O nas w mediach

i prasie kolorowej

108162708_627125644565319_4357981786020625668_n 1

Dlaczego właśnie Beaumed? Ponieważ filozofią, którą wybraliśmy jest metoda French Touch czyli unikalne podejście do odmładzania skóry.

Dr n. med. Monika Kukulska

Dr n. med. Monika Kukulska

Doktor Monika Kukulska jest specjalistą medycyny estetycznej. Ulubioną filozofią w pracy pani doktor jest właśnie French Touch czyli – naturalne piękno kobiety. Ukazuje pacjentkom piękno ich naturalnego wyglądu, oczywiście cofając czas, który rysuje się na ich twarzach.

Pani doktor pracowała wiele lat we wrocławskim centrum estetyki „Wellderm”, gdzie aktualnie mieści się druga filia BeauMED. Doktor Monika Kukulska to również pracownik Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

A od marca dla państwa w Beaumed w Lubinie, którego jest założycielką. W lipcu 2020r. powstał BeauMED Wrocław przy ulicy Inowrocławskiej. 

Doktor od 2011 roku uczestniczyła w licznych specjalistycznych szkoleniach zawodowych potwierdzonych certyfikatami zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Dermatolog

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej. Specjalizację w zakresie Dermatologii i Wenerologii odbył w Klinice Dermatologii we Wrocławiu. Przez wiele lat pracował na Oddziale Dermatologii w szpitalu w Gliwicach.

W BeauMED Pan doktor wykonuje konsultacje dermatologiczne, dermatoskopowe badanie znamion, usuwa zmiany skórne. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Królewskiego Towarzystwa Lekarskiego w Londynie oraz Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej.

Prywatnie pasjonat ornitologii i podróżowania. W szczególności interesuje się kulturą iberyjską, co pozwala mu łączyć podróże z pogłębianiem wiedzy w tym zakresie. Motoryzacja i zdrowe odżywianie to inne z jego licznych zainteresowań, którym oddaje się w wolnym czasie.

Dr  Robert Kurzawiński

Dr Robert Kurzawiński

Dr Agnieszka Kurzawińska

Dr Agnieszka Kurzawińska

Dermatolog

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, dyplomowana kosmetolog oraz specjalistka w zakresie Dermatologii i Wenerologii. Posiada doświadczenie w pracy na Oddziale Dermatologii Dziecięcej w Katowicach. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W BeauMED doktor przyjmuje pacjentów z problemami dermatologicznymi, osobiście wykonuje peelingi medyczne, które dobiera indywidualnie do pacjenta. Wykonuje badanie dermatoskopowe oraz usuwa zmiany skórne w razie potrzeby. Dzięki pasji do pracy i wielkiemu zaangażowaniu ma wielu oddanych pacjentów.

Prywatnie pasjonatka zagadnień związanych z ekologią i minimalizmem, które uważa za istotne w świetle zachodzących na świecie zmian w stylu i jakości życia. Kocha podróże. Interesuje się praktyką mindfullness, polegającą na nieustannym byciu całkowicie obecnym wobec doświadczenia płynącego zarówno ze świata zewnętrznego, jak z wewnątrz (własne myśli, uczucia, wrażenia).

Dermatolog oraz lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i aktualnie rezydentka w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne. Ukończyła z wyróżnieniem studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na GWSH w Katowicach. Należy do  Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i EADV (European Academy of Dermatology and Venereology),  a swoją wiedzę nieustannie poszerza uczestnicząc w wielu konferencjach, kursach i warsztatach z dziedziny dermatologii oraz medycyny estetycznej, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Specjalizuje się w profilaktyce przeciwstarzeniowej oraz zaawansowanych technikach modelowania twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Katarzyna Krefft należy do elitarnej grupy lekarzy posługującymi się MdCodes i tworzącymi plan terapii oparty na teorii dr Mauricio De Maio. Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego jak i zabiegi laserowe. 

Na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i rozsądek, a swoją pracę wykonuję z dużym zaangażowaniem. Koncentruje się na uzyskaniu naturalnych, subtelnych efektów.

Dr Katarzyna Krefft

Dr Katarzyna Krefft

dr n. med. Agnieszka Rusin-Tupikowska

dr n. med. Agnieszka Rusin-Tupikowska

Dermatolog, WROCŁAW

Specjalista dermatolog, wieloletni pracownik Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Państwowego Szpitala Klinicznego nr 1 we Wrocławiu. Zdobywczyni wielu nagród i wyróżnień m.in. za pracę doktorską poświęconą zmianom skórnym u osób uprawiających różne dyscypliny sportu przyznaną przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne (oddział dolnośląski).

Swoją wiedzę nieustannie pogłębia uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach dermatologicznych oraz estetycznych. Specjalizuje się przede wszystkim w terapiach trądziku młodzieńczego, osób dorosłych, trądziku różowatego, diagnostyką znamion skórnych.

Swój wolny czas poświęca na rozwijanie muzycznej pasji jaką jest śpiewanie, interesuje się również literaturą.

Dermatolog, WROCŁAW

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii, Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach naukowych podnosząc swoje kwalifikacje.

Specjalizuje się w  leczeniu trądziku, usuwaniu zmian metodą krioterapii i elektrokoagulacji. Tworzy autorskie terapie leczenia nadmiernego wypadania włosów.

dr Dawid Niżyński

dr Dawid Niżyński

dr Zuzanna Piętowska

dr Zuzanna Piętowska

Dermatolog, LUBIN

Doktor Zuzanna jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Studia ukończyła z wyróżnieniem. Aktualnie jest w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu. Członkini European Academy of Dermatology and Venereology, International Dermoscopy Society oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Stale podnosi swoje kwalifikacje, regularnie uczestniczy w konferencjach, kursach oraz szkoleniach związanych z tematyką swojej specjalizacji.

W Klinice BeauMED Lubin Pani doktor przyjmuje pacjentów dermatologicznych. Specjalizuje się w leczeniu atopowego zapalenia skóry, łuszczycy oraz trądziku. 

Medycyna estetyczna lipotransfer, WROCŁAW LUBIN

Ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie jest lekarzem w trakcie specjalizacji z gastroenterologii. Posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

Uczestniczył w licznych szkoleniach i konferencjach zdobywając umiejętności w zakresie farmakologicznych i zabiegowych technik redukcji tkanki tłuszczowej oraz lipotransferu.

Prywatnie dr Paweł to bardzo sympatyczny człowiek, miłośnik podróżowania i dobrego jedzenia. Ostatnio zauroczyła go słoneczna Hiszpania, gdzie przygarnął bezdomnego psiaka „Conchite”. Zawsze miły, grzeczny i życzliwy, za co kochają go pacjentki.

Więcej na temat zabegów liposukcji i lipotransferu na stronie LipoMedic.

dr Paweł Kuźnicki

dr Paweł Kuźnicki

dr Maciej Pleskacz

dr Maciej Pleskacz

Medycyna estetyczna lipofilling, WROCŁAW LUBIN

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od 2015 roku w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z chorób wewnętrznych w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Nieustannie stawia na rozwój, dlatego regularnie uczestniczy w konferencjach, sympozjach i warsztatach szkoleniowych z zakresu medycyny estetycznej i ogólnej. Obecnie w swojej pracy koncentruje się głównie na zabiegach modelujących sylwetkę z wykorzystaniem własnej tkanki tłuszczowej w tym liposukcji strzykawkowej oraz lipotransferu.

Pan doktor jest świeżo upieczonym tatą a córeczka to jego oczko w głowie. Ma nadzieję, że gdy podrośnie współnie będą żeglować po Mazurskich jeziorach, co jest jego pasją. Kocha nowinki technologiczne. Pasjonuje się kulturą dalekiego wschodu i marzy o podróży do Japonii.

Więcej na temat zabegów liposukcji i lipotransferu na stronie LipoMedic.

Medycyna estetyczna WROCŁAW

Doktor Katarzyna jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła studia podyplomowe dla lekarzy z medycyny estetycznej w Katowicach. W BeauMED Wrocław wykonuje zabiegi medycyny estetycznej w obrębie twarzy i ciała.

Pani doktor doskonale wpisuje się w filozofię naturalnego piękna i wykonuje zabiegi wyłącznie z intencją poprawy wyglądu bez efektów sztuczności. Jej ulubionym zabiegiem jest subtelne modelowanie i powiększanie ust, co świetnie wyraża twórczą osobowość lekarki. Jest ambitna, kreatywna, a przede wszystkim kocha swoją pracę, co doceniają pacjentki. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Prywatnie sporo podróżuje, co daje jej wytchnienie i dystans do szybkiego codziennego życia. 

dr Katarzyna Kęcka

dr Katarzyna Kęcka

pielęgniarka

Mgr Kamila Hulisz

pielęgniarka

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, ukończyła Wydział Zdrowia Publicznego kierunek Pielęgniarstwo.

We współpracy z lekarzami Kliniki BeauMED tworzy terapie pozwalające usunąć przebarwienia, rozszerzone naczynka oraz rumień. Specjalizuje się w zabiegach odmładzających przy zastosowaniu najnowszych technologii laserowych oraz posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ze skórą problematyczną. Do pielęgnacji podchodzi kompleksowo o czym można przekonać się osobiście podczas rozmowy w gabinecie.

Urodzona optymistka, zaraża dobrym nastrojem. Pacjenci Kamili mogą liczyć nie tylko na poprawę urody, ale także samopoczucia.

Tytuł magistra dietetyki zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, a swoją wiedzę systematycznie poszerzam w toku studiów doktoranckich oraz biorąc udział w szkoleniach, kursach i konferencjach.

W czasie studiów odbyłam praktyki w Poradni Chorób Metabolicznych oraz Poradni Gastrologicznej w WSSK we Wrocławiu, gdzie nabyłam umiejętność pracy z dziećmi i ich rodzicami oraz osobami z rzadkimi chorobami metabolicznymi. Drugim miejscem, w którym kilkukrotnie odbywałam praktyki było CMK Karpacz, gdzie zajmowałam się głównie edukacją żywieniową osób chorujących na mukowiscydozę.

Od 3 lat pracuję aktywnie w zawodzie, na co dzień zajmując się również koordynacją badań klinicznych. Przez 1,5 roku pracowałam z pacjentami z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dziecięcym porażeniem mózgowym oraz zespołem Downa. Od 2 lat służę radą pacjentom Kliniki Gastroenterologii i Hepatologii USK we Wrocławiu, a od roku również pacjentkom Kliniki Ginekologii i Położnictwa.

Kilkukrotnie prowadziłam warsztaty żywieniowe dla cukrzyków, licealistów i personelu medycznego. Wykładam również dietetykę dla kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

dietetyk kliniczny

Mgr Olga Kijora-Jaroszewska

dietetyk kliniczny
kosmetolog oraz koordynator rejestracji

Mgr Klaudia Śmieińska

kosmetolog oraz koordynator rejestracji

Pani Klaudia z wykształcenia jest kosmetologiem. Kształciła się w tym kierunku i obroniłam tytuł magistra na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pierwszy stopień studiów ukończyła w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. W BeauMED Lubin wspiera nas jako kosmetolog oraz koordynuje pracę rejestracji. 

W dzisiejszym świecie wizerunek atrakcyjnej, zdrowej i zadbanej osoby jest bardzo istotny. W związku z tym w swojej pracy skupia się przede wszystkim na tym, aby zapewnić skuteczną pielęgnację i ochronę skórze, jednocześnie utrzymując przy tym jak najdłużej jej świeżość i młodość.

Prywanie jest pasjonatką górskich wycieczek oraz różnego rodzaju sportu. Dba o siebie poprzez regularny trening jakim jest bieganie. Najlepiej odpoczywa aktywnie spędzając czas poza miastem z najbliższymi.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości koordynuje pracę recepcji wrocławskiego oddziału Kliniki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy na tym stanowisku i dobrej organizacji potrafi zaopiekować się pacjentem, zapewniając sprawną  i życzliwą obsługę. Z chęcią odpowiada na wszelkie pytania i rozwiewa wątpliwości.

Praca stała się jej pasją, dlatego chętnie zgłębia wiedzę dotyczącą pielęgnacji urody. Weekendy spędza z rodziną poza miastem odpoczywając od miejskiego zgiełku.

Koordynator rejestracji

Magdalena Pawlak

Koordynator rejestracji

Obroniła tytuł magistra kosmetologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od początku swoją drogę zawodową wiązała z tym kierunkiem. Jej pierwszy krok to ukończenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. Poza pracą w gabinecie przekazuje swoją wiedzę ucząc w szkole kosmetycznej jako nauczyciel zawodu.

Wolne chwile spędza aktywnie z rodziną i przyjaciółmi. Nieustannie się doszkala i pogłębia wiedzę z zakresu najnowszych terapii i technologii ponieważ jej największą motywacją jest zadowolenie klientów.

Pani Martyna ceni możliwości odbudowy i regeneracji naszej skóry. W tym celu wykorzystuje niesamowitą moc technologii, czyli terapie laserowe oraz peelingi chemiczne. Dają one widoczne i trwałe efekty, które sprawiają ogromną radość pacjentom.

profesjonalny kosmetolog z pasją

mgr Martyna Bugaj

profesjonalny kosmetolog z pasją

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00