Dlaczego właśnie Beaumed? Ponieważ filozofią, którą wybraliśmy jest metoda French Touch czyli unikalne podejście do odmładzania skóry.

Dr n. med. Monika Kukulska  Wrocław/Lubin

Dr n. med. Monika Kukulska Wrocław/Lubin

Doktor Monika Kukulska jest specjalistą medycyny estetycznej. Ulubioną filozofią w pracy pani doktor jest właśnie French Touch czyli – naturalne piękno kobiety. Ukazuje pacjentkom piękno ich naturalnego wyglądu, oczywiście cofając czas, który rysuje się na ich twarzach.

Pani doktor pracowała wiele lat we wrocławskim centrum estetyki „Wellderm”, gdzie aktualnie mieści się druga filia BeauMED. Doktor Monika Kukulska to również pracownik Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

A od marca dla państwa w Beaumed w Lubinie, którego jest założycielką. W lipcu 2020r. powstał BeauMED Wrocław przy ulicy Inowrocławskiej. 

Doktor od 2011 roku uczestniczyła w licznych specjalistycznych szkoleniach zawodowych potwierdzonych certyfikatami zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Dermatolog, LUBIN

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej. Specjalizację w zakresie Dermatologii i Wenerologii odbył w Klinice Dermatologii we Wrocławiu. Przez wiele lat pracował na Oddziale Dermatologii w szpitalu w Gliwicach.

W BeauMED Pan doktor wykonuje konsultacje dermatologiczne, dermatoskopowe badanie znamion, usuwa zmiany skórne. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Królewskiego Towarzystwa Lekarskiego w Londynie oraz Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej.

Prywatnie pasjonat ornitologii i podróżowania. W szczególności interesuje się kulturą iberyjską, co pozwala mu łączyć podróże z pogłębianiem wiedzy w tym zakresie. Motoryzacja i zdrowe odżywianie to inne z jego licznych zainteresowań, którym oddaje się w wolnym czasie.

Dr  Robert Kurzawiński

Dr Robert Kurzawiński

Dr Agnieszka Kurzawińska

Dr Agnieszka Kurzawińska

Dermatolog, LUBIN

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, dyplomowana kosmetolog oraz specjalistka w zakresie Dermatologii i Wenerologii. Posiada doświadczenie w pracy na Oddziale Dermatologii Dziecięcej w Katowicach. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W BeauMED doktor przyjmuje pacjentów z problemami dermatologicznymi, osobiście wykonuje peelingi medyczne, które dobiera indywidualnie do pacjenta. Wykonuje badanie dermatoskopowe oraz usuwa zmiany skórne w razie potrzeby. Dzięki pasji do pracy i wielkiemu zaangażowaniu ma wielu oddanych pacjentów.

Prywatnie pasjonatka zagadnień związanych z ekologią i minimalizmem, które uważa za istotne w świetle zachodzących na świecie zmian w stylu i jakości życia. Kocha podróże. Interesuje się praktyką mindfullness, polegającą na nieustannym byciu całkowicie obecnym wobec doświadczenia płynącego zarówno ze świata zewnętrznego, jak z wewnątrz (własne myśli, uczucia, wrażenia).

Ginekolog oraz lekarz medycyny estetycznej, LUBIN

Doświadczony lekarz medycyny estetycznej oraz ginekologii plastycznej, na co dzień praktykujący w renomowanej Klinice we Wrocławiu.

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz specjalizację z ginekologii i położnictwa w Klinice Ginekologii we Wrocławiu. Od wielu lat pasjonuje się medycyną estetyczną. Swoje działania nastawia na odtwarzanie utraconego z czasem piękna i proporcji przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego wysoko ceni zabiegi z podawaniem osocza bogatopłytkowego oraz fibryny.

Jako specjalista ginekolog wykonuje trudne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Doktor Łukasz jest absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie dr Andrzeja Ignaciuka, co podkreśla jego profesjonalizm oraz kompetencje.

W BeauMED to człowiek od zadań specjalnych ze wspaniałym podejściem do pacjentek. Doktor świadczy  usługi przede wszystkim z zakresu medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej.

Dr Łukasz Bełza

Dr Łukasz Bełza

dr n. med. Agnieszka Rusin-Tupikowska

dr n. med. Agnieszka Rusin-Tupikowska

Dermatolog, WROCŁAW

Specjalista dermatolog, wieloletni pracownik Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Państwowego Szpitala Klinicznego nr 1 we Wrocławiu. Zdobywczyni wielu nagród i wyróżnień m.in. za pracę doktorską poświęconą zmianom skórnym u osób uprawiających różne dyscypliny sportu przyznaną przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne (oddział dolnośląski).

Swoją wiedzę nieustannie pogłębia uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach dermatologicznych oraz estetycznych. Specjalizuje się przede wszystkim w terapiach trądziku młodzieńczego, osób dorosłych, trądziku różowatego, diagnostyką znamion skórnych.

Swój wolny czas poświęca na rozwijanie muzycznej pasji jaką jest śpiewanie, interesuje się również literaturą.

Dermatolog, WROCŁAW

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii, Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, regularnie uczestniczy w szkoleniach i konferencjach naukowych podnosząc swoje kwalifikacje.

Specjalizuje się w  leczeniu trądziku, usuwaniu zmian metodą krioterapii i elektrokoagulacji. Tworzy autorskie terapie leczenia nadmiernego wypadania włosów.

dr Dawid Niżyński

dr Dawid Niżyński

dr Beata Bień

dr Beata Bień

Dermatolog, LUBIN

Doktor Beata Bień jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Na co dzień pracuje w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii, Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W codziennej praktyce dermatologicznej zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem trądziku pospolitego, trądziku różowatego oraz łuszczycy.

W swojej pracy stawia na holistyczne i kompleksowe podejście do pacjenta oraz podejmowanie działań profilaktycznych – szczególnie w zakresie chorób nowotworowych skóry. Stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

Obroniła tytuł magistra kosmetologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od początku swoją drogę zawodową wiązała z tym kierunkiem. Jej pierwszy krok to ukończenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. Poza pracą w gabinecie przekazuje swoją wiedzę ucząc w szkole kosmetycznej jako nauczyciel zawodu.

Wolne chwile spędza aktywnie z rodziną i przyjaciółmi. Nieustannie się doszkala i pogłębia wiedzę z zakresu najnowszych terapii i technologii ponieważ jej największą motywacją jest zadowolenie klientów.

Pani Martyna ceni możliwości odbudowy i regeneracji naszej skóry. W tym celu wykorzystuje niesamowitą moc technologii, czyli terapie laserowe oraz peelingi chemiczne. Dają one widoczne i trwałe efekty, które sprawiają ogromną radość pacjentom.

profesjonalny kosmetolog z pasją

mgr Martyna Bugaj

profesjonalny kosmetolog z pasją
pielęgniarka

Mgr Kamila Hulisz

pielęgniarka

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, ukończyła Wydział Zdrowia Publicznego kierunek Pielęgniarstwo.

We współpracy z lekarzami Kliniki BeauMED tworzy terapie pozwalające usunąć przebarwienia, rozszerzone naczynka oraz rumień. Specjalizuje się w zabiegach odmładzających przy zastosowaniu najnowszych technologii laserowych oraz posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ze skórą problematyczną. Do pielęgnacji podchodzi kompleksowo o czym można przekonać się osobiście podczas rozmowy w gabinecie.

Urodzona optymistka, zaraża dobrym nastrojem. Pacjenci Kamili mogą liczyć nie tylko na poprawę urody, ale także samopoczucia.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości koordynuje pracę recepcji wrocławskiego oddziału Kliniki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy na tym stanowisku i dobrej organizacji potrafi zaopiekować się pacjentem, zapewniając sprawną  i życzliwą obsługę. Z chęcią odpowiada na wszelkie pytania i rozwiewa wątpliwości.

Praca stała się jej pasją, dlatego chętnie zgłębia wiedzę dotyczącą pielęgnacji urody. Weekendy spędza z rodziną poza miastem odpoczywając od miejskiego zgiełku.

Koordynator rejestracji

Magdalena Pawlak

Koordynator rejestracji
kosmetolog oraz koordynator rejestracji

Mgr Klaudia Śmieińska

kosmetolog oraz koordynator rejestracji

Pani Klaudia z wykształcenia jest kosmetologiem. Kształciła się w tym kierunku i obroniłam tytuł magistra na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pierwszy stopień studiów ukończyła w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. W BeauMED Lubin wspiera nas jako kosmetolog oraz koordynuje pracę rejestracji. 

W dzisiejszym świecie wizerunek atrakcyjnej, zdrowej i zadbanej osoby jest bardzo istotny. W związku z tym w swojej pracy skupia się przede wszystkim na tym, aby zapewnić skuteczną pielęgnację i ochronę skórze, jednocześnie utrzymując przy tym jak najdłużej jej świeżość i młodość.

Prywanie jest pasjonatką górskich wycieczek oraz różnego rodzaju sportu. Dba o siebie poprzez regularny trening jakim jest bieganie. Najlepiej odpoczywa aktywnie spędzając czas poza miastem z najbliższymi.

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, jednak od kilku lat realizuje się i specjalizuje w profesji Podologa.

W BeauMED Wrocław zajmuje się schorzeniami stóp, które na co dzień utrudniają funkcjonowanie, a pomoc w ich leczeniu i poprawa komfortu życia pacjentów, są dla Anny ogromną satysfakcją.

Obecnie podnosi swoje kwalifikacje kształcąc się z zakresu Zespołu Stopy Cukrzycowej.

podolog / kosmetolog

Anna Chomiuk

podolog / kosmetolog

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00