Autorskie terapie

Najwyższa jakość

Piękno w dobrym stylu

Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii BeauMED to miejsce, w którym z pasją dbamy o urodę oraz zdrowie naszych pacjentów. Na pierwszym miejscu stawiamy na jakość oraz higienę wykonywanych zabiegów. Naszym mottem jest piękny lecz naturalny i nie przesadzony wygląd tzw. filozofia „french touch„.
Dr n. med. Monika Kukulska, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, stworzyła programy zabiegowe pozwalające w najbardziej optymalny sposób osiągnąć poprawę i rewitalizację jakości skóry, usunąć zmarszczki i wymodelować owal twarzy. Zabiegi dobrane są z największą precyzją, stąd ich duża skuteczność. Kluczem do sukcesu jest mieszanie technik zabiegowych. Aby efekt utrzymał się długotrwale zazwyczaj należy wykonać serię zabiegów.
Unikalne połączenia zabiegowe i duży wybór sprawiają, że w łatwy sposób można znaleźć rozwiązanie swojego problemu estetycznego.

Dr Monik Kukulska - lekarz medycyny estetycznej

Jak wygląda zabieg?

W Klinikach BeauMED Wrocław Lubin pracują doświadczeni specjaliści medycyny estetycznej, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć indywidualne terapie dla każdego pacjenta oraz na dane obszary zabiegowe. Dysponujemy licznymi urządzeniami Hi-Tech czyli najnowsze technologie. Łączymy zabiegi igłowe, w których najczęściej wykorzystuje się preparaty do mezoterapii na bazie kwasu hialuronowego, który daje skórze świetne nawilżenie, oraz urządzenia stymulujące kolagen. Posiadany lasery, radiofrekwencję mikroigłową, radiofale i termolifting. Umiejętnie łączone zabiegi przynoszą najlepsze efekty.

Gwarantujemy darmowe wizyty konsultacyjne po i w trakcie ustalonych z lekarzem terapii. Opiekujemy się naszymi pacjentami bo zależy nam na Was i waszym dobrym samopoczuciu i wyglądzie. 

Wskazania

  • Chęć naturalnej poprawy wyglądu
  • Uzyskanie wyglądu wypoczętego bez smutku na twarzy
  • Zagęszczenie i poprawa jakości skóry

Przeciwwskazania

  • Konkretne przeciwwskazania do zabiegów opisane są przy każdym z nich indywidualnie

Pakiet "Świeże spojrzenie"

Cel: odnowa i regeneracja wiotkiej skóry okolicy oka, uniesienie powieki górnej

Zalecany wiek: dla każdego z problemem wiotkości powiek

Czas trwania kuracji: 4 tygodnie

Okolica oka jest jedną z najtrudniejszych do poprawy a starzeje się bardzo szybko. Dzieje się tak dlatego, że skóra pod okiem ma około 1 mm grubości, pod nią znajduje się siatka naczyń krwionośnych i niestety łatwo o obrzęk. Proponowane przez nas zabiegi są bezpieczne w tej okolicy i bardzo starannie dobrane. Po kuracji skóra pod okiem jest jaśniejsza, grubsza i napięta.

Plan zabiegów:

  1. Zabieg radiofrekwencji mikroiglowej RF na górną i dolną powiekę – aż do linii rzęs (jedyny zabieg, w którym możemy wykonać na gałce ocznej i jest on bezpieczny!)
  2. Mezoterapia okolicy oka oraz baby botox na okolicę kurzych łapek (po 4 tygodniach od zabiegu RF)

Pakiet "Piękny dekolt"

Cel: redukcja zagięć na dekolcie. Wspaniały efekt już po 1 zabiegu!

Zalecany wiek: dla każdego z zagnieceniami na dekolcie

Czas trwania kuracji: 1 zabieg

„Nie ma bardziej skutecznego zabiegu na zagięcia na dekolcie”- tak twierdzi dr Monika Kukulska. Efekty są już po 1 zabiegu, a co najlepsze utrzymują się do roku czasu. Zabieg polega na niemal bezbolesnym wprowadzeniu nici PDO pod skórę, dokładnie w zagięcia na dekolcie, oraz podaniu przez te same igły, na których wprowadzane są nici, gęstej i silnie rewitalizującej mezoterapii. Bez konieczności ponownego kłucia! Efekt widoczny jest po 2-4 tygodniach od zabiegu.

Plan zabiegów w trakcie 1 wizyty:

  1. Nici PDO ok. 10-15 sztuk
  2. Mezoterapia

mezoterapia igłowa przed i po zabiegu
mezoterapia igłowa przed i po zabiegu

Cennik

Pakiet “Świeże spojrzenie” (RF mikroigłowy Secret Duo, botoks, mezoterapia RRS eyes) 2200 zł
Pakiet “Piękny dekolt” (nici PDO, mezoterapia Dermaheal HSR) 1800 zł