Nadpotliwość

Nadpotliwość

Leczenie laserowe potliwości toksyną botulinową

Kiedy pot spływa Ci z czoła, a na ubraniu zostają brzydkie plamy pod pachami… my pomożemy!

Nadpotliwość (hyperhydroza) dotyczy aż 3% populacji i stanowi ogromny problem, który negatywnie wpływa na codzienne życie, zwłaszcza dobre samopoczucie emocjonalne, poczucie własnej wartości oraz relacje interpersonalne i zawodowe. Warto jednak pamiętać, że im wcześniej pacjent, który zauważył u siebie niepokojące objawy związane z nadmiernym wydzielaniem potu zgłosi się do specjalisty, tym większa gwarancja powodzenia. Dokładny wywiad i diagnostyka stanowią kluczowy element, ponieważ wczesne rozpoznanie i leczenie nadpotliwości może znacząco poprawić jakość życia pacjenta.

Kobieta w sportowym stroju

Jeżeli ty także potrzebujesz leczenia nadpotliwości zapraszamy do naszych dwóch klinik medycyny estetycznej.
Leczenie nadpotliwości Lubin
oferuje zabieg: Trwałe laserowe leczenie nadpotliwości pach.
Leczenie nadpotliwości Wrocław – poza zabiegiem laserowego leczenia nadpotliwości pach oferuje także Jonofrezę dłoni i stóp.

Jak wygląda zabieg?

Technologia mikrofal na pachy i pachwiny czyli laserowe leczenie nadpotliwości pach – nieinwazyjne

Amerykański system do leczenia nadpotliwości pach jest bezpieczną i udowodnioną klinicznie procedurą redukcji nadpotliwości, posiada amerykański certyfikat FDA. Zabieg jest nieinwazyjny, bezbolesny i trwały- wystarczy jeden zabieg, by widocznie zmniejszyć potliwość. Gruczoły potowe zostają uszkodzone i nie ulegają regeneracji, są trwale usuwane, co odróżnia nasze urządzenie od pozostałych metod leczenia nadmiernej potliwości.

Zabieg polega na kontrolowanym i precyzyjnym dostarczeniu energii elektromagnetycznej do gruczołów potowych, które pod wpływem temperatury zostają trwale uszkodzone. Mikrofale stosowane w systemie miraDry są całkowicie bezpieczne i nie wywołują skutków ubocznych. Każda pacha ma inaczej zlokalizowane gruczoły potowe, więc parametry zabiegowe ustalane są indywidualnie przez lekarza wykonującego zabieg.

Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową – pachy, dłonie, stopy, twarz

Podanie toksyny botulinowej w miejsca o nadmiernej potliwości gwarantuje blokadę nerwów zaopatrujących gruczoły potowe, a w efekcie zatrzymanie wydzielania potu. Rezultaty są zauważalne już po pierwszym zabiegu. Botoks gwarantuje skuteczne zahamowanie procesu nadmiernego pocenia lub jego zminimalizowanie. Najbardziej problematycznymi miejscami są pachy, a także czoło. W jego przypadku dodatkowo uzyskujemy efekt wygładzenia zmarszczek. Jeżeli dokucza Ci nadpotliwość Lubin oraz Wrocław to miasta, gdzie znajdziesz specjalistów potrafiących zająć się tym schorzeniem.

Wskazania

  • Nadmierna potliwość pach, pachwin, twarzy, dłoni, stóp
  • Chęć trwałego pozbycia się potliwości pod pachami

Przeciwwskazania

Do laserowego leczenia nadpotliwości pach:

  • Elektroniczne implanty (rozrusznik)
  • Nietolerancja na preparaty do znieczulenia miejscowego
  • Wiek poniżej 18 roku życia

Czy zabieg jest bolesny?

Przed zabiegiem laserowego leczenia potliwości pach wykonuje się nasiękowe znieczulenie tej okolicy. Sam zabieg nie jest odczuwalny.

Przed zabiegiem podania toksyny botulinowej na okolicę nadmiernej potliwości znieczula się skórę kremem znieczulającym. Zabieg redukcji potliwości dłoni i stóp wykonujemy po wcześniejszym zmrożeniu okolicy zabiegowej. jest wtedy niemal nieodczuwalny. Zabieg polega na podaniu przez lekarza za pomocą cieniutkiej igiełki toksyny botulinowej. Jest niemal bezbolesny.

Efekty zabiegu

Efekty po zabiegu laserowego leczenia nadpotliwości pach amerykańskim system:

Badania kliniczne potwierdziły 90% efektywność pojedynczego zabiegu. Jeżeli jednak jest konieczność powtórzenia zabiegu należy wykonać go po min. 3 miesiącach.

Efekty leczenia toksyną botulinową:

Efekt pojawia się do 2 tygodni od zabiegu i utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy.

leczenie nadpotliwości pach u pacjentki
leczenie nadpotliwości pach u pacjentki

Cennik

Miradry laserowe leczenie nadpotliwości pach – Wrocław 5100 zł
Miradry laserowe lecznie nadpotliwości pachwin – Wrocław 5100 zł
Konsultacja lekarska przed zabiegiem Miradry – Wrocław 250 z
Leczenie nadpotliwości dłoni, stóp, pach (Botox, Azzalure, Bocouture, Letybo) – Wrocław od 1700 z
Leczenie nadpotliwości w obrębie twarzy (Botox, Azzalure, Bocouture, Letybo) – Wrocław od 700 zł
Konsultacja lekarska przed zabiegiem Miradry – Lubin 250 zł
Laserowe leczenie nadpotliwości pach – Lubin 5100 zł
Jonoforeza Wrocław 80 zł/ 1 zabieg