Promocje BeauMED

black 8

Wyjątkowa promocja w BeauMED Wrocław! 

Zapraszamy do skorzystania z promocji na Black Friday w BeauMED we Wrocławiu. 

Regulamin promocji:

BeauMED Wrocław : -50 % na zabiegi laserowe oraz wybrane mezoterapie wykonywane u mgr pielęgniarstwa Kamili Hulisz w wybranych przez personel BeauMED dwóch dniach promocyjnych. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisać na zabiegi można się telefonicznie oraz osobiście w placówce. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Promocja obowiązuje na pojedynczy zabieg na jedną okolicę zabiegową w regularnej cenie, promocje nie łaczą się. Moża skorzystać z 1 zabiegu w promocji. Zapisy rozpoczynają się w poniedziałek 22.11.2021 a kończą 25.11.2021r.  

Zapraszamy na największą promocję w roku!

black 5

Wyjątkowa promocja w BeauMED Lubin ! 

Zapraszamy do skorzystania z promocji na Black Friday w BeauMED w Lubinie. 

Regulamin promocji:

BeauMED Lubin : -50 % na zabiegi laserowe oraz pielęgnacyjne wykonywane u mgr kosmetologii Klaudii Śmieińskiej oraz Agaty Ruszlewicz  w wybranych  przez personel BeauMED dwóch dniach promocyjnych. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisać na zabiegi można się telefonicznie oraz osobiście w placówce. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Promocja obowiązuje na pojedynczy zabieg na jedną okolicę zabiegową w regularnej cenie, promocje nie łaczą się. Moża skorzystać z 1 zabiegu w promocji. Zapisy rozpoczynają się w poniedziałek 22.11.2021 a kończą 25.11.2021r. 

Zapraszamy na największą promocję w roku!

wrinkles

Redukcja zmarszczek palacza lub kurzych łapek w październikowej promocji w BeauMED Wrocław i Lubin. 

Promocja dotyczy zabiegu redukcji zmarszczek za pomocą nici rewitalizujących:

  1. 10 nici PDO na okolicę zmarszczek palacza lub kurzych łapek w super cenie 550 zł lub
  2.  6 sztuk nici Aptos Vitis (podwójnie skręcone z polikaprolaktonu) na okolicę zmarszczek palacza lub kurzych łapek w cenie 700 zł

Zabieg wykonywany jest przez lekarza. Promocja obowiązuje w październiku 2021r. w BeauMED Wrocław lub Lubin. 

Zapraszamy:)

KatarzynaKrefft zdjecie

Wyjątkowa promocja w BeauMED Lubin. W wybranych terminach w sierpniu i we wrześniu 2021r. można wykonać zabieg modelowanie ust lub twarzy kwasem hialuronowym w cenie jedynie 8o0 zł. 

Promocja obowiązuje Lubinie. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy wyłącznie telefnicznie. Zabiegi wykonywane są przez dr Katarzynę Krefft.

Zabiegi wykonywane są wybranymi preparatami: RHA Kiss, Saypha Voluma, Saypha Filler po wcześniejszej konsultacji przez Panią doktor. 

Przeczytaj więcej o Pani dr Katarzynie Krefft.

sunekos suplement.jpg2

Przygotuj swoje cialo na lato! Radykalne ujędrnianie i poprawa kondycji skóry ciała dzieki technologii HIFU tylko w maju aż 30% taniej.

Promocja obowiązuje do 31.05.2021 r. we Wrocławiu oraz Lubinie.

Zapraszamy na konsultacje dietetyczne do mgr dietetyki Olgi Kijory-Jaroszewskiej we Wrocławiu – w prezencie pełnowartościowy preparat wartości 250 zł – odżywczy koktajl z aminokwasami do picia wspomagający regeneracje naszego ciała oraz skóry: NutraKos Drinkable.

Promocja obowiązuje do 31.05.2021 r. we Wrocławiu.

Zabiegi na ciało SonoQUEEN np. okolica brzucha lub ramion 2800 zł zamiast 4000 zł, podbródek 1120 zł zamiast 1600 zł.


Przeczytaj więcej o HIFU Sonoqueen

Przeczytaj więcej o Pani dietetyk mgr Oldze Kijorze-Jaroszewskiej 

nogi depilacja 03.21

Czas pomyśleć o urlopie i przygotować się do sezonu wakacyjnego. Mamy dla Was super ofertę na zabiegi depilacji!

Chesz wiedzieć więcej o laserze Mediostar Monolith? Czytaj więcej czym się wyróżnia nasza depilacja.

Promocja obowiązuje do 30.04.2021 r. we Wrocławiu oraz Lubinie. Tradycyjne metody depilacji można zastąpić nowoczesną, bezbolesną i najskuteczniejszą epilacją laserową na rynku. Już dziś zapisz się na PROMOCJĘ 2+1 z rabatem 50% lub 3+1 GRATIS.
83024811_163794251561686_4053106005251194880_n 1

Rumień, naczynka spędzają Ci sen z powiek, zabierając pewność siebie? Starasz się je zamaskować ale bez efektów. Poznaj skuteczność zaawansowanej technologii Almy Harmony XL ProDye-Vl. 

Promocja obowiązuje do 28.02.2021 r. we Wrocławiu oraz Lubinie.

Dye-VL, pierwsze wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła, zostało okrzyknięte przez dermatologów całego świata, jako najbardziej zaawansowana technologia, dająca rewelacyjne efekty w zamykalniu naczynek. Przy tym zapewnia bezpieczeństwo, efektywność i wszechstronność IPL.

W lutym zapraszamy na zabiegi na twarz w promocyjnej cenie 400 zł (czyli 20% taniej). Nie przegap okazji, gdyż do lata coraz bliżej a wówczas nie wykonuje się zabiegów zamykania naczynek. Zalecamy serię aby w pełni pozbyć się problemu czyli ok. 3 zabiegów w odstępach 4 tygodni. 

Czytaj więcej na temat Almy Harmony XL Pro Dye-Vl. Zobacz efekty zabiegowe.

beauMED_www-alma_beauty_1200x400 ostateczny

Drugi podbródek? Chomiczki? Jak pokonać grawitację i zachować piękny owal? BeauMED ma na to sposób:

Promocja obowiązuje do 31.01.2021 r. we Wrocławiu oraz Lubinie.

Zabieg Alma SpaDeep modelujący i redukujący w bezpieczny sposób tkankę tłuszczowę na twarzy w noworocznej styczniowej cenie 300 zł za zabieg!

Alma SpaDeep to nowoczesna technologia fali radiowej rozbijająca w bezpieczny sposób tkankę tłuszczową, dlatego zabieg można wykonywać na twarzy. Proponowany zabieg wyszczupla owal i podbródek oraz napina skórę. Zalecamy wykonanie serii zabiegowej czyli 3 zabiegów w odstępie około 7 dni aby osiągnąć optymalny efekt. 

Czytaj więcej na temat Almy SpaDeep. Zobacz jak przebiega zabieg.

black friday2

BLACK FRIDAY w BeauMED – zrewitalizuj skórę 3 okolic wysokiej jakości mezoterapią: kolagen Linerase lub osocze bogatopłytkowe 

Promocja obowiązuje do 06.12.2020r. we Wrocławiu oraz Lubinie.

Zabieg mezoterapii 3 okolic do wyboru: twarzy, szyja, dekolt lub dłonie w cenie jedynie 1000 zł !

Wybierz: Kolagen Linerase to preparat poprawiający jakość skóry poprzez jej stymulację i przebudowę. Idealnie nadaje się do rewitalizacji zwłaszcza cienkich skór. Z doświaczenia wiemy, że nasze pacjentki już po pierwszym zabiegu widzą znaczną poporawę.

LUB osocze bogatopłytkowe czyli naturalna metoda stymulacji skóry. Zabieg idealny dla wrażliwych skór oraz skłonnych do alergii.

fotoodmładzanie zdjecie

Doskwiera Ci brak słońca w te szare i często pochmurne jesienne dni? Mam na tę okazję dla Was coś specjalnego – FOTOODMŁADZANIE W SUPER CENIE 250 ZŁ za 1 okolicę oraz 350 zł za 2 wybrane okolice (twarz, szyja lub dekolt).

Promocja obowiązuje do końca listopada 2020r. we Wrocławiu oraz Lubinie.

Zabieg wykonywany jest najnowocześniejszym laserem niemieckiej firmy Asclepion Mediostar Monolith.

Fotoodmładzanie polega na kontrolowanym rozgrzaniu tkanek za pomocą lasera diodowego. Wiązki światła przenikają do fibroblastów stymulując je do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Fotoodmładzanie jest procedurą całkowicie bezbolesną wykonywaną za pomocą dwóch metod – kontaktowej i bezkontaktowej. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.  Chcesz wiedzieć więcej ?

PQ evolition viva

Dziś pierwszy dzień jesieni – z tej okazji mamy dla Was wyjątkową propozycję kompleksowej pielęgnacji skóry w 3 krokach za jedyne 750 zł czyli Power MEZO !

Promocja obowiązuje do wyczerpania preparatów we Wrocławiu oraz Lubinie.

Zabieg 3 w 1 to kompleksowa rewitalizacja naszej skóry, którą można wykonać w słoneczne dni. 

  1. Peeling PQ Age Evolution: innowacyjny ujędrniająco liftingujący peeling bez efektu złuszczania skóry (można wykonać gdy świeci słońce pod warunkiem stosowania kremów w filtrem)
  2. Mezoterapia kwasem hilauronowym z glicerolem (Saypha Rich lub MHA 18) celem ujędrnienia i nawilżenia skóry. 
  3. Domowa pielęgnacja za pomocą miniproduktu szwajcarskiej marki Teoxane dopasowanego do potrzeb skóry. 

Cena za zabiegi bez rabatu to 1000 zł + 150 zł kosmetyk Teoxane.

Warto skorzystać, gdyż zabieg Power MEZO jest kompleksowy i niedrogi! Można wykonać go w słoneczne dni:)

W najnowszej Vivie przeczytasz więcej o peelingu PG Age Evolution, który jest hitem tego sezonu. Mgr Martyna Bugaj jest polecanym specjalistą wykonującym ten zabieg. 

nucleofill 1

NUCLEOFILL – naturalna stymulacja skóry, odświeżenie po lecie, uwodnienie bez ingerencji w rysy twarzy!

Promocja obowiązuje do końca września we Wrocławiu oraz Lubinie.

Preparat Nucleofill zawiera polinukleotydy, które stymulują nasze naturalne procesy przebudowy skóry czyli produkcję kolagenu typu 1 oraz elastyny oraz „wymiatają” szkodliwe wolne rodniki. Ponadto zawierają grupy hydrofilowe mające zdolność do ściągania wody. Skóra staje się jędrniejsza, lepiej napięta, dobrze uwodniona w bardzo naturalny sposób..  

Promocja: 3 zabiegi mezoterapii igłowej Nucleofill Medium lub Strong będą dostępne w cenie 2400 zł co oznaczna min. 600 zł taniej. Ilość zabiegów jest ograniczona. Dowiedź się więcej

73023372_1014916638849366_348749643628150784_n

FRESH LIPS – skorzystaj z promocji na laserową rewitalizację czerwieni wargowej i skóry wokół ust w cenie 250 zł. Zabieg można wykonywać cały rok, nie pozostawia żadnych śladów.

Promocja obowiązuje do końca września we Wrocławiu oraz Lubinie.

Zabieg polega na stymulacji skóry wokół ust oraz czerwieni wargowej laserem frakcyjnym nieablacyjnym Clearlift Alma Harmy XL pro. Czerwień wargowa zaraz po zabiegu staje się bardziej jędrna, uwydatniona oraz zaczerwieniona. Zabieg nie boli, nie wymaga okresu rekonwalescencji.
Pełne efekty po zabiegu widoczne są dopiero po około 3-4 tygodniach, gdyż tyle trwa proces tworzenia kolagenu. Dochodzi do redukcji zmarszczek palacza i większego napięcia okolicy zabiegowej. Aby efekty były pełne i długotrwałe zaleca się wykonanie serii zabiegowej. 
Fantastyczny zabieg bankietowy. 
Podstawowa cena za samą okolicę zmarszczek palacza – czyli skóra nad górną wargą, to 400 zł. Aktuanie rewializacja ust oraz skóry wokół ust dostępna jest za 250 zł.
Czytaj więcej.
 
beach blue sky cheerful clouds 452738

W wakacje 2020r. skorzystaj z super promocji na zabieg oczyszczający oraz liftingujący – bez widocznych śladów i okresu rekonwalescencji

Promocja obejmuje połączenie zabiegu oczyszczania wodorowego Aquasure oraz termoliftingu NIR – 25%. Pakiet Aquasure oraz termolifting na twarz w cenie 600 zł zamiast 800 zl.
 
Aquasure to zabieg bardzo przyjemny a zarazem bardzo skuteczny, gdyż jest wieloetapowy: dogłębnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym, jednocześnie redukując poziom wolnych rodników, wodna mikrodermabrazja usuwa martwe komóri i zanieczyszczenia skóry, infuzna jonowa wprowadza substancje odżywcze do głębszych warstw skóry, na końcu super przyjemny masaż, który poprawia napięcie i elastyczność skóry z wykorzystaniem stymulacji mikroprądami. W połączeniu z termoliftingiem otrzymujemy piękną rozświetloną skórę z efektem uniesienia – idealny zabieg bankietowy!
 
Wyglądaj pięknie w Walentynki: skorzystaj z rabatu na zabiegi pielęgnacyjne

Wyglądaj pięknie w Walentynki: skorzystaj z rabatu na zabiegi pielęgnacyjne

Z okazji Walentynek ogłaszamy – 20% na zabiegi pielęgnacyjne – promocja obowiązuje przez cały miesiąc luty 

Wyjątkowa oferta na zabiegi pielęgnacyjne z wykorzystaniem specjalistycznych preparatów zabiegowych Medik8. Skorzystaj także z rabatu na peelingi medyczne opracowane z myślą o najbardziej wymagających pacjentach. 

Czytaj więcej o zabiegach z użyciem preparatów Medik8 oraz o peelingach medycznych

Zapraszamy na zabiegi pielęgnacyjne Medik8 i peelingi medyczne z rabatem 20% w lutym 2020 roku.

Życzymy cudownego dnia zakochanych!

Świąteczne -25%

Świąteczne -25%

W grudniu do każdego zakupionego produktu z linii Medik8 drugi dodajemy z rabatem -25%. Pomagamy w doborze kosmetyków oraz pięknie zapakujemy Twój świąteczny prezent

Kosmetyki Medik8 to profesjonalna  kuracja przeciwstarzeniowa. Staranie opracowali 6 rozwiązań skoncentrowanych na typowych problemach skórnych. Niedoskonałości, przebarwienia, zaczerwienienia, przedwczesne starzenie, nie stanowią dla nas problemu.
 
Sekretem zdrowej i pięknej skóry jest stosowanie witaminy C i ochrony przeciwsłonecznej w dzień oraz witaminy A w nocy. Ta prosta strategia jest udowodniona klinicznie i zapewnia rezultaty, które możesz zobaczyć i poczuć. Kluczową częścią naszego planu jest pomoc w dbaniu o skórę, dzięki wiedzy eksperckiej i profesjonalnym badaniom.
Modelowanie ust w super cenie 800 zł !

Modelowanie ust w super cenie 800 zł !

Każdy uśmiech jest inny. Każdy zabieg jest indywidualny. Każde usta są wyjątkowe.

Profesjonalne zabiegi estetyczne modelowania oraz powiększania cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kobiet w każdym wieku. Jednakże każda z kobiet jest inna, ma inne potrzeby oraz problemy związane z ustami i jej okolicą.

Gama wypełniaczy szwajcarskiej firmy Teoxane umożliwia indywidualne podejście oraz naturalne efekty dla Twoich ust. 

Zapraszamy na zabieg modelowania ust najwyższej jakości preparatem Teosyal RHA KISS  w cenie 800 zł (regularna cena to 1000 zł). 

Teosyal RHA Kiss to preparat dla pacjentek w każdym wieku, oczekujących subtelnego i delikatnego efektu oraz dla kobiet zainteresowanych pierwszym zabiegiem wypełniania ust. Preparat zawiera lidnocainę co znacznie poprawia komfort zabiegu. W ampułce jest 0.7 ml stężonego usieciowanego produktu o bardzo dużej rozciągliwości, co daje efekt naturalności, gdyż usta są okolicą dynamiczną. Gwarantujemy najwyższą jakość w bardzo dobrej cenie!!!

* promocja obowiązuje w dniach 1.12 -14.12.2019r. i nie łączy się z innymi promocjami

Strrraszna promocja na Halloween!

Strrraszna promocja na Halloween!

Zabiegi laserami frakcyjnymi ClearLift oraz iPixel tańsze w listopadzie o 15%! Skorzystaj z autorskiej metody i zyskaj 20% rabatu na oba zabiegi. 

Specjaliści BeauMED rekomendują połączenie obu laserów frakcyjnych zabiegów: ablacyjnego iPixel aby wyrównać nierówności oraz koloryt skóry, oraz nieablacyjnego ClearLift, dla osiągnięcia spektakularnych efektów rewitalizacji i przebudowy skóry. Zabiegi wykonuje się z różnicą 3-4 tygodni. 
 
Laser frakcyjny iPixel  + laser frakcyjny nieablacyjny Clearlift w pakiecie w bardzo dobrej cenie:
  • – 20% na oba zabiegi
Zabieg na jesień w promocyjnej cenie? DERMOPEN czyli mezoterapia mikroigłowa

Zabieg na jesień w promocyjnej cenie? DERMOPEN czyli mezoterapia mikroigłowa

Zabieg zapewniający odmłodzenie, wygładzenie nierówności oraz rozjaśnienie skóry.

Mezoterapia mikroigłowa polega na kontrolowanym uszkodzeniu skóry poprzez jej nakłucie bardzo cienkimi igłami. Aby jeszcze zwiększyć efektywność zabiegu, przed rozpoczęciem mikronakłuwania, aplikujemy na skórę ampułkę. Zjawisko przebudowy oraz regeneracji skóry trwa jeszcze kilka tygodni po zabiegu. Jesień to idealna pora, aby wykonać serię zabiegów i cieszyć się piękną skórą cały rok.

Czytaj więcej o zabiegu

Zapraszamy na 3 zabiegi DERMAPEN w cenie 2 czyli za 1100 zł (oszczędzasz 550 zł)

Laser frakcyjny i wampirzy lifting w redukcji blizn

Laser frakcyjny i wampirzy lifting w redukcji blizn

Jak skutecznie usunąć blizny potrądzikowe bez długiego okresu rekonwalescencji? Laser frakcyjny iPixel i wampirzy lifting to rozwiązanie!

Blizny są częstym owikłaniem po aktywnym trądziku. Jest kilka metod ich spłycenia lecz najskuteczniejsza jest terapia laserowa. Z uwagi na znaczny postęp technologiczny już nie trzeba tygodniami ukrywać się w domu po zabiegu. Laser Alma Harmony XL Pro w połączeniu z wampirzym liftingirm gwarantuje, że na 2 lub 3 dzień po zabiegu na Twojej twarzy pozostaną jedynie drobne strupki.
 
Laser frakcyjny Alma Harmony XL Pro  + wampirzy lifting w pakiecie w bardzo dobrej cenie:
  • twarz 1440 zł , szyja 1260 zł, dekolt 1140 zł
Sierpień z mezoterapią skóry głowy oraz oczu w promocyjnej cenie

Sierpień z mezoterapią skóry głowy oraz oczu w promocyjnej cenie

Wzmocnij swoje włosy peptydową terapią dr Cyj oraz popraw wygląd okolicy oka

Mezoterapia skóry głowu dr Cyj została nagrodzona Perłą Dermatologii Estetycznej. Jest to bardzo skuteczny zabieg poprawiający kondycję włosów. Zaleca się wykonanie serii 4 zabiegów co 2 tygodnie.

W sierpniu zapłacicie 600 zł za dr Cyja zamiast 690 zł.

A także pakiet 3 zabiegów mezoterapii okolicy oczu RRS HA eyes lub Dermaheal SR 900 zł zamiast 1200 zł.

2 1 zabieg termoliftingu gratis! Lipiec oraz sierpień ogłaszamy miesiącami pięknej skóry

2+1 zabieg termoliftingu gratis! Lipiec oraz sierpień ogłaszamy miesiącami pięknej skóry

Zabiegi, które poprawią jakość skóry, w lipcu i sierpniu w BeauMED w promocyjnej cenie

W BeauMED przygotowaliśmy wyjątkową ofertę na zabieg termoliftingu NIR na szyję lub twarz, aby zwiększyć gęstość skóry i jędrność. Jego zalety to trwałe efekty, bezbolesność oraz możliwość wykonywania go przez cały rok!

Tylko teraz przy zakupie dwóch zabiegów, trzeci otrzymają Państwo GRATIS – oszczędzając aż 500zł!

Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z mezoterapii Rendensity 1 w promocyjnej cenie, tylko 650zł!

Czym jest zabieg temoliftingu ? Przeczytaj więcej 

W lipcu zapraszamy na zabiegi linią Prostrolane w promocyjnej cenie 800 zł za 2 ml ampułkę preparatu !

W lipcu zapraszamy na zabiegi linią Prostrolane w promocyjnej cenie 800 zł za 2 ml ampułkę preparatu !

Koreańska filozofia piękna ! W lipcu zapraszamy na zabiegi linią Prostrolane w promocyjnej cenie 800 zł za 2 ml ampułkę preparatu !

Koreanki słyną z pięknej i gładkiej skóry długo pozostającej młodą. Postanowiliśmy wzbogacić swoją ofertę o preparaty do mezoterapii oraz modelowania sylwetki, które zostały stworzone w Korei, na bazie peptydów biomimetycznych. Unikatowa seria preparatów Prostrolane jest rozszerzeniem znanych nam dobrze i stosowanych od lat preparatów Aquashine oraz Revofil. 

Natural- B – preparat poprawiający kondycję skóry oraz przywracający jej objętość. Jego bogaty skład wpływa na stymulację procesów regeneracyjnych, odbudowę wewnętrznych struktur oraz opóźnienie oznak starzenia się skóry. Likwiduje widoczne niedoskonałości, jednocześnie zachowując naturalny wygląd twarzy.

Blanc-B – zastosowanie tego preparatu stanowi podstawę w terapii depigmentacyjnej. Hamuje syntezę tyrozynazy – enzymu niezbędnego do produkcji melaniny, to właśnie jej nadmiar jest widoczny na skórze w postaci przebarwień. Blanc –B zalecany jest również jako zabieg regenerujący skórę po nadmiernej ekspozycji na słońce, dzięki właściwościom zapobiegania oraz cofania oznak fotostarzenia.

Inner –B – zawarty w preparacie kompleks peptydów skutecznie radzi sobie z cellulitem oraz miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. Preparat wspomaga lipolizę, usuwając złogi tłuszczowe oraz hamuje lipogenezę, zapobiegając ich ponownemu gromadzeniu się. To także idealne rozwiązanie dla osób chcących zredukować podbródek lub wykonturować linię żuchwy.

Inner-BSE – zabieg dedykowany na okolicę oczu.  Zawartość kwasu hialuronowego oraz peptydów regenerujących odpowiada za szybki efekt wygładzenia, ujędrnienia i odmłodzenia tej delikatnej okolicy. Preparat wzbogacony o peptyd wspierający lipolizę redukuje także problem worków pod oczami.

Preparaty Prostrolane działają w skórze jeszcze 2 tygodnie po zabiegu dając długotrwały efekt, dzięki zastosowaniu technologii powolnego uwalniania peptydów, stymulują i przebudowują ją etapowo.

Czerwiec miesiącem otwartym w BeauMED! Zapraszamy na darmowe konsultacje do naszych specjalistów

Czerwiec miesiącem otwartym w BeauMED! Zapraszamy na darmowe konsultacje do naszych specjalistów

W czerwcu przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji….częściowo uchylamy rąbka tajemnicy

Czerwiec okrzyknęliśmy miesiącem otwartych drzwi w BeauMED, gdyż będzie można zupełnie bez zobowiązań skonsultować swój problem z naszymi specjalistami.

Konsultacje estetyczne wykonywać będzie specjalistka medycyny estetycznej dr n. med. Monika Kukulska oraz kosmetolog mgr Martyna Bugaj.

Zapraszamy do nas aby porozmawiać i dowiedzieć się co mamy w swojej szerokiej ofercie, dobrać indywidualnie kosmetyki lub poradzić się co warto stosować. Zapraszamy do testowania preparatów z serii Medik8, które wyróżniają się bardzo naturalnym składem opartym głównie na witaminach A i C.

Zapraszamy indywidualnie na konsultacje. Ilość miejsc jest ograniczona. 

Dodatkowo 14.06.2019r. przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego – dzień, w którym wykonywać będziemy darmowe zabiegi najnowszą technologią z firmy ITP – urządzenie Onda – światowy HIT, który posiadają tylko najlepsze Kliniki w Polsce  do modelowania sylwetki. 

 
Technologia wykorzystująca unikalne mikrofale Coolwaves™, które selektywnie docierają do tkanki tłuszczowej i w nieinwazyjny sposób prowadzą do jej redukcji. Więcej już wkrótce…:) Śledźcie naszego Facebooka na bieżąco 🙂

Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy: 730-330-575

Zespół BeauMED:)

Untitled 4
Dzień Mamy w BeauMED! Mamy dla Was wyjątkowe prezenty

Dzień Mamy w BeauMED! Mamy dla Was wyjątkowe prezenty

Nasze mamy zasługują na wszystko co najlepsze!

Sama jestem mamą i dobrze wiem jak trudne jest to zadanie. Specjalnie z tej okazji do przyjemnego i relaksującego zabiegu termoliftingu na ciało lub twarz dodajemy profesjonalny zabieg pielęgnacyjny na twarz – gratis (koszt zabiegu to min. 150 zł)! Zabieg wykonywany jest bardzo naturalną linią kosmetyków (bio i eko) Medik8. 

Termolifting NIR oprócz napinania i ujędrniania skóry dobrze rozgrzewa mięśnie. Jest to zabieg bardzo relaksujący ciało. Zabieg termoliftingu trwa około 30 – 40 min. 

Więcej o zabiegu termolifting NIR

Więcej o naszych zabiegach pielęgnacyjnych na twarz

Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy: 730-330-575

Zespół BeauMED:)

bon 2

REGULAMIN PROMOCJI BEAUMED

Promocje ogłoszone  w BeauMED nie łączą się ze sobą, również ogłoszone na Facebooku BeauMed. Nie łączą się również promocje z zabiegami kupowanymi w pakietach zabiegowych, które mają już naliczoną zniżkową cenę. Promocje można połączyć jeżeli będzie taka informacja oraz wola właściciela BeauMED Wrocław oraz Lubin.

Szczegóły promocji znajdują się w regulaminie

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00