Dlaczego właśnie Beaumed? Ponieważ filozofią, którą wybraliśmy jest metoda French Touch czyli unikalne podejście do odmładzania skóry.

Dr n. med. Monika Kukulska

Dr n. med. Monika Kukulska

Doktor Monika Kukulska jest specjalistą medycyny estetycznej. Ulubioną filozofią w pracy pani doktor jest właśnie French Touch czyli – naturalne piękno kobiety.
Pani doktor pracuje we wrocławskim centrum estetyki „Wellderm”, gdzie ukazuje pacjentkom piękno ich naturalnego wyglądu, oczywiście cofając czas, który rysuje się na ich twarzach. Doktor Monika Kukulska to również pracownik Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

A od marca dla państwa w Beaumed w Lubinie, którego jest założycielką.

Doktor od 2011 roku uczestniczyła w licznych specjalistycznych szkoleniach zawodowych potwierdzonych certyfikatami zarówno w Polsce jak i zagranicą.

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej. Specjalizację w zakresie Dermatologii i Wenerologii odbył w Klinice Dermatologii we Wrocławiu. Przez wiele lat pracował na Oddziale Dermatologii w szpitalu w Gliwicach.

W BeauMED Pan doktor wykonuje konsultacje dermatologiczne, dermatoskopowe badanie znamion, usuwa zmiany skórne. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Królewskiego Towarzystwa Lekarskiego w Londynie oraz Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej.

Prywatnie pasjonat ornitologii i podróżowania. W szczególności interesuje się kulturą iberyjską, co pozwala mu łączyć podróże z pogłębianiem wiedzy w tym zakresie. Motoryzacja i zdrowe odżywianie to inne z jego licznych zainteresowań, którym oddaje się w wolnym czasie.

Dr  Robert Kurzawiński

Dr Robert Kurzawiński

Dr Agnieszka Kurzawińska

Dr Agnieszka Kurzawińska

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, dyplomowana kosmetolog oraz specjalistka w zakresie Dermatologii i Wenerologii. Posiada doświadczenie w pracy na Oddziale Dermatologii Dziecięcej w Katowicach. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

W BeauMED doktor przyjmuje pacjentów z problemami dermatologicznymi, osobiście wykonuje peelingi medyczne, które dobiera indywidualnie do pacjenta. Wykonuje badanie dermatoskopowe oraz usuwa zmiany skórne w razie potrzeby. Dzięki pasji do pracy i wielkiemu zaangażowaniu ma wielu oddanych pacjentów.

Prywatnie pasjonatka zagadnień związanych z ekologią i minimalizmem, które uważa za istotne w świetle zachodzących na świecie zmian w stylu i jakości życia. Kocha podróże. Interesuje się praktyką mindfullness, polegającą na nieustannym byciu całkowicie obecnym wobec doświadczenia płynącego zarówno ze świata zewnętrznego, jak z wewnątrz (własne myśli, uczucia, wrażenia).

Doświadczony lekarz medycyny estetycznej oraz ginekologii plastycznej, na co dzień praktykujący w renomowanej Klinice we Wrocławiu.

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz specjalizację z ginekologii i położnictwa w Klinice Ginekologii we Wrocławiu. Od wielu lat pasjonuje się medycyną estetyczną. Swoje działania nastawia na odtwarzanie utraconego z czasem piękna i proporcji przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego wysoko ceni zabiegi z podawaniem osocza bogatopłytkowego oraz fibryny.

Jako specjalista ginekolog wykonuje trudne zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Doktor Łukasz jest absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie dr Andrzeja Ignaciuka, co podkreśla jego profesjonalizm oraz kompetencje.

W BeauMED to człowiek od zadań specjalnych ze wspaniałym podejściem do pacjentek. Doktor świadczy  usługi przede wszystkim z zakresu medycyny estetycznej oraz ginekologii estetycznej.

Dr Łukasz Bełza

Dr Łukasz Bełza

kosmetolog oraz koordynator rejestracji

Mgr Klaudia Engel

kosmetolog oraz koordynator rejestracji

Pani Klaudia z wykształcenia jest kosmetologiem. Kształciła się w tym kierunku i obroniłam tytuł magistra na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Pierwszy stopień studiów ukończyła w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. W BeauMED wspiera nas jako kosmetolog oraz koordynuje pracę rejestracji. 

W dzisiejszym świecie wizerunek atrakcyjnej, zdrowej i zadbanej osoby jest bardzo istotny. W związku z tym w swojej pracy skupia się przede wszystkim na tym, aby zapewnić skuteczną pielęgnację i ochronę skórze, jednocześnie utrzymując przy tym jak najdłużej jej świeżość i młodość.

Prywanie jest pasjonatką górskich wycieczek oraz różnego rodzaju sportu. Dba o siebie poprzez regularny trening jakim jest bieganie. Najlepiej odpoczywa aktywnie spędzając czas poza miastem z najbliższymi.

Obroniła tytuł magistra kosmetologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od początku swoją drogę zawodową wiązała z tym kierunkiem. Jej pierwszy krok to ukończenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie. Poza pracą w gabinecie przekazuje swoją wiedzę ucząc w szkole kosmetycznej jako nauczyciel zawodu.

Wolne chwile spędza aktywnie z rodziną i przyjaciółmi. Nieustannie się doszkala i pogłębia wiedzę z zakresu najnowszych terapii i technologii ponieważ jej największą motywacją jest zadowolenie klientów.

Pani Martyna ceni możliwości odbudowy i regeneracji naszej skóry. W tym celu wykorzystuje niesamowitą moc technologii, czyli terapie laserowe oraz peelingi chemiczne. Dają one widoczne i trwałe efekty, które sprawiają ogromną radość pacjentom.

profesjonalny kosmetolog z pasją

mgr Martyna Bugaj

profesjonalny kosmetolog z pasją

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 9.00 – 19.00

biuro.beaumed@gmail.com