BeauMED Wrocław

Poczekalnia Kliniki medycyny Estetycznej we Wrocławiu
Poznaj nas

„BeauMED” Wrocław

BeauMED Wrocław to drugi oddział Kliniki BeauMED Medycyny Estetycznej, Laseroterapii i Dermatologii. To miejsce, w którym pracują wyłącznie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Stawiamy na jakość oraz rodzinną i symatyczną atmosferę w naszym Centrum.

Założycielem BeauMED jest doświadczony lekarz medycyny estetycznej dr n. med. Monika Kukulska, która od wielu lat pracuje we Wrocławiu, a jej mottem jest piękny lecz naturalny i nie przesadzony wygląd tzw. filozofia „french touch„.

 BeauMED – nasza filozofia

W BeauMED Wrocław pracuje wielu doświadczonych specjalistów lekarzy, pielęgniarka, kosmetolog oraz dietetyk

scientist

PROFESJONALIZM
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami

handshake

EMPATIA I ZROZUMIENIE
Bardzo indywidualnie podchodzimy do pacjentów

plant-based

NATURALNE PIĘKNO
Zawsze stawiamy na naturalny i nieprzerysowany wygląd

SPECJALIŚCI

Nasz zespół

W naszych Klinice Medycyny Estetycznej we Wrocławiu przyjmują wyłącznie doświadczeni lekarze medycyny
estetycznej oraz dermatolodzy.

Dr Monika Kukulska lekarz medycyny estetycznej

Dr n. med. Monika Kukulska

LEKARZ MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Mgr Kamila Hulisz pielęgniarka Wrocław

Mgr Kamila Hulisz

PIELĘGNIARKA

Dr Paweł Kuźnicki specjalista lipofillingu

Dr Paweł Kuźnicki

SPECJALISTA LIPOLIFTINGU

Dr Maciej Pleskacz

SPECJALISTA LIPOLIFTINGU

Dr Izabela Smoła gastrolog

Dr Izabela Smoła

GASTROLOG, SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

Magdalena Pawlak

Magdalena Pawlak

KOORDYNATOR REJESTRACJI

Mgr Olga Kijora-Jaroszewska dietetyk kliniczny

DIETETYK KLINICZNY

RECENZJA

Pacjenci o Klinikach BeauMED

Wrocław

Galeria

KONTAKT

Klinika Medycyny Estetycznej BeauMED Wrocław

ODDZIAŁ WROCŁAW

ul. Stacyjna 1/11A, 53-613 Wrocław

Pon. – pt. 10:00 – 19:00

Gabinety Medycyny i Dermatologii Estetycznej

W naszych gabinetach medycyny i dermatologii estetycznej we Wrocławiu oferujemy szeroki zakres zabiegów dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych pacjentów. Nasz zespół specjalistów doskonale zrozumie oczekiwania pacjentów i pomaga w osiągnięciu upragnionych efektów.

Wykonywane Zabiegi Medycyny Estetycznej

Nasza oferta usług medycyny estetycznej obejmuje różnorodne procedury, od bezinwazyjnych zabiegów poprawiających wygląd skóry, po bardziej zaawansowane interwencje medyczne. W naszym gabinecie medycyny estetycznej w Wrocławiu możesz liczyć na takie zabiegi jak:

  1. Laseroterapia: Nasza laseroterapia we Wrocławiu wykorzystuje najnowsze technologie do usuwania blizn, redukcji zmarszczek oraz leczenia problemów skórnych.
  2. Mezoterapia Igłowa: Skuteczna metoda, która polega na wprowadzaniu cennych substancji odżywczych bezpośrednio w skórę, poprawiając jej stan i wygląd.
  3. Chirurgiczna Korekcja Powiek: Jeśli marzysz o odmłodzeniu spojrzenia, chirurgiczna korekcja powiek to zabieg, który zapewni Ci świeży i młodszy wygląd.
  4. Zabiegi Modelujące: Nasze zabiegi modelujące pozwalają kształtować sylwetkę oraz poprawiać kontury twarzy, co pozwoli Ci uzyskać wymarzony wygląd.
  5. Leczenie Łysienia: Zajmujemy się również leczeniem łysienia, oferując innowacyjne metody, które wspierają odrost włosów.

To tylko niewielki zakres zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych w naszym centrum. Więcej informacji o proponowanych zabiegach znajdziesz w naszej ofercie zabiegów medycyny estetycznej BeauMED. Możesz także skorzystać z wyszukiwarki zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych w naszym centrum. Znajdziesz ją na górze ekranu.

Bezpieczne Zabiegi Medycyny Estetycznej

Nasza klinika medycyny estetycznej we Wrocławiu przykłada ogromną wagę do bezpieczeństwa pacjentów. Nasze procedury medyczne są przeprowadzane zgodnie z najwyższymi standardami i korzystają z najnowocześniejszych technologii. Lekarze medycyny estetycznej w naszym gabinecie to specjaliści o ogromnym doświadczeniu, co daje gwarancję, że jesteś w najlepszych rękach. Bezpieczna medycyna estetyczna jest więc czymś na co bardzo mocno kładziemy nacisk.

Medycyna Estetyczna dla Mieszkańców Wrocławia

Jesteśmy dumni, że możemy służyć mieszkańcom Wrocławia i okolic. Nasza klinika medycyny estetycznej we Wrocławiu to miejsce, w którym możesz odnaleźć swoje piękno i zadbać o swoje ciało. 

Jesteśmy przekonani, że nasze gabinety medycyny estetycznej to jedno z najlepszych miejsc w Wrocławiu, gdzie możesz zadbać o swój wygląd. Nasze starania o bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz efekty naszych zabiegów spotykają się z pozytywnym odzewem pacjentów. Nasze gabinety to miejsce, w którym możesz zaufać specjalistom i cieszyć się pięknym i naturalnym efektem zabiegów. Efekty zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych w Naszym Centrum Medycyny Estetycznej znajdziesz tutaj: Klik

Klinika medycyny estetycznej Wrocław to miejsce, gdzie naturalne piękno łączy się z profesjonalizmem i bezpieczeństwem. Nasza oferta usług medycyny estetycznej to gwarancja satysfakcji i pięknego wyglądu. Naszą dokładną lokalizację znajdziesz tutaj.