Nogi: 

Jak pozbyć się cellulitu?

I jak usuwąć brzydkie „pajączki”?

 

 

 

 

Nogi: Jak pozbyć się cellulitu ?

I co zrobić ze szpecącymi „pajączkami” ?

Piękne nogi to synonim kobiecości, jednak powszechnie występujące defekty jak cellulit, wiotkość skóry czy rozszerzone naczynka mogą  negatywnie wpłynąć na ich wygląd. Na ratunek przychodzą spersonalizowane terapie, powstające podczas konsultacji w Klinice BeauMED.

  • Cellulit  to nie tylko przerost komórek tłuszczowych, ale również słaba kondycja oplatających ich włókien tkanki łącznej. Dlatego w Klinice opracowaliśmy dla Państwa autorską metodę terapii działającą w obu tych obszarach. Połączenie termoliftingu NIR z zabiegiem lipolizy iniekcyjnej skutecznie radzi sobie ze „skórką pomarańczową”.  
  • Zaawanswana technologia ALMA SPA DEEP RF do redukcji cellulitu

    Zabieg wykorzystuje działanie unipolarnej fali radiowej, która wywołuje rozgrzanie włókien kolagenowych do temp. 45-60 stopni czego efektem jest przebudowa kolagenu. Poprzez głębokie podgrzewanie  podskórnych warstw następuje przyspieszenie krążenia krwi, które umożliwia sprawny drenaż złogów tłuszczu dzięki czemu obserwujemy redukcje cellulitu. Dodatkowo poprawa mikrokrążenia powoduje wzrost dotlenienia i odżywienia tkanek przez co zwiększa się gęstość i napięcie skóry.

    W celu uzyskania zadowalających efektów zaleca się serie od 4-6 zabiegów w odstępach tygodniowych. Cena zmienia się w zależności od opracowywanej partii.

Cennik lipoliza iniekcyjna/mezoterapia lipolityczna Wrocław oraz Lubin

Aqualyx

300 zł/amp

Prostolane Inner-B 

800 zł/amp

Dermastabilon

150 zł/amp

Dermaheal LL 

250 zł/amp

Cennik termolifting NIR Wrocław oraz Lubin

1 partia (przednia, tylna strona ud)

600 zł

Seria 3 zabiegów 

1600 zł

Cennik Alma Spa Deep Wrocław oraz Lubin

Uda (przód + tył)

650 zł

Pośladki

500 zł

  • Widoczne na nogach pajączki, czyli rozszerzone naczynka krwionośne to kolejny powód, dla którego staramy się ukryć nasze nogi. Obecnie najskuteczniejszą metodą radzenia sobie z tym problemem jest zastosowanie lasera Nd:YAG, w naszej Klinice jest on wyposażony w zaawansowaną technologię chłodzenia, która umożliwia osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów bez ryzyka wystąpienia niepożądanych efektów ubocznych.

Laser Nd:YAG 1064 nm LongPulse – zamykanie naczyń na nogach

Noga (cena uzależniona jest od ilości naczyń)

400 – 1000 zł

Odpowiednio dobrane zabiegi sprawią, że nasze nogi znów będą wyglądać atrakcyjnie.

Rejestracja online Wrocław Booksy

Umów się na wybrane zabiegi!

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00