Russin Lips? Baby doll? Metoda powiększania ust na płasko czy klasycznie? Popularne techniki powiększania ust – sprawdź różne techniki!

Powiększanie ust na płasko. Efekt przed i po

Russin Lips, Baby doll, Metoda na płasko, czy klasycznie?

Technik modelowania i powiększania ust jest wiele. Ostatnio bardzo popularne są usta na płasko, Russian Lips i Baby doll lips. Czym one się różnią? Zaraz Wam wyjaśnię:)

Powiększanie ust na płasko. Efekt przed i po Powiększanie ust na płasko. Efekt przed i po Powiększanie ust na płasko. Efekt przed i po

FRENCH LIPS, CZYLI MODELOWANIE UST METODĄ NA PŁASKO

Modelowanie ust kwasem hialuronowym jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów w medycynie estetycznej. Zabieg ten pozwala nie tylko powiększyć usta, ale także je nawilży, skoryguje asymetrię, a nawet delikatnie wygładzi zmarszczki w tej okolicy.

W ostatnim czasie największym trendem w zakresie modelowania ust stała się technika french lips, nazywana inaczej metodą paryską lub na plasko. Skupia się ona głównie na wymodelowaniu górnej wargi oraz wyeksponowaniu łuku Kupidyna. Pozwala na uniknięcie efektu tzw. kaczego dzióbka, czyli nadmiernie wystających warg. Dzięki niej jesteśmy w stanie uzyskac efekt naturalnych, symetrycznych i kszatłtnych ust.

Otóż techniki modelowania ust Russian Lips oraz technika Baby doll to również techniki pozwalające na uzyskanie ust na płasko. Russina Lips wykonuje się licznymi nakłuciami wzdłuż konturu ust a Baby doll techniką promienistych nakłuć. 

W praktyce łączy się wszystkie te techniki. Można zrobić dołeczek w górnej lub dolnej wardze, który również jest bardzo modny ostatnio. 

Zapraszamy do lekarzy BeauMED:

dr Moniki Kukulskiej – zabiegi wykonuje Wrocław lub Lubin

dr Agnieszki Rusin-Tupikowskiej – zabiegi wyłącznie we Wrocławiu

Powyższe zdjęcia to dowód, że można modelować i powiększać i dalej mieć piękne i naturalne usta:)

Na koniec prezentujemy sposób korekty starszych ust, gdzie mamy do czynienia z dużą asymetrią i małą ilością czerwieni wargowej. Ważne jest to aby takie usta były naturalne, aby nie było widać, że są powiększane. Myślę, że się ze mną zgodzicie, że wyszło super. Piszcie co uważacie.

Poznaj ofertę i umów się na wizytę modelowania/ powiększania ust

Pozdrawiam Was gorąco,

dr Monika Kukulska 

PS wszystkie usta to moje dzieło:))

Prezentowane efekty zabiegów medycyny estetycznej są indywidualne i mogą różnić się między pacjentami. Prezentowane informacje nie gwarantują konkretnych wyników i nie są obietnicą identycznych efektów dla każdego pacjenta.

Jestem doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej, właścicielem Klinik BeauMED Wrocław oraz Lubin. Prywatnie uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu oraz podróżować i poznawać nowych ludzi.
Data dodania wpisu: 14 stycznia, 2024