Ramiona

Sylwetka kobiety
Sposób na obwisłe ramiona

Ramiona

Obwisłe ramiona – falbanki, pelikany, motylki – to poważny problem estetyczny. Wiotkość skóry w tej okolicy powoduje, że wstydzimy się założyć bluzki bez rękawów. Są jednak i na to sposoby.

Najczęściej luźna skóra okolicy ramion pojawia się po nagłej i znacznej utracie wagi. W procesie starzenia problem ten się pogłębia. Również brak aktywności fizycznej doprowadza do utraty sprężystości mięśni i zwiotczenia skóry.  Oto nasze sprawdzone sposoby, dzięki którym zlikwidujemy brzydkie nawisy ramion:

Zabiegi na ramiona na urządzeniach Hi-tech – zabiegi poprawiające jędrność skóry

Technologia HIFU – silne napięcie

Technologia HIFU została stworzona z myślą napinania i ujędrniania skóry. Świetnie sprawdza się również w tej okolicy. Zabieg jest bezbolesny i nie pozostawia śladów. Można go wykonywać o każdej porze roku.

Czytaj więcej o zabiegu

Termolifting NIR – podczerwień napina skórę

Zabieg dedykowany dla wiotkich skór ciała, którego celem jest napięcie. W przypadku ramion uzyskujemy likwidację tzw. „falbanki” lub jej redukcję. Jedno z najbardziej skutecznych zabiegów w tej okolicy, która jest niewątpliwie trudna. O samej technologii oraz sposobie działania urządzenia więcej w zakładce laseroterapia. Zaleca się wykonanie serii zabiegów celem optymalnego efektu: 3-4 co 3-4 tygodnie. Zabieg jest bezbolesny, nie pozostawia widocznych śladów.

Czytaj więcej o zabiegu

Unipolarna fala radiowa

Nieinwazyjna platforma wykorzystuje skoncentrowaną energię cieplną o częstotliwości radiowej do modelowania ciała i twarzy, a także ujędrniania i odmładzania skóry. To udoskonalone rozwiązanie oferuje wiele różnych innowacji, a w tym, między innymi kontrolę głębi nowej generacji oferująca 4 poziomy penetracji w głąb tkanek

Czytaj więcej o zabiegu

Zabiegi igłowe czyli stymulacja kolagenu poprzez mezoterapie – poprawa jędrności

Dostarczanie skórze substancji odżywczych, uzupełnianie kwasu hialuronowego lub kolagenu napina skórę i przywraca jej jędrność i sprężystość.

Napięcie skóry za pomocą silnych biostymulatorów tkankowych

Kwas polimlekowy, hydroksyapatyt wapnia oraz polikaprolakton to bardzo silne stymulatory tkankowe. Kwalifikwacja do zabiegu jest niezbędna i zawsze wykonywana przez lekarza. Są to zabiegi medyczne, które polegają na podaniu preparatów za pomocą kaniuli. Po zabiegach następuje bardzo silna przebudowa skóry wraz z uzupełnieniem ubytków (naturalny efekt wypełnienia bez korzystania z wypełniaczy). Syntezowana jest duża ilość kolagenu. Efekty zależą od naszych naturalnych właściwości.

Czytaj więcej o zabiegu

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa w BeauMED Lubin oraz Wrocław – czyli nawilżenie i ujędrnienie skóry. Używamy preparatów do mezoterapii igłowej tylko najlepszej jakości. Zabiegi wykonują doświadczeni lekarze lub pielęgniarka. Mezoterapia igłowa to terapia przeciwstarzeniowa, która polega na wprowadzaniu składników aktywnych do skóry właściwej, dzięki czemu skuteczność ich działania jest zmaksymalizowana. Zabieg idealnie sprawdza się jako intensywna regeneracja skóry gdyż nawilża, ujędrnia i rozświetla.

Czytaj więcej o zabiegu

Zabiegi redukujące nadmiar tkalnki tłuszczowej na ramionach

Zdarza się, że w obrębie ramion jest naddatek tłuszczu, który źle wygląda i powoduje, że skóra jeszcze bardziej obwisa.

Nowoczesna kriolipoliza

Kriolipoliza to terapia polegająca na wykorzystaniu działania ujemnych temperatur, co w efekcie zapewnia pozbycie się miejscowo zlokalizowanej niechcianej tkanki tłuszczowej opornej na diety i ćwiczenia a także modelowanie i wyszczuplenie sylwetki.

Czytaj więcej o zabiegu