Oczy: 

Jak pozbyć się worków i cieni pod oczami?

Oczy: worki i cienie pod oczami to już przeszłość

Co zrobić aby zachwycać spojrzeniem ?

Dbanie o okolicę oka nie jest łatwe. Bardzo często pomimo naszych starań powstają obrzęki, z wiekiem z uwagi na słabość powięzi, również mogą uwidocznić się drobne przepukliny tłuszczowe. Możemy jednak zadbać o jakość skóry pod okiem ale nie były widoczne drobne zmarszczki oraz poprawić jej kolor i zniwelować dolinę łez. 
 
Co zrobić aby poprawić kolor skóry wokół oka?
Jeżeli ciemne zabarwienie oczodołu towarzyszy nam od dzieciństwa to jest bardzo prawdopodobne, że nigdy nie uda nam się zupełnie zniwelować cieni. Często zagłębienie blisko kącika oka tzw. „dolina łez” daje wrażenie cienia. Mezoterapią igłową rozjaśnimy kolor skóry oraz poprawimy napięcie. 
 
Wypełnienie doliny łez kwasem hialuronowym- preparat przeznaczony do doliny łez Redensity II gwarantuje bezpieczeństwo zabiegu oraz dobry efekt. Zaleca się powtarzanie zabiegu raz w roku. 

Wypełnienie doliny łez

1000 zł

Teosyal Redensity II

Mezoterapia okolicy oka

Redensity I

700 zł/amp

Prostolane BSE 

900 zł/amp

RRS HA eyes

400 zł/amp

Aquashine 

850 zł/amp

Zabiegi w pakietach po 3 z 10 % zniżką

Co zrobić z obrzękiem pod okiem ?
Fibryna czyli nowe oblicze osocza bogatopłytkowego – w przypadku dużych obrzęków oraz przepuklin tłuszczowych przeciwwskazane jest podawanie kwasu hialuronowego w tę okolicę, gdyż może nasilić się obrzęk. 
Bezpieczną metodą wypełnienia doliny łez oraz poprawy jakości skóry jest wówczas fibryna, krórą uzyskujemy podobnie jak osocze podczas odwirowania własnej krwi. 
Zaleca się serię 3-4 zabiegów
Zabiegi dobierane są indywidualnie w trakcie konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej po ocenie okolicy oka. 

Fibryna

650 zł

Co zrobić z opadaniem górnej powieki?
1. Jeżeli problem dopiero się zaczyna i opadanie powieki jest umiarkowane lub niewielkie, wówczas pomocny jest botox. Za jego pomocą jesteśmy w stanie unieść boczną okolicę brwi otrzymując efekt otwartego oka.
2. Jett Plasma – za pomocą strumienia elekronów w kontrolowany sposób uszkadzamy skórę powieki powodując jej przebudowę oraz skrócenie objętości. Jest to jedyny niechirurgiczny sposób redukcji objętości powieki. Metody laserowe w tej okolicy są uważane za niebezpieczne. 
Zalecamy serię 3 zabiegów co około 4 tygodnie. Okres gojenia powieki to około 7-10 dni. 

Botox unoszenie brwi

400 zł

Jett Plasma

1000 zł

Zabiegi w pakietach po 3 z 10 % zniżką 

Jak pozbyć się kurzych łapek?
Botox  to bardzo prosty i małoinwazyjny sposób na pozbycie się kurzy łapek. Efekt utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy. Należy jednak pamiętać, że tą metodą relaksujemy mięśnie mimiczne okolicy oka, jednak nie wpływamy na jakość skóry. Aby zupełnie zniwelować zmarszczki zalecamy metody łączone: botox i mezoterapię w odstępach min. 2 tygodniowych. 

Botox

Botox „kurze łapki”

400 zł

Mezoterapia oraz fibryna i osocze bogatopłytkowe

Redensity I

700 zł/amp

Prostolane Natural-B 

900 zł/amp

Aquashine

850 zł/amp

Osocze bogatopłytkowe

650 zł

Fibryna 

650 zł

Zabieg poprawiający każdy problem okolicy oka – NOWOŚĆ!

Laser frakcyjny ablacyjny iPixel – technologia ta polega na wysyłaniu mikrowiązek ogniskujących się w wybranych punktach skóry, powodując powstanie w nich mikrouszkodzeń. Pomiędzy nimi znajdują się obszary nienaruszonej tkanki, które przyśpieszają procesy gojenia. Zabieg stymuluje skórę do intensywnej przebudowy, przez co cienie i worki pod oczami przestają być widoczne.

Górna lub dolna powieka

500 zł

Górna i dolna powieka

850 zł

Górna lub dolna powieka seria 3 zabiegów

1200 zł

Górna i dolna powieka seria 3 zabiegów

2000 zł

Rejestracja online Wrocław Booksy

Umów się na wybrane zabiegi!

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00