Technologia HIFU

Lifting bez skalpela – Technologia HIFU

Lifting za pomocą HIFU

Dzięki precyzyjnej i skoncentrowanej wiązce fali ultradźwiękowej wywołujemy punkty termicznej koagulacji na kilku poziomach skóry właściwej i tkance podskórnej. Zabieg nie pozostawia śladów na zewnętrznej powierzchni skóry przez co od razu można wrócić do swoich zajęć bez obaw o zły wygląd. Emitowana energia pobudza głęboką przebudowę wewnętrznych struktur uzyskując napięcie skóry oraz uniesienie, zapewniając spektakularny i trwały efekt liftingu.
Zabieg jest bardzo skuteczny, często jednorazowy a efekty utrzymując się długo! W BeauMED Wrocław Lubin, dla zwiększenia bezpieczeństwa pacjentów, zabiegi w obrębie twarzy wykonuje lekarz. Technologia HIFU!

kosultacje w gabinecie medycyny estetycznej

Nazwa Hifu najprościej można określić jako niechirurgiczny lifting twarzy i ciała za pomocą ultradźwięków.
HIFU to bezpieczna i bardzo skuteczna metoda bezoperacyjnego liftingu skóry. Przy tym to metoda mało inwazyjna – nie zostawia na powierzchni skóry widocznych śladów. Zapewnia intensywne działanie i jednocześnie nie pozostawia na powierzchni skóry widocznych śladów. To doskonałe rozwiązanie dla pacjentów którzy szukają sposobu na ujędrnienie i odmłodzenie i nie chcą stosować bardziej inwazyjnych metod.

Zabieg Hifu dostępny jest w obydwu naszych placówkach: 

Hifu Lubin – Nasi doświadczeni lekarze wykonują zabieg Hifu w klinice BeauMed Lubin. Klinika mieści się na ul. Wileńskiej 4B w Lubinie
Hifu Wrocław – Zabieg hifu jest dostępny także w naszej drugiej klinice medycyny estetycznej BeauMed, która mieści się na ulicy Stacyjnej 1/11A we Wrocławiu

Jak wygląda zabieg?

Zabieg jest bezbolesny. Urządzenie generuje fale ultradźwiękowe, które przechodzą przez powierzchowne warstwy skóry i powodują mikrouraz w głębokich warstwach skóry oraz powięziach. Nie jest to widoczne a zabieg nie pozostawia śladów. Operator przykłada głowicę do skóry i przesuwa ją milimetr po milimetrze aby dokładnie opracować cały obszar. Zabieg trwa od 30 min do 1 h w zależności od rozległości okolicy zabiegowej.

Wskazania

 • Lifting twarzy, zwłaszcza redukcja tzw. „chomików”
 • Lifting wiotkiej skóry na brzuchu
 • Wygładzenie skóry w okolicach ud i kolan
 • Napięcie delikatnej skóry w okolicach oczu
 • Spowolnienie procesu starzenia skóry
 • Wygładzenie zmarszczek i rozświetlenie skóry
 • Uniesienie i ujędrnienie pośladków
 • Ujędrnienie skóry w okolicy ramion
 • Redukcja tzw. „drugiego podbródka”

Przeciwwskazania

 • Brak istotnych przeciwwskazań do zabiegu
 • Zmiany chorobowe skóry w miejscu zabiegu

Czy zabieg jest bolesny?

Zabieg wykonany technologią HIFU jest bezbolesny – to go wyróżnia spośród innych urządzeń HIFU. Jest to oryginalne urządzenie najwyższej jakości. Część pacjentek odczuwa ukłucia podczas zabiegu ale żadna nie nazwała tego bólem. Można powiedzieć, że jest komfortowy więc nie ma się czego obawiać.

Efekty zabiegu

Pierwszy efekt napięcia jest widoczny już po zabiegu, jednak jest to tylko początek. Skóra potrzebuje czasu aby dokonały się w niej zmiany odpowiadające za jędrność i gęstość. Finalny rezultat widoczny jest po około 3 miesiącach. Zabieg można powtórzyć po kilku miesiącach, jednak często wykonuje się go jednorazowo.

Nasze HIFU działa głęboko bez uszkadzania zewnętrznej warstwy skóry. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji ani też specjalnego przygotowania.

Efekt zabiegu HIFU
Efekt zabiegu HIFU

Cennik

SonoQueen HiFU twarz Wrocław 4000 zł
SonoQueen HiFU okolica oczu Wrocław 1500 zł
SonoQueen HiFU linia żuchwy/policzek Wrocław 2800 zł
SonoQueen HiFU szyja Wrocław 2400 zł
SonoQueen HiFU twarz Lubin 4000 zł
SonoQueen HiFU okolica oczu Lubin 1500 zł
SonoQueen HiFU linia żuchwy/policzek Lubin 2800 zł
SonoQueen HiFU szyja Lubin 2400 zł