Zabiegi bankietowe

Najwyższa jakość usług

Piękno w dobrym stylu

Przygotowujesz się do ważnego wydarzenia? Zostałaś zaproszona na przyjęcie weselne lub sama planujesz ślub? 

Niewątpliwie w takich chwilach każda z nas chce pięknie wyglądać i błyszczeć. Przygotowaliśmy dla Was zabiegi oraz połączenia zabiegów, które w sposób bezinwazyjny poprawią jakość skóry, napięcie oraz rozjaśnią skórę, tak aby na Sylwestra, ślub, bal wyglądać olśniewająco!

Zabieg medycyny estetycznej

Jak wygląda zabieg?

W Klinikach BeauMED Wrocław Lubin pracują doświadczone osoby zabiegowe czyli kosmetolodzy oraz pielęgniarka. Posiadamy bogatą ofertę usług, również miłych i przyjemnych, przy których można się zrelaksować. Przed ważnymi wydarzeniami polecamy zabiegi pielęgnacyjne, rozświetlające skórę oraz napinające ale nieinwazyjne, aby nie było okresu rekonwalescencji. Do tego celu świetnie sprawdzają się zabiegi na urządzeniach, peelingi chemiczne oraz oczyszczanie wodorowe Aquasure. Na wykończenie proponujemy zabiegi pielęgnacyjne.

Wszystkie zabiegi wymienione powyżej są miłe i bezbolesne.

Wskazania

  • Poprawa wyglądu skóry
  • Rozjaśnienie i napięcie skóry
  • Oczyszczenie skóry
  • Uzyskanie wyglądu wypoczętego bez smutku na twarzy
  • Zagęszczenie i poprawa jakości skóry

Przeciwwskazania

  • Konkretne przeciwwskazania do zabiegów opisane są przy każdym z nich indywidualnie

BeauMED Spa - napięcie i wygładzenie

1 propozycja

Na kilka tygodni przed planowanym „wielkim wyjściem” proponujemy wykonanie zabiegu natychmiast napinającego skórę czy niezawodnego termoliftingu. Tuż przez wydarzeniem zabieg oczyszczania wodorowego, z ampułką rozświatlającą oraz masażem napinającym – czyli Aquasure.

BeauMED Spa - siła aktywnego wodoru

2 propozycja

Aquasure oczyszczanie wodorowe to zabieg bardzo przyjemny a zarazem bardzo skuteczny, gdyż jest wieloetapowy: dogłębnie oczyszcza skórę na poziomie komórkowym, jednocześnie redukując poziom wolnych rodników, wodna mikrodermabrazja usuwa martwe komórki i zanieczyszczenia skóry, infuzja jonowa wprowadza substancje odżywcze do głębszych warstw skóry, na końcu super przyjemny masaż, który poprawia napięcie i elastyczność skóry z wykorzystaniem stymulacji mikroprądami.

Cennik

Aquasure H2 oczyszczanie wodorowe 300 zł
Aquasure H2 twarz, szyja, dekolt 650 zł
Alma Harmony XL Pro Termolifting NIR Wrocław Lubin
Twarz 550 zł
Seria 2 zabiegów twarz i szyja 1950 zł