Regulamin umawiania wizyt

Regulamin umawiania wizyty oraz realizacji zabiegów wykupionych w pakietach w BeauMED 

Wrocław / Lubin  

  • Pacjenci będący pierwszy raz w BeauMED, umawiający się na konsultację lub konsultację z zabiegiem estetycznym do lekarzy oraz osób zabiegowych (kosmetologa, pielęgniarki), są zobowiązani do dokonania przedpłaty w  wysokości 100 zł na konto placówki celem rezerwacji wizyty.
  • Zadatek należy wpłacić do 48 h po umówieniu wizyty. W przeciwnym razie wizyta może zostać anulowana.
  • Jeżeli czas pomiędzy umówieniem wizyty a terminem wizyty jest krótszy niż 48 h, zadatek należy wpłacić niezwłocznie w dniu umówienia wizyty. W przeciwnym razie wizyta może zostać anulowana.
  • W przypadku zmiany terminu wizyty bądź odwołania wizyty przez pacjenta oraz powiadomienia o tym recepcji Kliniki (telefonicznie, smsowo, mailowo, osobiście w BeauMED) do 24 h przed wizytą, pacjent wpłacony zadatek może wykorzystać do 3 miesięcy na dowolny zabieg lub konsultację w placówce. W przeciwnym razie wpłacony zadatek zostanie zachowany przez BeauMED.
  • Zmiana terminu wizyty lub zamiana wizyty na inną usługę w BeauMED powyżej 24 h przed terminem pierwotnej wizyty jest możliwa jeden raz w ramach wpłaconego zadatku.
  • Pakiety zabiegowe (wykupienie przez pacjenta min. 3 danych zabiegów) muszą zostać zrealizowane w czasie określonym przez personel BeauMED wynikającym z dbałości o efekty końcowe oraz medycznego uzasadnienia częstości wykonywania zabiegów. Zabiegi z pakietu zabiegowego mogą być zrealizowane nie później niż do 30 dni powyżej czasu określonego przez personel medyczny.
  • Z przyczyn niezależnych od pacjenta braku możliwości realizacji pakietu w wyznaczonym terminie, w porozumieniu z dr Moniką Kukulską, istnieje możliwość, w ramach wyjątku, wydłużenia terminu realizacji pakietu.
Jeśli są jakieś kwestie, w których potrzebowalibyście Państwo dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod adresem e-mail: biuro.beaumed@gmail.com.
Z poważaniem,
Monika i Emil Kukulscy wraz z zespołem