Modelowanie ciała

Nowoczesne technologie poprawiające wygląd sylwetki

Wrocław Lubin 

Zabiegi modelujące ciało

BeauMED Wrocław Lubin

Nowoczesna kriolipoliza

Clatuu Alpha
CLATUU ALPHA - najnowszej generacji i jednocześnie najbardziej efektywne urządzenie do kriolipolizy czyli nieinwazyjnej metody redukcji tkanki tłuszczowej!

Technologia HIFU

SonoQueen
Dzięki precyzyjnej i skoncentrowanej wiązce fali ultradźwiękowej wywołujemy punkty termicznej koagulacji na kilku poziomach skóry właściwej i tkance podskórnej. Zabieg nie pozostawia śladów
Lipoliza strzykawkowa

Lipoliza strzykawkowa

Lipofilling Lipotransfer
Jest to zabieg polegający na trwałym usunięciu nadmiaru nagromadzonej tkanki tłuszczowej za pomocą kaniul i strzykawek. Przeznaczony jest szczególnie dla osób, które mimo ćwiczeń nie mogą uzyskać satysfakcjonującej redukcji naddatku tkanki.

Unipolarna fala radiowa

Alma SpaDeep
NOWA, nieinwazyjna platforma SPADEEP wykorzystuje skoncentrowaną energię cieplną o częstotliwości radiowej do modelowania ciała i twarzy, a także ujędrniania i odmładzania skóry.

Podczerwień NIR

Alma Harmonony XL Pro
Technologia światła podczerwonego, która równomiernie wprowadza wysoką temperaturę do głębokich warstw skóry właściwej i tkanki tłuszczowej, w wyniku czego następuje skrócenie włókien kolagenowych i stymulacja produkcji nowych oraz elastyny.

Lipoliza iniekcyjna

Aqualix
Jest to zabieg polegający na podaniu wewnątrz tkanki tłuszczowej preparatu powodującego rozpad komórki tłuszczowej oraz redukcję tkanki tłuszczowej. Nadaje się do niwelowania fałdek, nie jest zabiegiem odchudzającym.

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00