Media o nas

MEDIA O NAS

Medycyna estetyczna gwiazd

Lekarze specjaliści oraz kosmetolodzy BeauMED posiadają bogate doświadczenie w zakresie zabiegów medycyny estetycznej. Ekspert medycyny estetycznej to niewątpliwie założycielka BeauMED czyli dr n. med. Monika Kukulska, która wielokrotnie wypowiadała się na łamach czasopism medycznych oraz kolorowych przeznaczonych dla pacjentów. Doktor (podobnie jak cały BeauMED) wyznaje filozofię naturalnego piękna BEZ efektu przesady.

BeauMED w mediach

Jesteśmy obecni w mediach i prasie kolorowej jako specjaliści dobrego stylu medycyny estetycznej i eksperci w branży.

dr Monika Kukulska metamorfoza w Claudii 10/2022

Pani Ania była modelką wytypowaną przez magazyn Claudia. Bardzo sympatyczna postać. Wraz z ekipą nagraniową przyjechała do gabinetu BeauMED we Wrocławiu. Dr Monika Kukulska miała niewiele czasu aby zrobić plan zabiegowy, gdyż od razu miała przejść do działania. Nasze pacjentki wiedzą, że jest świetna w swojej pracy więc dała radę!

dr Monika Kukulska w Vogue 10/2021

Mezoterapia to zabieg poprawiający jakość skóry i niwelujący zmarszczki. Często wybieramy preparat do mezoterapii igłowej zawierający kwas hialuronowy wysokiej jakości i glicerol, zapewniający lepsze nawilżenie skóry. BeauMED Wrocław Lubin zaprasza na zabiegi !

dr Monika Kukulska w Pani 09/2021

Nasze urządzenie do kriolipolizy to kriolipoliza najwyższej jakości z idealnie dopasowanymi nakładkami zabiegowymi. Pozwala szybko i efektywnie stracić w miejscu zabiegowym do 25% tkanki tłuszczowej. Dr Monika Kukulska wypowiada się jako ekspert w tej dziedzinie.

dr Monika Kukulska w Pani 12/2020

Zabieg mezoterapii jest jednym z najpopularniejszych w medycynie estetycznej i jednym z ulubionych dr Moniki Kukulskiej. Zabiegi wykonujemy najwyższej klasy preparatami,  które oprócz kwasu hialuronowego zawierają glicerol zwiększając nawilżenie skóry. Nasze gabinety we Wrocławiu i Lubinie są rekomendowane przez firmę Saypha.

dr n. med. Monika Kukulska jako ekspert depilacji laserowej Gala 10/2020

Nasi specjaliści wielokrotnie występują w roli ekspertów w branży Beauty. Tym razem wypowiedź ekspercka w Gali w numerze październikowym doktor Moniki na temat depilacji laserowej. Doktor ceni zabiegi depilacji skuteczne ale i bezbolesne, do czego idealnie nadaje się laser Mediostar Monolith – zdobywca Perły Dermatologii.

dr n. med. Monika Kukulska w Gali 09/2020

Po lecie przychodzi czas na usuwanie przebarwień oraz naczynek, można wykonać zabieg frakcji laserowej celem poprawy jakości skóry. Ekspertem w laseroterapii oraz medycynie estetycznej jest dr n. med. Monika Kukulska, która we wrześniowym wydaniu Gali wystąpiła w roli eskperta.

Gala Kliniki.pl najlepsze placówki 2020

Na uroczystej gali zostaliśmy uhonorowani jako jedna z najlepszych Klinik medycyny estetycznej 2020 r. Jesteśmy bardzo dumni, gdyż głosy oddawali nasi pacjenci. Całym zespołem dziękujemy za wyróżnienie:)

mgr Martyna Bugaj w Vivie 09/2020

Mgr Martyna Bugaj to doświadczony kosmetolog lubiany przez pacjentki. Pani Martyna zawsze indywidualnie podchodzi do pacjenta. We wrześniowym wydaniu Vivy jest polecanym kosmetologiem, wykonującym zabieg PQAge – czyli liftingujący peeling.