Powiększanie ust

Wrocław i Lubin

Modelowanie i powiększanie ust

Powiększanie ust na płasko

Jeżeli myślisz o powiększeniu ust Lubin i Wrocław to idealne miasto na wykonanie takiego zabiegu odmładzającego. Pełne, ale naturalne usta sprawiają, że wyglądamy atrakcyjnie. Zanikająca czerwień wargowa i rozmywanie się konturów ust są efektem procesu starzenia. Idealnym rozwiązaniem jest wypełnienie ust. W BeauMED stawiamy przede wszystkim na naturalny efekt. Wokół powiększania ust istnieje niestety wiele negatywnych mitów. Dla naszych specjalistów najważniejsze jest zadowolenie pacjenta i uzyskanie naturalnego wyglądu, bez efektu „kaczego dzioba”. Podkreślamy kontur ust, zwiększamy objętości warg, likwidujemy dysproporcję między wargami oraz podkreślamy tzw. łuków kupidyna nad górną wargą – ale wyłącznie naturanie bez przerysowania.

Podając niepełną ampułkę odpowiednio dobranego kwasu hialuronowego jesteśmy w stanie osiągnąć efekt rewitalizacji ust bez nadawania objętości.

Powiększanie ust kwasem hialunorowym przed i po

Zabieg powiększania ust czy wyrównanie asymetrii wykonujemy w obydwu naszych placówkach BeauMed. Możesz zatem umówić się na modelowanie ust Lubin oraz modelowanie ust Wrocław.
Niezależnie, którą placówkę wybierzesz, możesz mieć pewność, że zabiegi zostaną wykonywane przez doświadczonych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. 

Jak wygląda zabieg?

Pierwszym etapem jest znieczulenie miejscowe ust za pomocą specjalnej maści zawierającej lidnocainę. Kiedy preparat zacznie działać (ok 15min) lekarz przechodzi do wstrzykiwania preparatu w wybrane
miejsca. Zazwyczaj zabieg nie trwa dłużej niż kilkanaście minut. Kwas hialuronowy podawany jest za pomocą bardzo cienkich igieł aby zminimalizować ryzyko powstania obrzęków i opuchlizny po zabiegu. Po zabiegu może pojawić się jednak zaczerwienienie, obrzęk, swędzenie oraz lekki ból w miejscu wykonania iniekcji. Objawy ustępują zwykle przed upływem około 72 h.

Technik modelowania i powiększania ust jest wiele. Ostatnio bardzo popularne są usta na płasko, Russian Lips i Baby doll lips. Czym one się różnią?

FRENCH LIPS, CZYLI MODELOWANIE UST METODĄ NA PŁASKO

W ostatnim czasie największym trendem w zakesie modelowania ust stała się technika french lips, nazywana inaczej metodą paryską lub na plasko. Skupia się ona głównie na wymodelowaniu górnej wargi oraz wyeksponowaniu łuku Kupidyna. Pozwala na uniknięcie efektu tzw. kaczego dzióbka, czyli nadmiernie wystających warg. Dzięki niej jesteśmy w stanie uzyskać efekt naturalnych, symetrycznych i kszatłtnych ust. Otóż techniki modelowania ust Russian Lips oraz technika Baby doll to również techniki pozwalające na uzyskanie ust na płasko. Russina Lips wykonuje się licznymi nakłuciami wzdłóż konturu ust a Baby doll techniką promienistych nakłuć. W praktyce łączy się wszystkie te techniki. Można zrobić dołeczek w górnej lub dolnej wardze, który również jest bardzo modny ostatnio.

Sprawdź efekty powiększania ust różnymi metodami: Russin Lips, Baby doll, Metoda na płasko powiększania ust czy klasycznie

Wskazania

  • Modelowanie/powiększenie ust
  • Wyrównanie asymetrii ust
  • Poprawa nawilżenia ust

Przeciwwskazania

  • Stwierdzone uczulenie na kwas hialuronowy lub inne substancje zawarte w preparacie
  • Niektóre choroby autoimmunologiczne
  • Tendencje do powstawania bliznowców
  • Aktywne zakażenie okolicy zabiegu
  • Choroba nowotworowa
  • Ciąża i okres karmienia piersią

Czy modelowanie ust kwasem hialuronowym jest bolesne?

Z uwagi na to, że przed zabiegiem usta są smarowane kremem znieczulającym zabieg jest nieznacznie bolesny. Do modelowania ust stosujemy preparaty kwasu hialuronowego zawierające w sobie lidnocainę, co dodatkowo niweluje odczucie bólu. Nasi lekarze wykonują zabiegi powoli aby znieczulenie zaczęło w pełni działać przez co większość pacjentów ocenia zabieg jako nieznacznie bolesny. Warto wspomnieć, że każdy lekarz ma inne standardy pracy. Lekarze BeauMED dokładają wszelkich starań aby zabieg był jak najmniej dokuczliwy.

Efekty modelowania ust kwasem hialuronowym

Efekty zabiegu są widoczne niemalże natychmiastowo i są zależne od indywidualnych predyspozycji pacjenta. Pełny efekt obserwujemy po upływie 2-4 tygodni. Wówczas usta stają się bardziej jędrne i nawilżone. Efekt utrzymuje się od 3 – 12 miesięcy.

Powiększanie ust. Przed i po zabiegu
Powiększanie ust. Przed i po zabiegu

Cennik

Modelowanie ust kwasem hialuronowym – Lubin od 1100 zł
Powiększanie ust na płasko – Lubin od 1200 zł
Modelowanie ust kwasem hialuronowym – Wrocław od 1250 zł
Powiększanie ust na płasko – Wrocław od 1300 zł