Zabiegi na twarz

twarz

Nie każdy z nas starzeje się tak samo. Proces starzenia zależy od bardzo wielu elementów: genów (często starzejemy się podobnie do naszych mam i babć), stylu życia, aktywności fizycznej, środowiska naszego życia oraz naszej pracy, stanu naszego zdrowia itp.

Dlatego dbanie o urodę to złożona i trudna rzecz. Warto zawsze łączyć zabiegi medycyny estetycznej ze zmianą trybu życia, czyli np. wprowadzić zdrową dietę, trochę aktywności fizycznej. Ponadto naprawdę piękna buzia cechuje się nieskazitelną i porcelanową cerą. Czasem warto skonsultować nasz problem skórny z dermatologiem lub usunąć w bardzo łatwy sposób (laserowo) czerwone naczynka i rumień na policzku.

Profesjonalny lekarz medycyny estetycznej dobierze zabieg do Twoich potrzeb: botoks, kwas hialuronowy może mezoterapia? Zapraszamy na konsultacje!

Botoks czyli relax dla mięśni mimicznych 

33945634418_915b394024_k_3

Toksyna botulinowa jest wytwarzana w warunkach beztlenowych przez bakterie Clostridium botulinum. Zajmuje czołowe miejsce w medycynie estetycznej, jest niezastąpiona także w neurologii i okulistyce.

Co sprawia, że botoks jest jednym z najczęściej wykorzystywanych preparatów w medycynie estetycznej?

Jego możliwość relaksowania mięśni, ponieważ minimalizuje przekazywanie impulsów między zakończeniami komórek nerwowych (synapsami) a mięśniami. Umiejętnie wykonany zabieg z użyciem botoksu gwarantuje uzyskanie młodego, świeżego i naturalnego wyglądu. Twarz po podaniu toksyny botulinowej wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną. Dodatkowymi zaletami zabiegu są: czas wykonania, szybki efekt oraz brak rekonwalescencji. Zabieg z toksyną botulinową można wykonać w przerwie na lunch. Efekt widoczny jest bardzo szybko, już po trzech dniach. Zabieg nie wyłącza nas z codziennych obowiązków, od razu możemy wrócić do pracy.

Nasz Zespół specjalizuje się także w mezobotoksie i babybotoksie, które gwarantują naturalny i piękny wygląd bez efektu sztuczności. Likwidujemy także inne problemy estetyczne za pomocą botoksu, m.in. zmarszczki palacza, uśmiech dziąsłowy czy bruksizm.

„Kurze łapki” – zmarszczki okolicy oka – botoks

Kurze łapki to zmarszczki mimiczne, które pojawiają się w bardzo delikatnej okolicy oka. Uwidaczniają się najczęściej podczas uśmiechu, a później zostają z nami na stałe. Naszym celem jest osiągnięcie idealnie gładkiej skóry wokół okolicy oka, nawet podczas uśmiechu. Najskuteczniejszym zabiegiem likwidującym kurze łapki jest podanie toksyny botulinowej. W efekcie uzyskujemy młody, naturalny i wypoczęty wygląd.

Zmarszczki poziome na czole – botoks

Zmarszczki poziome na czole są jedną z pierwszych oznak starzenia. Sprawiają, że twarz wygląda na zaniedbaną, zmęczoną i dodają nam lat.  Są dużym problemem estetycznym, który bardzo skutecznie można zlikwidować. Podanie toksyny botulinowej wygładzi zmarszczki na czole, dzięki czemu twarz będzie wyglądać na zrelaksowaną i młodszą.

Lwia zmarszczka – botoks

Lwia zmarszczka, znajdująca się pomiędzy brwiami, nie bez powodu nazywana jest także zmarszczką gniewu. Nierzadko nadaje twarzy surowy, zły i starszy niż w rzeczywistości wygląd. Zlikwidowanie tej zmarszczki gwarantuje toksyna botulinowa. W efekcie twarz wygląda na zrelaksowaną, młodą i łagodną.

Zmarszczki królicze u nasady nosa – botoks

Zmarszczki królicze u nasady nosa – są zmarszczkami mimicznymi, które w bardzo nieestetyczny sposób zmieniają wyraz twarzy. Uwidaczniają się podczas napinania mięśni twarzy m.in. przy śmianiu się, mrużeniu oczu. Poziome załamania skóry na grzbiecie nosa wraz z wiekiem zmieniają się w widoczne zmarszczki. Są problemem estetycznym, który najskuteczniej zlikwiduje toksyna botulinowa. Po zabiegu zmarszczki zostaną spłycone, a twarz odzyska naturalny, młody i estetyczny wygląd.

Redukcja „brody czarownicy” – botoks

Broda sprawiająca wrażenie jakby odciętej od twarzy za sprawą pionowej zmarszczki nadaje twarzy nieprzyjemny wygląd. Nieestetyczna broda, nazywana potocznie brodą czarownicy, jest wysunięta mocno do przodu, co szczególnie widoczne jest w czasie patrzenia z profilu. Odpowiednio podany botoks sprawi relaksację mięśnia bródkowego, a w efekcie twarz nabierze odpowiednich proporcji-będzie bardziej owalna, rysy staną się smuklejsze i delikatniejsze

„Gum smile” – uśmiech dziąsłowy – botoks

Uśmiech dziąsłowy to dysproporcja pomiędzy białą linią zębów a różową linią dziąseł, która sprawia wrażenie nienaturalnie szerokiej. Skuteczna w leczeniu uśmiechu dziąsłowego jest toksyna botulinowa. Zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny i skuteczny. Polega na podaniu botoksu w mięśnie okrężne ust, przez co linia różowa dziąseł jest mniej widoczna. Efekt jest bardzo naturalny.

Uniesienie czubka nosa – botoks

Medycyna estetyczna daje bardzo duże możliwości niechirurgicznej korekty nosa. W celu podniesienia czubka nosa przydatna jest toksyna botulinowa. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny.  W efekcie można nawet uzyskać nos z delikatnie zadartym czubkiem.

Leczenie bruksizmu – botoks

Bruksizm to niekontrolowane zgrzytanie zębami i nadmierne ich zaciskanie, które prowadzi do ścierania zębów i pękania szkliwa. Tarcie zębów żuchwy i szczęki pojawia się w ciągu dnia np. w sytuacjach stresowych, ale także bardzo często w nocy. Problem bruksizmu tkwi głównie w nadmiernym napięciu mięśni żwaczy i skroniowych. Toksyna botulinowa znana ze swych właściwości rozluźniających jest idealnym sposobem na wyleczenie problemu. Dlatego podanie botoksu w odpowiednie mięśnie gwarantuje zmniejszenie napięcia, a w efekcie zlikwidowanie objawu zgrzytania zębami. Dodatkową zaletą zabiegu jest wyszczuplenie dołu twarzy, która przestaje być kwadratowa z powodu nadmiernie rozbudowanego mięśnia żwacza.

Podniesienie powiek – botoks

Opadające powieki zmieniają rysy twarzy w niekorzystny sposób – dodają lat i sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną i zaniedbaną. Najlepszym sposobem na zlikwidowanie tego problemu estetycznego jest podanie toksyny botulinowej w mięsień odpowiedzialny za obniżenie brwi. Dzięki temu uzyskamy uniesienie brwi a w efekcie naturalny, młody i wypoczęty wygląd.

„Zmarszczki palacza” – zmarszczki okolicy ust – botoks

Zmarszczki układające się w sposób promienisty wokół ust nazywane są potocznie zmarszczkami palacza. Występują nie tylko u osób, które palą papierosy. Są one efektem mimiki tej części twarzy oraz starzenia się skóry. Podanie toksyny botulinowej zapewni nam efekt wygładzenia zmarszczek. To zapewni nam naturalny i młody wygląd.

Mezobotox

Mezobotox inaczej nazywany botox-lift należy do zabiegów terapeutycznych, który polega na połączeniu mezoterapii igłowej i toksyny botulinowej. W zabiegu wykorzystuje się dwie substancje: kwas hialuronowy i botoks. Dzięki temu mamy możliwość walki ze zmarszczkami ze zdwojoną siłą. Mezobotox stosuje się m.in. w celu zniwelowania zmarszczek okolicy oka, ma także niezastąpione działanie w okolicach szyi i dekoltu. Po zabiegu skóra staję się odmłodzona, jędrna i wypoczęta. Zabieg jest dodatkowo intensywną rewitalizacją skóry, dzięki nawilżającym właściwościom kwasu hialuronowego. Połączenie tych dwóch metod maksymalizuje także naturalny efekt zabiegu.

Baby botox

Baby botoks to nowoczesna technika podawania botoksu. Charakteryzuje ją maksymalnie naturalny efekt. Celem zabiegu jest zniwelowanie zmarszczek z zachowaniem naturalnej mimiki twarzy. Jest to idealny zabieg w celu korekcji zmarszczek na czole, kurzych łapek, opadających kącików ust, opadających powiek. Po zabiegu twarz wygląda na wypoczętą, zrelaksowaną i odmłodzoną z bardzo naturalnym efektem.

Podniesienie kącików ust – botoks

Układające się w podkówkowy kształt usta nadają twarzy smutny i zmęczony wygląd. Przyczyną takiej zmiany rysów twarzy jest gromadzenie się tłuszczu w okolicach żuchwy i brody zamiast w policzkach. Trójkąt młodości ulega odwróceniu. Dodatkowo ma tutaj wpływ mimika, która może przyspieszać ten proces. Aby zapobiec opadającym kącikom ust należy wykonać zabieg z użyciem toksyny botulinowej. W efekcie twarz nabiera pogodniejszego, bardziej zrelaksowanego wyglądu.

CENNIK

1 okolica (czoło, lwia zmarszczka, kurze łapki)

400 zł

Bruksizm

od 600 zł

3 okolice

1100 zł

Babybotox

od 350 zł

Mezobotox

400 zł

Pozostałe okolice np. gum smile, zmarszczki „palacza”

400 zł

Modelowanie i poprawa rysów twarzy

owal1

W BeauMED zawsze stawiamy na pierwszym miejscu naturalny wygląd bez sztuczności !

Z biegiem lat kontur twarzy staje się mniej wyraźny, opadają policzki, a twarz wygląda na zmęczoną i zaniedbaną. Problemem stają się tzw. „chomiczki”, które zaburzają równy zarys żuchwy. Jest to problem złożony i niełatwy do zlikwidowania. W takich trudnych sytuacjach najlepiej sprawdzają się techniki łączone, które dobiera lekarz w zależności od naszych indywidualnych potrzeb:

Wolumetria czyli modelowanie i poprawa rysów twarzy kwasem hialuronowym

Idealny rozwiązaniem na tego rodzaju problemy estetyczne jest wolumetria, która przywróci twarzy odpowiedni owal i młodość. Zabieg polega na podaniu kwasu hialuronowego w obszar pozbawiony konturu i objętości- najczęściej modelujemy okolicę policzków. Ma on na celu przywrócenie naturalnego i młodego wyglądu. U mężczyzn możliwe jest wykorzystanie hydroksapatytu wapnia. Preparat ten przywraca tkankom właściwą objętość, co gwarantuje idealne wymodelowanie twarzy bez efektu przerysowania.

W BeauMED działamy na zasadzie odtworzenia objętości, którą utraciliśmy z wiekiem. Nigdy nie nadajemy nienaturalnej i sztucznej objętości.

1 ampułka kwasu hialuronowego

900 zł – 1200 zł

Teosyal, Juvederm, Revofil, Styleage, Croma

To unikalny zabieg liftingujący, dający natychmiastowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia skóry. Idealny zabieg bankietowy, aby w wyjątkowej chwili wyglądać pięknie i czuć się jeszcze lepiej. W połączniu z witaminą C mamy dodatkowy efekt rozświetlenia. Jest bezinwazyjny i bezbolesny.

Pierwszy efekt napięcia pojawia się bezpośrednio po zabiegu, pełny efekt uniesienia i zagęszczenia skóry obserwujemy po 4 tygodniach.  

W zależności od potrzeb zaleca się wykonanie kilku zabiegów w serii 2-4 co 4 tygodnie.

Twarz

500 zł

SonoQueen – technologia HIFU

Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując tym samym punkty termicznej koagulacji.

Jest to zabieg polecany przez gwiazdy. Łączy w sobie silne działanie napinające i liftingujące przy pozornie małej inwazyjności, gdyż nie pozostawia widocznych śladów na skórze. Pacjentka od razu po zabiegu może wrócić do swoich zajęć. Zabieg jest niemal bezbolesny co odróżnia to urządzenie od innych z technologii HIFU. Tłumaczy się ten fakt unowocześnioną technologią, dzięki której wiązka ultradźwięków skupiana jest bardzo precyzyjnie.

Warto zauważyć, że jest to skuteczny zabieg, jednak aby był w pełni bezpieczny powinien być wykonany tylko przez specjalistę – w obrębie twarzy przez lekarza. Jednym z obszarów, w których SonoQueen sprawdza się najlepiej jest opadający owal twarzy.

Aby osiągnąć zadowalające efekty najlepiej wykonać jeden zabieg, odczekać 6 miesięcy i wykonać drugi, jeżeli będzie taka konieczność. Efekty widoczne są już po 1 zabiegu. Efekt utrzymuje się długotrwale.

Twarz

4000 zł

Linia żuchwy/policzek

2800 zł

Redukcja przebarwień

mehrdad haghighi 7Lyu IzcPx0 unsplash

Dermamelan/Cosmelan – peeling medyczny

Bardzo skuteczna i bezbolesna terapia depigmentacyjna, która usuwa zarówno nowo powstałe przebarwienia jak i te utrzymujące się przez lata.

Pierwszym krokiem jest nałożenie w gabinecie lekarskim maski o silnym działaniu złuszczającym. Pacjent zmywa maskę w domu po kilku godzinach, w zależności od tego ile zaleci mu lekarz. Następnie stosuje preparaty nawilżające oraz ochronę przeciwsłoneczną, najczęściej kremy z wysokim filtrem. Na drugi dzień po zmyciu maski należy rozpocząć stosowanie kremu Dermamelan/Cosmelan o bardzo bogatym składzie, który nasila złuszczanie i hamuje gromadzenie melaniny w skórze.

Pełna terapia trwa kilka miesięcy ale pierwsze efekty widoczne są już po 8 dniach. Po około 30 dniach znikają wszystkie przebarwienia a skóra po intensywnym złuszczaniu wygląda zdecydowanie młodziej. Znikają drobne zmarszczki. Siłę zabiegu porównuje się do zabiegu laserowego.

Po rozpoczęciu terapii przez okres około 2 do 4 tygodni okolica zabiegowa (twarz/szyja/dekolt/dłonie) może być zaczerwieniona, a w pierwszych dniach nawet lekko obrzęknięta. Później następuje okres intensywnego złuszczania naskórka co warunkuje niesamowity efekt depigmentacyjny oraz przeciwstarzeniowy.

Lekarz dobiera czas trwania terapii oraz jej intensywność dla każdego pacjenta indywidualnie. Ważne jest aby samodzielnie nie przerywać leczenia, gdyż grozi to nawrotem przebarwień.

Dermamelan/Cosmelan maska

900 zł

Zabiegi laserowe

Alma Dye-Vl / ClearLift

Przebarwienia to problem estetyczny, który wywołuje dyskomfort i kompleksy. Nieestetyczne plamy na  skórze powstają na skutek nieprawidłowego działania melanocytów, które wytwarzają barwnik skóry. Pojawiają się najczęściej w miejscach bezpośrednio wystawionych na słońce m.in. na twarzy, dłoniach, dekolcie, ramionach. Nieocenione w walce z przebarwieniami są zabiegi laserowe. Światło lasera precyzyjnie trafia w zmianę pigmentacyjną skóry. W efekcie barwnik zostaje rozbity na mniejsze cząsteczki, które organizm usuwa w procesie naturalnego oczyszczania. Po zabiegu przebarwienie ciemnieje, a następnie ulega złuszczeniu.

Dye-Vl cała twarz

500 zł

ClearLift cała twarz

1000 zł

Powiększanie i modelowanie ust 

usta kupione

Powiększanie ust to zabieg odmładzający. Pełne, ale naturalne usta sprawiają, że wyglądamy atrakcyjnie. Zanikająca czerwień wargowa i rozmywanie się konturów ust są efektem procesu starzenia. Idealnym rozwiązaniem jest wypełnienie ust kwasem hialuronowym. W BeauMED stawiamy przede wszystkim na naturalny efekt. Wokół powiększania ust istnieje niestety wiele negatywnych mitów. Dla naszych specjalistów najważniejsze jest zadowolenie pacjenta i uzyskanie naturalnego wyglądu, bez efektu „kaczego dzioba”. Zabieg ten gwarantuje podkreślenie konturu ust, zwiększenie objętości warg, likwidacje dysproporcji między wargami oraz podkreślenie tzw. łuków kupidyna nad górną wargą.

Podając niepełną ampułkę odpowiednio dobranego kwasu hialuronowego jesteśmy w stanie osiągnąć efekt rewitalizacji ust bez nadawania objętości. 

Powiększanie i modelowanie ust

od 1000 zł

Teosyal Kiss, Styleage Lips, Juvederm

Wypełnianie i usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w naszej skórze ulega zmniejszeniu. W efekcie skóra wiotczeje, traci jędrność i uwidaczniają się zmarszczki. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego jest najskuteczniejszym zabiegiem wypełniającym zmarszczki. Dodatkowo uzyskujemy odpowiednie nawilżenie skóry, jędrność, a w efekcie młody i promienny wygląd. Zabieg idealnie sprawdza się w wygładzeniu lwiej zmarszczki, bruzd marionetki czy wargowo – nosowych. Odpowiednie podanie preparatu sprawi, że uzyskamy naturalny i niezwykle  zrelaksowany wygląd.

Pracujemy wyłącznie na najlepszych światowych markach kwasu hialuronowego: Juvederm, Teoxane, Restylane, Croma, Revofil, Styleage, Neauvia.

1 ampułka kwasu hialuronowego

od 900 zł do 1200 zł

Mezoterapia – czyli nawilżenie i ujędrnienie skóry

Zabiegi twarz

Mezoterapia igłowa to terapia przeciwstarzeniowa, która polega na wprowadzaniu składników aktywnych do skóry właściwej, dzięki czemu skuteczność ich działania jest zmaksymalizowana. Zabieg idealnie sprawdza się jako intensywna regeneracja skóry –  nawilża, ujędrnia i rozświetla. Wiotka i podatna na zmarszczki skóra wokół oczu po zabiegu staje się promienna i wygładzona. Twarz wygląda na zdrową, młodą i zrelaksowaną.

RRS HA eyes – preparat stworzony przez laboratorium Aesthetic Dermal  do mezoterapii okolicy oka. W jego skład wchodzi kwas hialuronowy oraz krzem organiczny, który posiada właściwości odmładzające oraz przeciwzmarszczkowe. Efektem stosowania preparatu jest nawilżenie, rozjaśnienie skóry, zmniejszenie oznak starzenia, redukcja worków pod oczami oraz poprawa konturu oczu.

mezoterapia RRS HA eyes

400 zł

Styleage Hydro Max – to preparat zawierający kwas hialuronowy w połączeniu z substancją nawilżającą – sorbitolem. Produkt ten posiada silne właściwości nawilżające, zapewnia poczucie odświeżenia jak również ogranicza degradację kwasu hialuronowego, co wydłuża jego działanie.

 • podwójne nawilżenie
 • długotrwały efekt
 • rekonstrukcja skóry
 • działanie antyoksydacyjne.

Redensity I – preparat przeznaczony do głębokiej i intensywnej rewitalizacji i odbudowy skóry.

Szczególnie polecany  jest do redukcji zmarszczek, na  odwodnioną skórę twarzy, pozbawioną blasku cerę, a także cienie pod oczami.  W składzie znajduje się kwas hialuronowy, który intensywnie nawilża skórę oraz ekskluzywne składniki odżywcze: przeciwutleniacze, aminokwasy, cynk, miedz, witaminę B6. Efekty widoczne są już po  1 zabiegu, a spektakularne wyniki można uzyskać poprzez wykonanie serii trzech zabiegów w odstępie 2-3  tygodni.

Aquashine / Aquashine BTX – to nowoczesny i popularny produkt wykorzystywany w prestiżowych klinikach medycyny estetycznej. Proponowany do rewitalizacji skóry suchej, zmęczonej i  pozbawionej blasku. Wspomaga odnowę komórek, głęboko nawilża skórę, poprawia jej jędrność i elastyczność, jak również redukuje zmarszczki i likwiduje przebarwienia. W jego składzie znajduje się: biodegradowalny kwas hialuronowy oraz kompleks odżywczy 14 witamin, 24 aminokwasów, 8 minerałów i koenzymów oraz 5 kwasów nukleinowych. 

Hydra Booster – to połączenie dwóch preparatów do mezoterapii: NCTF 135HA – wieloskładnikowej formule rewitalizującej oraz M-HA 18 – kwasu hialuronowego o dużej masie cząsteczkowej połączonej ze stabilizującym go glicerolem. Skuteczność tej głębokiej mezoterapii została udowodniona w badaniach klinicznych. Jest to zastrzyk energii dla skóry. Z uwagi na połączenie dwóch preparatów w jednym zabiegu otrzymujemy w sumie aż 3 ml substancji, co wystarcza aby bardzo intensywnie poprawić jakoś skóry, jej napięcie i kolor.

Koktajl witaminowy oraz kwas hialuronowy Dermaheal HSR/SR

 • Działanie przeciwzmarszczkowe, zapobiega starzeniu się skóry

Preparat podawany jest śródskórnie na tzw. małe pęcherzyki. Zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów co 2 tygodnie. 

CENNIK

Styleage Hydro Max

800 zł

Aquashine

800 zł

Aquashine BTX

850 zł

Redensity I

700 zł

Hydra Booster 3 ml

790 zł

Dermaheal HSR/SR

400 zł

inner b

Prostrolane Natural-B jest produktem bezpiecznym, a zarazem o wysokiej skuteczności.

Preparat można podawać w następujących obszarach:
 
 • czoło,
 • obszar skroniowy,
 • bruzda nosowo-wargowa,
 • linie marionetki,
 • cała twarz i szyja.

Prostrolane Natural-B powstał, aby zachować naturalny wygląd twarzy, jednocześnie likwidując widoczne niedoskonałości skóry. Wygładza zmarszczki, regeneruje skórę odbudowując jej wewnętrzne struktury, czyniąc ją gładką i sprężystą.  Za sprawą zastosowania technologii powolnego uwalniania peptydów, działa jeszcze 2 tygodnie po zabiegu, peptydy powoli uwalniają się i penetrują w głąb skóry, a zawarty w preparacie kwas hialuronowy głęboko ją nawilża. 

SPODZIEWANE EFEKTY PO PREPARCIE PROSTROLANE NATURAL-B

 • Naturalna korekta zmarszczek
 • Stymulacja procesów regeneracyjnych
 • Odbudowa wewnętrznych struktur skóry
 • Odmłodzenie twarzy
 • Opóźnienie oznak starzenia się skóry

Prostolane Natural-B

900 zł

Pakiet 3 zabiegów

1 zabieg 800 zł

Pozostałe preparaty z linii Prostrolane:

Blanc-B – zastosowanie tego preparatu stanowi podstawę w terapii depigmentacyjnej. Hamuje syntezę tyrozynazy – enzymu niezbędnego do produkcji melaniny, to właśnie jej nadmiar jest widoczny na skórze w postaci przebarwień. Blanc –B zalecany jest również jako zabieg regenerujący skórę po nadmiernej ekspozycji na słońce, dzięki właściwościom zapobiegania oraz cofania oznak fotostarzenia.

Inner –B – zawarty w preparacie kompleks peptydów skutecznie radzi sobie z cellulitem oraz miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. Preparat wspomaga lipolizę, usuwając złogi tłuszczowe oraz hamuje lipogenezę, zapobiegając ich ponownemu gromadzeniu się. To także idealne rozwiązanie dla osób chcących zredukować podbródek lub wykonturować linię żuchwy.

Inner-BSEzabieg dedykowany na okolicę oczu.  Zawartość kwasu hialuronowego oraz peptydów regenerujących odpowiada za szybki efekt wygładzenia, ujędrnienia i odmłodzenia tej delikatnej okolicy. Preparat wzbogacony o peptyd wspierający lipolizę redukuje także problem worków pod oczami.

Preparaty Prostrolane działają w skórze jeszcze 2 tygodnie po zabiegu dając długotrwały efekt, dzięki zastosowaniu technologii powolnego uwalniania peptydów, stymulują i przebudowują ją etapowo.

Prostolane Blanc-B

900 zł

Prostolane Inner-B

800 zł

Prostolane Inner-BSE

900 zł

Pakiet 3 zabiegów

1 zabieg 800 zł

Linerase - kolagen

Kolagen odpowiedzialny za gładkość i jędrność skóry z wiekiem ulega zmniejszeniu. W efekcie nasza skóra odpowiada wiotkością i zmarszczkami. Niedobory kolagenu można uzupełnić i w szybki sposób przywrócić skórze jędrność. Podany śródskórnie kolagen stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych. Już po siedmiu dniach uzyskujemy efekt zagęszczonej skóry, wygładzenia zmarszczek, poprawy elastyczności.

Kolagen (Linerase) 3 okolice (np. twarz, szyja, dekolt)

1200 zł

Osocze bogatopłytkowe

Zabieg z wykorzystaniem osocza polega na odseparowaniu go od krwi, pobudzeniu czynników wzrostu w procesie wirowania, a następnie podaniu w miejsce wymagające regeneracji,  odświeżenia i ujędrnienia. Po zabiegu skóra staje się elastyczna, napięta i gęsta.

Fibryna

Zabieg z wykorzystaniem autologicznej fibryny to naturalna metoda na młodą i zdrową skórę. Czynniki wzrostu i komórki macierzyste, pozyskiwane z krwi pacjentki,  to sekret niezwykłej skuteczność zabiegu. Zabieg polega na odwirowaniu fibryny z krwi. Proces ten następuje bardzo powoli. Po zabiegu skóra jest zregenerowana, odmłodzona, nawilżona i ujędrniona.

Osocze bogatopłytkowe PRP 1 okolica (twarz, szyja, dekolt)

650 zł

Fibryna bogatopłytkowa I-PRF 2 ampułki

650 zł

Pakiet osocze oraz fibryna (1 amp osocza, 2 fibryny)

1200 zł

Pakiet osocze twarz, szyja, dekolt

2000 zł

Redukcja rumienia i usuwanie naczyń 

zabieg

Zabiegi laserowe – Alma Dye-Vl

Zabiegi laserowe skutecznie i bezpiecznie usuwają naczynka oraz rumień na twarzy. Pojedyncze naczynka bardzo często zamykają się już po pierwszym zabieg. W przypadku rumienia, gdzie w obrębie skóry naczyń jest wiele, należy wykonać kilka zabiegów. Laser Alma Dye-Vl jest jednym z najlepszych na rynku urządzeń do redukcji zmian naczyniowych na twarzy oraz przebarwień. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej należy kliknąć w odnośnik powyżej. 

Twarz

500 zł

Policzki

299 zł

Nos

150 zł

Górna warga

190 zł

Pojedyncze naczynko

od 100 zł

Seria 3 zabiegów na twarz 1300 zł super cena!

Dermopen – tzw. mikronakłuwanie skóry

Dermopen to nowoczesne urządzenie medyczne wykorzystywane w zabiegach mezoterapii igłowej. Wyposażone zostało w zestaw sterylnych (wymienialnych) mikroigieł z funkcją wibracji. Urządzenie pozwala na precyzyjną aplikację składników odżywczych i koktajli witaminowych stymulujących regenerację skóry, bezpośrednio do głębokich warstw tkanek. Głębokość iniekcji zależy od rodzaju problemu i oczekiwanych efektów zabiegu, zazwyczaj jest to od 0,25nmm do 2,50nmm.

Celowe mikrouszkodzenia wierzchnich warstw skóry mobilizują komórki do samoregeneracji i zwiększenia produkcji nowego kolagenu.

Wskazania do zabiegu:

 • likwidacja zmarszczek (drobnych i głębokich)
 • profilaktyka i niwelowanie objawów fotostarzenia
 • niwelowanie blizn: powypadkowych, pourazowych, pooparzeniowych i potrądzikowych
 • profilaktyka i usuwanie cellulitu
 • usuwanie rozstępów
 • przywrócenie utraconego jednolitego kolorytu skóry
 • ujędrnienie skóry, poprawa jej gęstości i nawilżenia
 • leczenie łysienia (pobudzenie cebulek włosów)

Przeciwwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią
 • alergia na składniki aktywne zawarte w koktajlach do mezoterapii mikroigłowej
 • niewyrównana cukrzyca
 • padaczka
 • choroby nowotworowe
 • zaburzenia krzepliwości krwi/ przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
 • stany zapalne skóry, zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze skóry
 • trądzik pospolity i różowaty
 • zaburzenia czucia
 • terapia retinoidami (stosowane w ciągu ostatnich 6 miesięcy),
 • świeża opalenizna
 • peelingi (na 2 tyg. przed zabiegiem)/ depilacja woskiem 2 tyg. przed zabiegiem
 • skłonność do tworzenia keloidów (bliznowców)

Czy zabieg jest bolesny? 

Odczucie dyskomfortu i bólu podczas zabiegu jest kwestią indywidualną. Na 30 minut przed zabiegiem miejsca objęte leczeniem pokrywa się kremem znieczulającym.

Kiedy wrócę do formy? 

Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić lokalne zaczerwienienia, skóra może być nieznacznie spuchnięta, procesowi regeneracji towarzyszy złuszczanie naskórka. Po 3-4 dniach skóra całkowicie się goi.

Pielęgnacja po zabiegu

 • Przez 7 dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, gorących kąpieli i basenu
 • Przez 30 dni po zabiegu nie można się opalać
 • Skórę należy chronić przed promieniowaniem UVA oraz UVB, stosując kremy z filtrem SPF30+
 • Należy stosować krem nawilżając-regenerujący

Na jakie obszary można wykonać zabieg?

Twarz, szyja, dekolt, brzuch, uda, pośladki, skóra głowy

Kiedy pojawią się efekty?

 • Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie, co jest prawidłową reakcją skóry na mikronakłuwanie. Rozpoczyna się proces przebudowy i eksfoliacji naskórka. Efekt jest widoczny po około tygodniu od wykonania zabiegu – skóra staje się odczuwalnie napięta, wygładzona, rozjaśniona lub dogłębnie nawilżona.
 • Zaleca się serię 4-6 zabiegów w odstępach co 2-4 tygodnie.

Twarz

550 zł

Twarz (seria 3 zabiegów)

1300 zł

Twarz + szyja

750 zł

Twarz + szyja + dekolt

1000 zł

Zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne

spa nowe

Deep Hydration Facial

Odżywczy i głęboko nawilżający zabieg przywracający witalność skórze suchej, matowej i odwodnionej. Delikatne złuszczenie oraz długotrwałe działanie Medik8 zapewniają głębokie odżywienie.

Redness Calming Facial +

Zabieg łagodzący stany zapalne i podrażnienie przeznaczony dla skóry wrażliwej i zaczerwienionej. Wzmacnia naturalne funkcje ochronne skóry.

Radiance Facial

Luksusowy zabieg rozświetlający, który rozjaśnia nawet najdelikatniejszą skórę. Zabieg skierowany na walkę z nierównomierną pigmentacją i kolorytem skóry, jednocześnie bogactwo witaminy C w preparatach wspomaga tworzenie nowych włókien kolagenowych. Przywraca blask i promienność skórze. 

CENNIK

Deep Hydration Facial

150 zł

Redness Calming Facial +

190 zł, po innym zabiegu 130 zł

Radiance Facial

180 zł

Umów się na zabieg

Zadzwoń lub napisz:

tel.: 730 330 575

@ biuro.beaumed@gmail.com

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 9.00 – 19.00

biuro.beaumed@gmail.com