Wampirzy lifting – naturalna metoda na młodą skórę

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym (PRP), czyli Wampirzy lifting.

Wampirzy lifting – zabieg wykorzystujący i wzmacniający zdolność regeneracyjną organizmu 

Zabieg dedykowany jest właściwie dla każdego, ponieważ stosowany jest nie tylko w celu rewitalizacji i odmłodzenia skóry, ale również w profilaktyce przeciwstarzeniowej. Podczas zabiegu skóra poddawana jest serii wstrzyknięć osocza bogatopłytkowego w obszar zabiegowy. PRP można wykonać na każdej okolicy zabiegowej czyli dosławonie wszędzie. Zabieg wykonuje się na okolicy oka, skóry głowy, dłoniach szyi czy dekolcie. 

Osocze bogatopłytkowe jest autologicznym preparatem krwiopochodnym, bogatym w płytki krwi i wydzielane przez nie czynniki wzrostu.

Dzięki naturalnemu pochodzeniu preparatu zabieg ten cechuje duże bezpieczeństwo, a możliwość wystąpienia alergii jest zredukowana do minimum. Dlatego jest to dobry zabieg dla osób z alergiami, nadwrażliwością, chorobami autoimmunologicznymi. Również dla tych, którzy mają wątpliwości jak zareagują na preparaty kwasu hialuronowego czy botoksu. 

Jak działa wampirzy lifting? 

Podane bezpośrednio do skóry właściwej czynniki wzrostu powodują wzrost i przebudowę włókien kolagenowych i elastynowych, stymulują do namnażania komórki macierzyste skóry. Wspomagają również proces angiogenezy, czyli produkcji nowych naczyń krwionośnych. Lepsze ukrwienie skóry, to lepsze jej dotlenienie i odżywienie!

Pierwszymi zauważalnymi zmianami jest wzrost nawilżenia i rozjaśnienie skóry oraz poprawa jej faktury. Następnie dochodzi do wzrostu gęstości i napięcia , dzięki czemu uzyskiwany jest efekt odmłodzenia. Zabieg można wykonywać za pomocą igły lub kaniuli. 

Osocze bogatopłytkowe nie nadaje jednak żadnej objętości. Jeżeli zależy nam na uzyskaniu odrobiny objętości to możemy wykonać zabieg z fibryną. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej odsyłamy na stronę: osocze i fibryna bogatopłytkowa

Zaleca się wykonanie serii 2-4 zabiegów, ich ilość określa lekarz na podstawie oceny stanu skóry.

Zabieg “Wampirzy lifting” dostępny jest w Beaumed Wrocław. Sprawdź cennik

Jestem doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej, właścicielem Klinik BeauMED Wrocław oraz Lubin. Prywatnie uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu oraz podróżować i poznawać nowych ludzi.