęcego, co odróżnia go od innych preparatów dostępnych na rynku. Dzięki techonologii NEOSILK znacznie zwiększa się produkcja peptydu C prokolagenu typu I w fibroblastach. Ten typ peptydów ułatwia owijanie cząsteczek prokolagenu w konformację potrójnej helisy (superhelisy) w retikulum endoplazmatycznym.

 • CMC – karboksymetyloceluloza

Ogranicza aktywność wolnych rodników tlenowych i endogennej hialuronidazy, działając przeciwstarzeniowo. Dodatkowo działa ochronnie w stosunku do kwasu hialuronowego.

 • HA – kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej (1200-1500 kDa)

Działa dając natychmiastowy efekt zabiegowy, jakość macierzy zewnątrzkomórkowej jest poprawiona, a także sprzyja migracji fibroblastów.

 ZABIEG/ PROTOKÓŁ ZABIEGOWY

W protokole zabiegowym KARISMA zaleca się wykonanie 2 zabiegów w odstępie 1 miesiąca. Efekty zabiegu utrzymują się od 6 do 12 miesięcy, efekt ten zależny jest od wieku, stylu życia oraz jakości skóry pacjenta. Zabieg przypominający warto wykonać po 4 miesiącach. KARISMA podawana jest techniką mezoterapii lub liniową wsteczną, przy użyciu igły lub kaniuli, w zależności od wskazań.

EFEKT KARISMA

 • Odmłodzenie skóry twarzy, okolicy ust, szyi, dekoltu i dłoni,
 • Lifting i poprawa konturu twarzy,
 • Redukcja zmarszczek,
 • Redukcja blizn oraz rozstępów,
 • Poprawa jakości skóry,
 • Poprawa gęstości skóry.

DLACZEGO KARISMA?

Kolagen zawarty w KARISMA charakteryzuje się:

 • lepszą biozgodnością – jest zgodny z ludzkim kolagenem i biodostępny, przez co daje efekty natychmiastowy,
 • przyspieszonym namnażaniem fibroblastów,
 • przyśpieszoną regeneracją tkanek,
 • doskonałą jednorodnością – ma kontrolowane właściwości fizyczne i reologiczne,
 • jest nieimmunogenny, hipoalergiczny, nie wywołuje reakcji alergicznych,

PRZECIWSKAZANIA

 • Aktywne zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze okolicy zabiegowej,
 • Cukrzyca,
 • Aktywne choroby nowotworowe,
 • Aktywne choroby autoimmunologiczne,
 • Tendencje do powstawania bliznowców,
 • Ciąża,
 • Okres karmienia piersią.

Cennik Wrocław oraz Lubin

Karisma 2 ml

1400 zł

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00