Włosy: piękne i zdrowe…

Co zrobić aby nie wypadały ?

Włosy: 

Masz problem z wypadaniem włosów?

My mamy na to sposób – mezoterapia skóry głowy

Zdrowe i gęste włosy to marzenie zarówno kobiet jak i mężczyzn, piękna fryzura poprawia nasze samopoczucie i dodaje pewności siebie. Nic dziwnego, ponieważ włosy stanowią jeden z głównych elementów naszego wizerunku.  Problem pojawia się gdy ich jakość oraz ilość zaczyna gwałtownie spadać. Osłabienie organizmu, niedobory żywieniowe, silny stres, niektóre leki, zaburzenia hormonalne to tylko niektóre z przyczyn pogorszenia wyglądu naszych włosów. Dopiero szczegółowy wywiad i analiza pod okiem lekarza pozwala na zakwalifikowanie problemu i stworzenie skutecznej terapii.

Należy pamiętać, że im szybciej podejmiemy działania tym lepsze uzyskamy efekty, a nawet całkowicie odwrócimy ten proces.

Jedną z metod stosowanych w naszej Klinice jest peptydowa terapia włosów – mezoterapia skóry główy DR. CYJ Hair Filler – innowacyjna terapia, która dzięki swojej skuteczności została wyróżniona i otrzymała Perłę dermatologii estetycznej, przyznawaną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Dla współczesnej medycyny estetycznej, słowo „niemożliwe” wydaje się nie istnieć.

Dr Cyj Hair Filler 

710 zł/amp

1 zabieg w pakiecie 4 zabiegów

680 zł/amp

Mezoterapia Dermaheal HL 

400 zł/amp

Osocze bogatopłytkowe

800 zł

Rejestracja online Wrocław Booksy

Umów się na wybrane zabiegi!

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00