Powiększanie Ust Kwasem Hialuronowym

Efekt powiększania ust

Profesjonalne zabiegi estetyczne modelowania oraz powiększania ust kwasem hialuronowym cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kobiet w każdym wieku. Jednakże każda z kobiet jest inna, ma inne potrzeby oraz problemy związane z ustami i jej okolicą.

Różnice w wyglądzie ust zależą od wielu czynników: wieku, pochodzenia, płci. Młode kobiet pragną uwydatnić usta aby były bardziej pełne i seksowne. Kobiety w wieku około 40 lat zaczynają zauważać powolne zaniki czerwieni wargowej. Często mówią, że ich usta kiedyś były większe. W tych przypadkach oprócz podkreślenia kształtu ust należy również podnieść kąciki ust oraz zrewitalizować skórę okolicy ust.

Pacjentki po 50 roku życia niestety mają już zauważalne tzw. zmarszczki palacza (nawet jeżeli nigdy nie paliły), czyli pionowe zagnięcia skóry nad górną wargą oraz pojawiają się marionetki. W takich przypadkach należy kompleksowo zaopiekować się pacjentką aby w naturalny sposób poprawić jędrność i objętość ust ale również ich okolicy.
Sprawdź także inne metody powiększanie ust: powiększanie ust Metodą na Płasko, Rusin Lips czy Baby Doll

Jestem lekarzem, specjalistą chorób wewnętrznych oraz właścicielem Klinik BeauMED Wrocław oraz Lubin. Najważniejszy dla mnie jest naturalny i świeży wygląd moich pacjentek. Specjalizuję się w zabiegach modelowania twarzy, głębokiej regeneracji skóry.