Usta: Powiększanie ust to prawdziwy HIT 

Jak poprawić kształt ust aby wyglądały naturalnie?

Usta: 

Jak poprawić kształt ust?

Co zrobić aby wyglądały naturalnie?

Modelowanie i powiększanie ust to prawdziwy HIT w ostatnich latach!

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego wydaje się nie mieć wad. Mało inwazyjna, szybka i efektowna metoda pozwalająca cieszyć się pięknymi ustami.  Dzięki niej jesteśmy w stanie poprawić wygląd wąskich, mało widocznych ust, wypełnić i wymodelować ich kontur, a także skorygować asymetrię. Dodatkową zaletą zabiegu jest ekstremalne nawilżenie. Kwas hialuronowy ma wyjątkową zdolność wiązania i zatrzymywania wody w tkankach, dlatego stanowi idealne rozwiązanie na spierzchnięte i  przesuszone usta.

Pamiętajmy, że proces starzenia dotyka także tej delikatnej okolicy!  Z wiekiem wyraźnie zauważamy, że nasze usta stają się węższe i mniej jędrne, jest to efektem stopniowego zaniku naturalnego kwasu hialuronowego. Jego uzupełnienie ma działanie rewitalizujące i pozwoli dłużej zachować młodość.

W naszej Klinice dostosowujemy zabieg do indywidualnych potrzeb pacjenta. Analiza kształtu i proporcji twarzy oraz optymalna ilość podanego preparatu pozwala na uzyskanie widocznych, ale wciąż naturalnych efektów. Zabiegi wykonywane są jedynie przez doświadczonego lekarza

Modelowanie ust kwasem hialuronowym 

 1000 zł

Teosyal Kiss, Styleage Lips, Juvederm 

Rejestracja online Wrocław Booksy

Umów się na wybrane zabiegi!

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00