Efekty zabiegów

EFEKTY ZABIEGÓW MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Metamorfozy pacjentów

Z myślą o naszych pacjentach założyliśmy galerię zdjęć efektów zabiegowych wraz z opisem zabiegu. Zapraszamy
na konsultacje do lekarzy oraz kosmetologów, gdyż każdy z nas jest inny a zabiegi powinny być dobierane
indywidualnie.

Prezentowane efekty zabiegów medycyny estetycznej są indywidualne i mogą różnić się między pacjentami. Prezentowane informacje nie gwarantują konkretnych wyników i nie są obietnicą identycznych efektów dla każdego pacjenta.

Poprawa wyglądu owalu twarzy. Przed i po

Zabieg wykonała dr n. med. Monika Kukulska w BeauMED we Wrocławiu. Pacjentka chciała poprawić wygląd żuchwy, pozbyć się “chomiczków”. Zdjęcia przedstawiają pacjentkę przed zabiegiem (dolne zdjęcie) oraz 3 dni po (górne zdjęcie). Jak widać efekt jest bardzo dobry, dodatkowo nie ma siniaków i dużego obrzęku. Zabieg wykonano za pomocą nici zrobionych z substancji zwanej polikaprolaktonem, co zapewnia dodatkowo efekt stymulacji skóry i jej zagęszczenia. Efekty utrzymują się średnio od 1-2 lat.

Całościowa metamorfoza w BeauMED

Zabieg wykonała dr n. med. Monika Kukulska w BeauMED we Wrocławiu. Pacjentka chciała poprawić wygląd żuchwy, pozbyć się “chomiczków”, poprawić wygląd oka i pozbyć się smutnego wyrazu twarzy. Zdjęcia przedstawiają pacjentkę przed zabiegiem oraz 3 miesiące po ostatnim zabiegu.

Wykonano wypełnienie doliny łez, okolicy policzka oraz ust. Zaaplikowano nici liftingujące na owal twarzy. Skórę rewitalizowano mezoterapią igłową. Laserowo usunięto naczynka i przebarwienia. Na koniec wykonano zabieg wodorowego oczyszczania skóry Aquasure uzyskując fantastyczny finalny wygląd twarzy. Nasza pacjentka bardzo zadowolona!

Poprawa wyglądu podbródka oraz szyi. Przed i po

Zabieg wykonała dr n. med. Monika Kukulska w BeauMED we Wrocławiu. Pacjentka chciała poprawić wygląd szyi oraz podbródka. Zdjęcia przedstawiają pacjentkę przed zabiegiem (górne zdjęcie) oraz zaraz po zabiegu (dolne zdjęcie). Jak widać efekt jest bardzo dobry, dodatkowo nie ma siniaków i dużego obrzęku. Zabieg wykonano za pomocą nici zrobionych z substancji zwanej polikaprolaktonem, co zapewnia dodatkowo efekt stymulacji skóry i jej zagęszczenia. Efekty utrzymują się średnio od 1-2 lat.

Aby efekty były długotrwałe i zadowalające zastosowano technikę zakładania nici na “hamak”. Wtedy uzyskujemy efekt podniesienia całego podbródka oraz liftingu szyi. Dodatkowo u pacjentki wykonano botoks na okolice szyi aby zmniejszyć napięcie mięśni.

Zamykanie naczynek laserem. Zabieg przed i po

Modelowanie nosa kwasem hialuronowym. Prezentowany efekt po zabiegu i przed zabiegiem

Modelowanie nosa kwasem hialuronowym to zabieg alternatywny do chirurgii. Można w ten sposób wyrównać garbek co bardzo dobrze widać na naszej modelce. W tym przypadku udało się ukryć wypustkę kostną, która prawdopodobnie powstała w wyniku ucisku na kość okularów. Pacjentka bardzo zadowolona bo pozbyła się ogromnego kompleksu!

Powiększanie ust na płasko. Przed i po zabiegu

Młode usta zwykle wymagają podkreślenia kształtu i modelowania. Jest wiele technik, najbardziej popularną aktualnie techniką jest modelowanie ust na płasko. Technika ta pozwala na otwarcie ust i wyciągnięcie ich pionowo. Usta przedstawione na zdjęciach modelowała dr Katarzyna Kęcka w BeauMED Wrocław.

Powiększanie ust kwasem hialunorowym. Efekty

Każde usta są inne, wyjątkowe dlatego zabiegi powiększania ust i modelowania u każdej pacjentki wykonywane są inaczej. W przypadku występowania asymetrii staramy się ją wyrównać. Używamy tylko najlepszej jakości preparatów, które również dobieramy w zależności od potrzeb. Zapraszamy do Wrocławia lub Lubina jeżeli chcecie osiągnąć takie efekty.

Powiększanie ust i likwidacja zmarszczek palacza. Efekty przed i po

W przypadku starszych pacjentek oprócz powiększwnia czerwieni wargowej ważna jest rewitalizacja skóry wokół ust oraz likwidacja tzw. zmarszczek palacza. Dr Monika Kukulska oprócz kwasu hialuronowego Tesyal Kiss zaleciła pacjentce laser frakcyjny iPixel.

Wolumetria twarzy. Efekty zabiegu

Pacjentka na zdjęciach miała wykonaną serię 3 zabiegów w odstępach co 7 dni modelujących i wyszczuplających owal twarzy i podbródek Alma SpaDeep. Widzimy znaczną poprawę. Uwidoczniła się linia żuchwy, z przodu znacznie zmniejszyły i napięły tzw. „chomiczki”