Nasze metamorfozy

Naturalne powiększanie ust Wrocław

Z myślą o naszych pacjentach założyliśmy galerię zdjęć efektów zabiegowych wraz z opisem zabiegu. Zapraszamy na konsultacje do lekarzy oraz kosmetologów, gdyż każdy z nas jest inny a zabiegi powinny być dobierane indywidualnie. W galerii znajdziecie zdjęcia ust wypełnionych kwasem hialuronowym oraz efekty pozostałych zabiegów, najczęściej laseroterapii. Zapraszamy do BeauMED Wrocław !

Modelowanie ust kwasem hialuronowym z naturalnym efektem

Usta powiększała dr n. med. Monika Kukulska preparatem Teosyal RHA 2 lub Teosyal Kiss. Stosowano mieszane techniki modelowania ust, w tym metody na płasko jak rosyjska lub Baby Doll. 

usta 28.12

Usta na samym dole to zdjęcie przed zabiegiem modelowania kwasem hialuronowym.

Środkowe usta są zaraz po zabiegu modelowania kwasem hialurnowym.

Usta na samej górze to zdęcie zrobione po miesiącu od podania 1 ml Kwasu hialurnowego RHA 2. 

Zabieg wykonała dr Monika Kukulska. 

usta 1 10.21
usta 2 10.21
usta 3 10.21

Alma SpaDeep czyli bezinwazyjny zabieg wyszczuplający owal oraz podbródek

Pacjentka na zdjęciach miała wykonaną serię 3 zabiegów w odstępach co 7 dni modelujących i wyszczuplających owal twarzy i podbródek Alma SpaDeep. Widzimy znaczną poprawę. Uwidoczniła się linia żuchwy, z przodu znacznie zmniejszyły i napięły tzw. „chomiczki”

Spadeep 2
Spadeep 1

Naturalne ale widoczne powiększenie ust

Usta powiększała dr n. med. Monika Kukulska preparatem Teosyal RHA 2. Założenie to uwydatnienie ust, podkreślenie ale bez sztucznego efektu i kaczego dzioba. To jest nasza koncepcja na modelowanie ust czyli medycyna estetyczna w dobrym stylu. 

porównanie ładnych ust

Usta wypełnione kwasem hialuronowym z korektą asymetrii

Każde usta są inne, wyjątkowe dlatego zabiegi powiększania ust i modelowania u każdej pacjentki wykonywane są inaczej. W przypadku występowania asymetrii staramy się ją wyrównać. Używamy tylko najlepszej jakości preparatów, które również dobieramy w zależności od potrzeb. Zapraszamy do Wrocławia lub Lubina jeżeli chcecie osiągnąć takie efekty.  

usta 3

Podkreślenie i modelowanie większych ust

Kolejny przykład pracy naszych lekarzy medycyny estetycznej we Wrocławiu. Dość wydatne usta z nierównym konturem górnej wargi. Ostatecznie pacjentka bardzo zadowolona, gdyż usta są wyraźnie większne, zrewitalizowane ale wyglądają naturalnie i świeżo. Nic dodać, nic ująć: medycyna estetyczna w dobrym stylu.  

Pacjentka na górnym zdjęciu nałożyła jedynie bezbarwny błyszczyk.

usta Ala

Rewitalizacja i przebudowa starszych ust

W przypadku starszych pacjentek oprócz powiększwnia czerwieni wargowej ważna jest rewitalizacja skóry wokół ust oraz likwidacja tzw. zmarszczek palacza. Dr Monika Kukulska oprócz kwasu hialuronowego Tesyal Kiss zaleciła pacjentce laser frakcyjny iPixel.  

usta starsza pani

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00