Problemy estetyczne – wolumetria, botoks, kwas hialuronowy?

Opadanie owalu czyli powstawanie "chomiczków"

idealna twarz

W BeauMED zawsze stawiamy na pierwszym miejscu naturalny wygląd bez sztuczności !

Z biegiem lat kontur twarzy staje się mniej wyraźny, opadają policzki, a twarz wygląda na zmęczoną i zaniedbaną. Problemem stają się tzw. „chomiczki”, które zaburzają równy zarys żuchwy. Jest to problem złożony i niełatwy do zlikwidowania. W takich trudnych sytuacjach najlepiej sprawdzają się techniki łączone, które dobiera lekarz w zależności od naszych indywidualnych potrzeb:

 • wolumetria kwasem hialuronowym – czyli modelowanie i poprawa rysów twarzy. Idealnym rozwiązaniem na tego rodzaju problemu estetycznego jest wolumetria, która przywróci twarzy odpowiedni owal i młodość. Zabieg polega na podaniu kwasu hialuronowego w obszar pozbawiony konturu i objętości- najczęściej modelujemy okolicę policzków. Ma on na celu przywrócenie naturalnego i młodego wyglądu. U mężczyzn możliwe jest wykorzystanie hydroksapatytu wapnia. Preparat ten przywraca tkankom właściwą objętość, co gwarantuje idealne wymodelowanie twarzy bez efektu przerysowania. Oferowana wolumetria w Lubinie jest efektywnym zabiegiem, cieszącym się dużą popularnością.

W BeauMED działamy na zasadzie odtworzenia objętości, którą utraciliśmy z wiekiem. Nigdy nie nadajemy nienaturalnej i sztucznej objętości.

 • termolifting NIR – to unikalny zabieg liftingujący, dający natychmiastowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia skóry. Łączy w sobie technologię podczerwieni oraz peeling wodny. Idealny zabieg bankietowy, aby w wyjątkowej chwili wyglądać pięknie i czuć się jeszcze lepiej. W połączniu z witaminą C mamy dodatkowy efekt rozświetlenia. Jest bezinwazyjny i bezbolesny. Pierwszy efekt napięcia pojawia się bezpośrednio po zabiegu, pełny efekt uniesienia i zagęszczenia skóry obserwujemy po 4 tygodniach. W zależności od potrzeb zaleca się wykonanie kilku zabiegów w serii 2-4 co 4 tygodnie.
 • SonoQueen – czyli technologia HIFU. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując tym samym punkty termicznej koagulacji. Jest to zabieg polecany przez gwiazdy. Łączy w sobie silne działanie napinające i liftingujące przy pozornie małej inwazyjności, gdyż nie pozostawia widocznych śladów na skórze. Pacjentka od razu po zabiegu może wrócić do swoich zajęć. Zabieg jest niemal bezbolesny co odróżnia to urządzenie od innych z technologii HIFU. Tłumaczy się ten fakt unowocześnioną technologią, dzięki której wiązka ultradźwięków skupiana jest bardzo precyzyjnie. Warto zauważyć, że jest to skuteczny zabieg, jednak aby był w pełni bezpieczny powinien być wykonany tylko przez specjalistę – w obrębie twarzy przez lekarza. Jednym z obszarów, w których SonoQueen sprawdza się najlepiej jest opadający owal twarzy. Aby osiągnąć zadowalające efekty najlepiej wykonać jeden zabieg, odczekać 6 miesięcy i wykonać drugi, jeżeli będzie taka konieczność. Efekty widoczne są już po 1 zabiegu. Efekt utrzymuje się długotrwale.
 • Alma SPA Deep UNIFACE – urządzenie Alma SpaDEEP  wykorzystuje skoncentrowaną energię fal radiowych unipolarnych, które wywołują wzrost temperatury tkanek do 40-42°C.  Mechanizm ten indukuje obkurczanie włókien kolagenowych i stymuluje powstawanie nowego kolagenu (neokolageneza), poprawiając ich grubość i ułożenie w skórze właściwej, co poprawia napięcie owalu twarzy. Dodatkowo jesteśmy w stanie działać na tkankę tłuszczową w tej okolicy redukując chomiczki. Zabieg jest bezbolesny i nie pozostawia śladów, jest całoroczny. Zalecana jest seria min 4 zabiegów w odstępie 1 tygodnia.

CENNIK Wrocław oraz Lubin

1 ampułka kwasu hialuronowego

900 zł – 1200 zł Lubin, od 1200 zł Wrocław

Teosyal, Juvederm, Revofil, Styleage, Croma

Termolifting NIR twarz

500 zł

SonoQueen cała twarz

4000 zł

Nici liftingujące Barb 4 D

od 450 zł za nić

Nici PDO First Lift, Screw

od 600 zł za zabieg

Alma SpaDeep Uniface

owal 350 zł 

Opadające kąciki ust

usta kupione 2

Układające się w podkówkowy kształt usta nadają twarzy smutny i zmęczony wygląd.

Przyczyną takiej zmiany rysów twarzy jest gromadzenie się tłuszczu w okolicach żuchwy i brody zamiast w policzkach. Trójkąt młodości ulega odwróceniu. Dodatkowo ma tutaj wpływ mimika, która może przyspieszać ten proces.

 • botox – aby zapobiec opadającym kącikom ust należy wykonać zabieg z użyciem toksyny botulinowej. W efekcie twarz nabiera pogodniejszego, bardziej zrelaksowanego wyglądu. Zabieg polega na podaniu przez lekarza za pomocą cieniutkiej igiełki toksyny botulinowej. Jest niemal bezbolesny. Efekt utrzymuje się około 3-6 miesięcy. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie bezpiecznie wykonać botoks Lubin jest miastem oferującym ten zabieg najwyższej jakości.
 • kwas hialuronowy – podanie sieciowanego kwasu hialuronowego pod kącik ust powoduje jego uniesienie przez co okolica ust wygląda korzystniej, znikają tzw. „smutki”. Podanie preparatu w okolicę tzw. „marionetek” czyli zagłębienie pod ustami, sprawia, że wizualnie poprawia się cały owal twarzy i przestają być widoczne „chomiki”.

Oferowany kwas hialuronowy w Lubinie poprawia nie tylko kształt ust, rewitalizuje skórę ale również zmienia proporcje przez co wyglądamy na bardziej wypoczęte i zadowolone. Zabieg wykonywany jest przez lekarza za pomocą igły lub kaniuli. Efekt zabiegu utrzymuje się od 8 do 12 miesięcy. Używamy preparatów tylko renomowanych marek: Juvederm, Teosyal, Styleage, Revofil, Restylane.

 • Termolifting Alma Harmony XL pro NIR – to unikalny zabieg liftingujący.  Specjalna głowica zakończona szkłem szafirowym wzmacnia emisję światła podczerwonego, prowadząc do efektu cieplnego skóry nazywanego termoliftingiem. Podczas zabiegu uzyskujemy podgrzanie głębokich warstw skóry, dzięki któremu włókna kolagenowe i elastyna, odpowiedzialne za napięcie skóry, zostają skrócone do ich pierwotnej długości. Fibroblasty, które odpowiadają za produkcję włókien kolagenowych są jednocześnie stymulowane do produkcji nowych, młodych włókien. Dzięki temu mamy do czynienia z wielowymiarowym efektem liftingu, który przywraca skórze jej młodzieńczy wygląd w całkowicie naturalny, ale także spektakularny sposób. Działając w obrębie dolnej i środkowej części twarzy, unosząc policzki, jesteśmy w stanie uzyskać efekt uniesienia kącików ust i zmiany proporcji twarzy. Zabieg jest bezbolesny. Pełny efekt widoczny jest po 4 tygodniach. Zaleca się wykonanie serii 3 zabiegów co 4 tygodnie. Ilość zabiegów uzależniona jest m.in. od jakości skóry.
 • SonoQueen –  najnowsza generacja technologii HIFU! Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując tym samym punkty termicznej koagulacji. Rozpoczyna to proces kolagenogenezy, regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczanie tkanek, dając efekt wielowymiarowego ujędrnienia. Dzięki temu uzyskujemy spektakularny i trwały efekt napięcia aktywowany w głębokiej warstwie skóry. Zabieg w sposób niewidoczny dla oka i bez okresu rekonwalescencji powoduje spektakularne efekty zwłaszcza w bardzo trudnej okolicy zabiegowej, którą jest opadający owal. Często udaje się znacznie zredukować tzw. „chomiki” i unieść kąciki ust. Aby osiągnąć zadowalające efekty najlepiej wykonać jeden zabieg, odczekać 6 miesięcy i wykonać drugi, jeżeli będzie taka konieczność. Efekty widoczne są już po 1 zabiegu. Efekt utrzymuje się długotrwale. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym zabiegu HIFU Lubin to miasto, w którym trafisz na wykwalifikowanych specjalistów

CENNIK Wrocław oraz Lubin

1 ampułka kwasu hialuronowego

od 900 zł Lubin, od 1200 zł Wrocław

Botox kąciki ust

od 400 zł

Zabiegi laserowe

Termolifting NIR twarz

500 zł

SonoQueen cała twarz

4000 zł

Termolifting NIR pakiet 3 zabiegów 

-10%

SonoQueen owal twarzy/linia żuchwy

2800 zł

Cienie pod oczami

jc gellidon 705823 unsplash

Oczy – zwierciadło duszy- zachwycaj świeżym spojrzeniem !

Okolica oczu jest dużo bardziej delikatna niż inne obszary twarzy dlatego wymaga odrębnego i specjalnego traktowania.

W procesie starzenia dochodzi nie tylko do zwiotczenia cieniutkiej skóry, ale również zaniku tkanki podskórnej, osłabienia mięśni i powięzi okolicy oka, co powoduje zapadanie się oczodołu i nasila widoczne zagłębienie anatomicznej doliny łez.  Oko zaczyna wyglądać na bardzo zmęczone, niejednokrotnie pojawiają się obrzęki i coraz bardziej przeszkadzają drobne zmarszczki na powiece dolnej.

Warto wiedzieć, że dbanie o tę okolicę wymaga doświadczenia i precyzji, gdyż można zaburzyć krążenia limfy wokół oka oraz nasilić obrzęk. Nasi specjaliści, z wieloletni doświadczeniem, korzystają tylko ze sprawdzonych metod i skutecznie walczą z problemem.

 • wypełnienie doliny łez (Redensity II) – to zabieg bardzo precyzyjnego podania kwasu hialuronowego przez lekarza w anatomiczną dolinę łez czyli zagłębienie ciągnące się od wewnętrznego kącika oka do środkowej części policzka dające wrażenie cienia w tej okolicy. Zabieg jest szybki, niemal bezbolesny i co najważniejsze od razu widoczny jest efekt wypełnienia ubytku w okolicy oka. Po ok. 2 tygodniach następuje rewitalizacja skóry, która staje się jaśniejsza, znikają zmarszczki i cienie. Twarz wygląda na wypoczętą! Aby utrzymać efekt zaleca się wykonywać zabieg co 8-12 miesięcy
 • mezoterapia Redensity I / RRS eyes – podanie kwasu hialuronowego wraz z witaminami lub peptydami biomimetycznymi w cienką skórę okolicy oka powoduje jej silną rewitalizację, napięcie i rozjaśnienie. Preparat oraz technika podania dobierane są indywidualnie do pacjenta, ale zawsze są odpowiednie do tej wrażliwej partii twarzy. Zaleca się wykonanie serii zabiegów: 3 zabiegi co 2-4 tygodnie
 •  osocze bogatopłytkowe oraz fibryna – zabieg polega na odseparowaniu osocza z krwi pacjenta, a następnie podaniu w miejsce wymagające silnej regeneracji. Nasze własne komórki macierzyste stymulują namnażanie fibroblastów i syntezę nowego kolagenu, co pogrubia i przebudowuje cienką skórę okolicy oka.

Co to jest fibryna?

Jest unowocześnionym osoczem bogatopłytkowym. Zabieg jest bardzo zbliżony do tego, w którym wykorzystywane jest osocze, jednak w fibrynie czynniki wzrostu uwalniają się wolniej i dłużej stymulują nasze komórki do regeneracji – docelowo efekt jest lepszy. Podając fibrynę w okolicę oka dodatkowo uzyskujemy efekt wypełnienia zapadniętej doliny łez. Jest to zabieg, który świetnie sprawdza się w trudnej okolicy oka, gdyż ryzyko obrzęku jest znikome. Zaleca się wykonanie serii zabiegów: 3 zabiegi co 3-4 tygodnie

 • Laser frakcyjny ablacyjny iPixel – Technologia ta polega na wysyłaniu mikrowiązek ogniskujących się w wybranych punktach skóry, powodując powstanie w nich mikrouszkodzeń. Pomiędzy nimi znajdują się obszary nienaruszonej tkanki, które przyśpieszają procesy gojenia. Zabieg stymuluje skórę do intensywnej przebudowy, przez co cienie i worki pod oczami przestają być widoczne.

CENNIK Wrocław oraz Lubin

Wypełnienie doliny łez Redensity II 

1000 zł Lubin, 1200 zł Wrocław

Mezoterapia Redensity I

700 zł

Mezoterapia RRS HA eyes

400 zł

Mezoterapia Dermaheal SR/HSR

400 zł

Osocze bogatopłytkowe PRP twarz

650 zł

Fibryna bogatopłytkowa I-PRF

650 zł

Laser frakcyjny górna lub dolna powieka

500 zł

Laser frakcyjny górna i dolna powieka

850 zł

Seria 3 zabiegów

1200 zł

Seria 3 zabiegów

2000 zł

Opadające powieki

oczy 1

Dodają lat i sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną i zaniedbaną.

 • botox najlepszym sposobem na zlikwidowanie tego problemu estetycznego jest podanie toksyny botulinowej w mięsień odpowiedzialny za obniżenie brwi. Dzięki temu uzyskamy uniesienie brwi a w efekcie naturalny, młody i wypoczęty wygląd. Zabieg polega na podaniu przez lekarza za pomocą cieniutkiej igiełki toksyny botulinowej. Jest niemal bezbolesny. Wykonanie botoxu w Lubinie, w naszej klinice jest niemal bezbolesne. Efekt utrzymuje się około 3-6 miesięcy.
 • Jett Plasma technologia oparta na ładunku elektrycznym – plazmie (strumieniu elektronów i jonów), która jest porównywana do mechanizmu działania piorunów. Zabieg nazywany jest niechirurgicznym liftingiem powiek, bo w mało inwazyjny sposób pozwala napiąć cienką skórę powieki, skrócić ją oraz widocznie pogrubić. Ten unikatowy zabieg jest jednym z nielicznych wykonywany w bezpośredniej okolicy oka. Alternatywą dla pozbycia się nadmiaru skóry na powiece jest jedynie zabieg operacyjny – czyli blefaroplastyka. W zależności od nasilenia problemu zaleca się wykonanie od 1 do 3 zabiegów w odstępie 4 tygodni.
 • SonoQueen – najnowsza generacja technologii HIFU. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując tym samym punkty termicznej koagulacji. Rozpoczyna to proces kolagenogenezy, regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczanie tkanek, dając efekt wielowymiarowego ujędrnienia. Dzięki temu uzyskujemy spektakularny i trwały efekt napięcia aktywowany w głębokiej warstwie skóry. Zabieg wykonany na okolicę oczodołu skutkuje uniesieniem powieki i otwarciem oka. Aby osiągnąć zadowalające efekty najlepiej wykonać jeden zabieg, odczekać 6 miesięcy i wykonać drugi, jeżeli będzie taka konieczność. Efekty widoczne są już po 1 zabiegu. Efekt utrzymuje się długotrwale.
 • Laser frakcyjny ablacyjny iPixel – technologia ta polega na wysyłaniu mikrowiązek ogniskujących się w wybranych punktach skóry, powodując powstanie w nich mikrouszkodzeń. Pomiędzy nimi znajdują się obszary nienaruszonej tkanki, które przyśpieszają procesy gojenia. Zabieg stymuluje skórę do intensywnej przebudowy. Dochodzi do ujędrnienia  i zagęszczenie  skóry,  poprawy jej  napięcia  i wygładzenie  zmarszczek. Powieka ulega skróceniu.

CENNIK Wrocław oraz Lubin

Jett Plasma powieka górna

1100 zł

SonoQueen okolica oczu

1500 zł

Botox unoszenie brwi

od 400 zł

Laser frakcyjny

500 zł

Laser frakcyjny seria 3 zabiegów

1200 zł

Problemy skórne: szara cera

twarz 1

Szarość cery to złożony i częsty problem. Przyczyn brzydkiego koloru skóry jest wiele: stres, brak snu, złe odżywianie oraz nieodpowiednia pielęgnacja. Dlaczego tak się dzieje? Otóż zaburzony zostaje naturalny proces złuszczania naskórka, co doprowadza do odkładania warstwy starych martwych komórek, które tworzą matową i nierówną powierzchnię skóry. Sposobów na poradzenie sobie z tym problemem jest kilka:

 • peelingi medyczne – regularne złuszczanie naskórka poprawia koloryt, wyrównuje nierówności i poprzez złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry uławia wchłanianie substancji odżywczych. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę peelingów medycznych umożliwiającą optymalną terapię dla każdego:

– Ferulac Peel – peeling redukujący przebarwienia, poprawiający napięcie i jędrności skóry. Efekty zabiegu: zredukowanie przebarwień, rozświetlenie skóry, poprawa napięcia. Po zabiegu: możliwe złuszczanie w 2-3 dobie, któremu towarzyszy delikatny świąd i podrażnienie skóry.

– Ferulac Peel + C peel- zabieg bankietowy, rozświetlający, odświeżający, wspomagający działanie produktów fotoprotekcyjnych. Efekty zabiegu: napięta, nawilżona i rozświetlona skóra.

– Nomelan Cafeico- zabieg przeznaczony do redukcji przebarwień, melasmy oraz nawracających przebarwień. Po zabiegu: silne napięcie, rumień, podrażnienie skóry, w 5- 8 dobie następuje złuszczanie średnio i wielkopłatowe.

– Azelac Peel- zabieg oczyszczający, dla skóry naczyniowej, z trądzikiem różowatym, z przebarwieniami pozapalnymi, trądzikiem pospolitym oraz celem redukcji zaskórników. Efekty zabiegu: oczyszczenie, odświeżenie skóry, redukcja przebarwień, zniwelowanie wykwitów skórnych. Po zabiegu: bezpośrednio po zabiegu może wystąpić delikatny rumień, napięcie, możliwe złuszczanie naskórka.

 • antyoksydanty czyli ochrona przed wolnymi rodnikami przeciwutleniacze chronią przed wolnymi rodnikami dzięki czemu spowalniają procesy starzenia się skóry. Do antyoksydantów zaliczamy witaminę A, E, C i kwas ferulowy. W swojej ofercie posiadamy preparaty z serii Medik8 zawierające antyoksydanty zarówno do domowej oraz gabinetowej pielęgnacji. Są to produkty wyłącznie naturalne, bez konserwantów i sztucznych dodatków.

Witamina C– jedna z najważniejszych i najskuteczniejszych antyoksydantów. Oprócz zwalczania wolnych rodników, pobudza syntezę kolagenu, zapobiega powstawaniu zmarszczek i przebarwień posłonecznych oraz uszczelnia naczynia krwionośne.

Witamina E– witamina młodości, czyli silny przeciwutleniacz, poprawia napięcie i jędrność skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek, łagodzi stany zapalne i przeciwdziała szkodliwemu działaniu promieniowania słonecznego.

Witamina A– zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, wspomaga szybszą regenerację skóry, wpływa na zachowanie jędrności, gęstości i poprawę kondycji skóry.

Kwas ferulowy– chroni skórę przed działaniem niekorzystnych czynników, doskonały antyoksydant, ma działanie nawilżające i wygładzające. Pobudza syntezę kolagenu i elastyny odpowiadających za jędrność skóry. Ma działanie przeciwzapalne, niweluje przebarwienia i zmarszczki.

 • mezoterapia oraz osocze bogatopłytkowe – czyli zabiegi dostarczające skórze witamin i kwasu hialuronowego, stymulujące do procesu regeneracji – są najlepszym uzupełnieniem peelingów chemicznych. Złuszczanie oraz intensywna stymulacja skóry są idealnym połączeniem gwarantującym spektakularne efekty. Zabiegi można wykonywać naprzemiennie lub seriami (najbardziej optymalnie po 3 zabiegi).
 • Alma SPA Deep PIXEL RF – głowica PIXEL RF działa na zasadzie frakcji ablacyjnej unipolarną falą radiową  w połączeniu z termicznym uszkodzeniem tkanki. Frakcja ablacyjna polega na odparowaniu naskórka oraz górnej warstwy skóry właściwej powodując przebudowę skóry, dzięki czemu następuje poprawa jej struktury i kolorytu. Za pomocą tej techniki możemy wykonać tzw. peeling laserowy, po którym okres rekonwalescencji jest bardzo krótki – do 5-7 dni.
 • Peeling laserowy iPixel – zabieg wykonuje się laserem Alma Harmony XL Pro. Frakcja ablacyjna polega na odparowaniu naskórka oraz górnej warstwy skóry właściwej powodując przebudowę skóry, dzięki czemu następuje poprawa jej struktury i kolorytu. Jest to zabieg zbliżony do opisanego w poprzednim punkcie, jednak wykonany inną technologią. Zalecanajest seria 2-3 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych.
 • Fotoodmładzanie – MEDIOSTAR MONOLITH –  to  zabieg silnie biostymulujący. Polega  na kontrolowanym rozgrzaniu tkanek za pomocą lasera diodowego. Wiązki światła przenikają do fibroblastów stymulując je do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Fotoodmładzanie jest procedurą całkowicie bezbolesną wykonywaną za pomocą dwóch metod – kontaktowej i bezkontaktowej. Zabieg jest bezinwazyjny  i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Zaleca się serię 5-6 zabiegów w odstępach 4 tygodniowych

 • Aquasure H2 – to wieloetapowy zabieg, na który składa się oczyszczanie skóry aktywnym wodorem, eksfoliację mieszanką kwasów oraz lifting mikroprądami. Dzięki połączeniu tych trzech technik możemy uzyskać natychmiastowy efekt wygładzenia, odświeżenia i rozjaśnienia skóry.

CENNIK Wrocław oraz Lubin

Peelingi medyczne

Ferulac C Peel

300 zł

Azelac Peel

250 zł

Nomelan Cafeico

350 zł

TCA 15%/35%

od 200 zł

Mezoterapia oraz osocze bogatopłytkowe PRP

Redensity I

od 700 zł/amp

Kolagen Linerase 3 okolice

1200 zł

Aquashine/ Restylane Vital

850 zł/amp

Prostolane Natural-B 

900 zł/amp

Osocze bogatopłytkowe

650 zł

Zabiegi laserowe

Alma SPA Deep Pixel RF

500 zł

Peeling laserowy Alma iPixel

800 zł

Fotoodmładzanie Mediostar Monolith

350 zł

Oczyszczanie wodorowe

Aquasure H2

300 zł

Aquasure H2 z maską

350 zł

Zniszczone dłonie

dłonie2

Wygląd dłoni jest naszą wizytówką. Jeśli potrzebujesz zadbać o swoje dłonie i usunąć oznaki fotostarzenia przedstawiamy najlepsze metody ich regeneracji.

 • Alma Dye-VL – usuwanie oznak fotostarzenia przy pomocy światła. Redukcja przebarwień, plam starczych, zagęszczenie i ujędrnienie wiotkiej skóry.
 • kwas hialuronowy – skóra dłoni narażona jest na działanie wielu czynników zewnętrznych, które mają zły wpływ na jej wygląd – staje się sucha, wiotka, traci elastyczność. Idealnym zabiegiem przywracającym dłoniom elastyczność i młodość jest podanie kwasu hialuronowego. Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w miejscach wymagających  wypełnienia. Po zabiegu skóra dłoni zostaje nawilżona, ujędrniona i odmłodzona. Zabieg jest niemal bezbolesny. W zależności od użytego preparatu (kwasu hialuronowego sieciowanego lub niesieciowanego) efekt utrzymuje się od 3 do 12 miesięcy.
 • hydroksyapatyt wapnia (Crystalys) – działanie preparatu jest nieocenione w przypadku zwiotczałej skóry dłoni. Gwarantuje on odbudowanie struktury skóry poprzez stymulację produkcji naturalnego kolagenu. Dzięki temu skóra staje się jędrna, sprężysta i gładka. Zabieg jest bezbolesny. Preparat podawany jest za pomocą kaniuli, co zmniejsza ryzyko krwiaków. Efekt utrzymuje się około 6-12 miesięcy.
 • laser frakcyjny nieablacyjny Clearlift– zabieg polega na pobudzeniu skóry do przebudowy za pomocą uszkodzenia mechanicznego laserem Alma Harmony XL pro Clearlift głębokich warst skóry, dzięki czemu nie pozostawia śladów pozabiegowych. Zabieg idealnie nadaje się do rewitalizacji obszarów z cienką skórą, którą widocznie pogrubia i poprawia jej sprężystość i napięcie. 

CENNIK Wrocław oraz Lubin

Mezoterapia Redensity I

od 700 zł/amp

Kolagen Linerase 3 okolice

1200 zł

Mezoterapia Aquashine

850 zł/amp

Prostrolane Natural-B

900 zł

Hydroksyapatyt wapnia Crystalis

1200 zł

Redukcja przebarwień i poprawa jakości skóry

Dermamelan/Cosmelan maska

900 zł

Laser Alma Dye-VL

400 zł

Podwójny podbródek

szyja 123

Nieestetyczne nagromadzenie nadmiaru tłuszczu w podbródku często związane jest z nadwagą, zaburzeniami hormonalnymi lub uwarunkowane genetycznie, jeżeli w rodzinie obserwujesz podobny problem. Niejednokrotnie pomimo stosowania diety i ćwiczeń nie udaje się zlikwidować fałdu. Po konsultacji medycznej lekarz wybiera najlepszy sposób walki z problemem:

 • Prostrolane Inner-B – to najnowocześniejszy preparat peptydowy, który redukuje podwójny podbródek, pomaga w walce z cellulitem, zmniejsza tzw. „chomiki” czyli konturuje linię żuchwy, działa detoksykująco i wygładzająco, a jednocześnie ma pozytywne działanie na skórę poprawiając jej elastyczność i napięcie. Lekarz podaje preparat za pomocą cienkiej igły w tkankę tłuszczową podbródka. Jest to zabieg niemal bezbolesny i bez okresu rekonwalescencji. Komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu/rozrywaniu, w związku z czym ilość efektów ubocznych jest zminimalizowana. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt zaleca się wykonanie 1 lub 2 zabiegów co 2 tygodnie.
 • SonoQueen – precyzyjna wiązka fali ultradźwiękowej dociera w głąb skóry oraz do tkanki tłuszczowej, co umożliwia redukcję podwójnego podbródka. Pozytywne działanie na tkanki i regeneracja zwiotczałych włókien kolagenowych sprawia, że pozbywamy się zwiotczałej i obwisłej skóry w tej okolicy. Zabieg jest bezbolesny oraz bez okresu rekonwalescencji. Zaleca się wykonanie 1 lub 2 zabiegów w odstępie 6 miesięcy.
 • lipoliza iniekcyjna – jest to zabieg trwałego likwidowania tkanki tłuszczowej z danego obszaru ciała za pomocą podania zastrzyku z substancji powodującej rozpuszczenie komórek tłuszczowych. Zabieg wywołuje dyskomfort oraz wymaga kilkudniowego okresu rekonwalescencji. Zaleca się wykonanie 2-3 zabiegów w odstępie 2-3 tygodni.
 • Alma SPA DEEP = RF czyli redukcja tkanki tłuszczowej falą radiową – fale radiowe mają zdolność  przenikania  w głąb skóry nawet do 20mm. Podczas zabiegu głębokie podgrzanie tkanki podskórnej powoduje, że komórki tłuszczowe zmniejszają swoją objętość  dzięki czemu możemy zaobserwować efekt wymodelowania podbródka. Technologia fali radiowej w połączeniu z masującą głowicą znacząco poprawia jakość skóry bez uszkodzenia naskórka. Zalecana jjest seria min 4 zabiegów w odstępie 1 tygodnia.

CENNIK Wrocław oraz Lubin

Prostrolane Inner-B

800 zł/amp

Lipoliza Aqualyx

350 zł/amp

Lipoliza Dermaheal LL

250 zł/amp

SonoQueen HIFU

1600 zł

Alma SpaDeep

350 zł 

Żylaki i pajączki na nogach

photodune 22677966 unrecognizable slim tanned woman body in underwear xl

Brzydkie, nieestetyczne poszerzone naczynia żylne szpecą nogi co trzeciej kobiety po 45 roku życia. Krew  w żyłach płynie wolniej niż w tętnicach i w dodatku „do serca” czyli do góry, pokonując siłę grawitacji. Sprzyja to zastojowi krwi, wtórnemu uszkodzeniu zastawek żylnych oraz tworzeniu się dodatkowych drobnych naczyń, które widoczne są pod skórą jako ciemne linie niejednokrotnie tworzące siatkę. Z problemem należy walczyć nie tylko ze względów estetycznych ale również zdrowotnych! Nieleczone żylaki mogą być groźne dla życia.

Drobne pajączki, teleangiektazje zamyka się wyłącznie laserowo. Zabieg jest bardzo skuteczny oraz bezpieczny – Laser Nd:YAG 1064 nm LongPulse

CENNIK Wrocław oraz Lubin

Noga (cena uzależniona jest od ilości naczyń)

400 – 1000 zł

Cellulit

photodune 22633653 unrecognizable woman in underwear testing fat layer on hips xxl

Cellulit na udach i pośladkach to problem wielu kobiet. My mamy na niego kilka sposobów:

 • mezoterapia Alidya – profesor Pasquale Motolese, twórca preparatu, przez wiele lat pracował nad patomechanizmem powstawania cellulitu ostatecznie stwierdzając, że brzydka pomarańczowa skórka ma zawiązek z nadmiarem jonów żelaza w macierzy międzykomórkowej. Rozwiązaniem jest pozbycie się nadmiaru żelaza. Alidya zamienia toksyczne jony metalu ciężkiego w rozpuszczalny w wodzie i łatwy do wydalenia chelat żelaza. Oczyszczenie tkanek z toksyn hamuje powstawanie cellulitu. Zabieg polega na podaniu preparatu za pomocą cienkiej igły bezpośrednio do tkanki podskórnej. Zaleca się wykonanie 4-7 zabiegów w tygodniowych odstępach.
 • mezoterpia Dermaheal LL – preparat skutecznie redukuje nagromadzone komórki tłuszczowe i rozbija cellulit. Zawiera minerały oraz peptydy biomimetyczne działające detoksykacyjnie i pozytywnie wpływająco na jakość skóry. Nadaje się do redukcji cellulitu na każdym etapie i niezależnie od wieku pacjentki. Poprawiając mikrokrążenie i stymulując fibroblasty do produkcji kolagenu, uda, brzuch lub biodra już po kilku zabiegach stają się widocznie gładsze, napięte i szczuplejsze. Zabieg polega na podaniu preparatu za pomocą cienkiej igły do tkanki podskórnej. Zaleca się wykonanie 3-5 zabiegów w odstępach 1-3 tygodni.
 • Prostolane Inner-B – to najnowocześniejszy preparat peptydowy, który pomaga w walce z cellulitem, działa detoksykująco i wygładzająco, ma pozytywne działanie na skórę poprawiając jej elastyczność i napięcie. Lekarz podaje preparat za pomocą cienkiej igły w tkankę tłuszczową. Jest to zabieg niemal bezbolesny i bez okresu rekonwalescencji. Komórki tłuszczowe nie ulegają zniszczeniu/rozrywaniu, w związku z czym ilość efektów ubocznych jest zminimalizowana. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt zaleca się wykonanie serii zabiegów 3-6 co 2- 3 tygodnie. 
 • Alma SPA Deep RF – zabieg wykorzystuje działanie unipolarnej fali radiowej, która wywołuje rozgrzanie włókien kolagenowych do temp. 45-60 stopni czego efektem jest przebudowa kolagenu. Poprzez głębokie podgrzewanie  podskórnych warstw następuje przyspieszenie krążenia krwi, które umożliwia sprawny drenaż złogów tłuszczu dzięki czemu obserwujemy redukcje cellulitu. Dodatkowo poprawa mikrokrążenia powoduje wzrost dotlenienia i odżywienia tkanek przez co zwiększa się gęstość i napięcie skóry.

  W celu uzyskania zadowalających efektów zaleca się serie od 4-6 zabiegów w odstępach tygodniowych. Cena zmienia się w zależności od opracowywanej partii.

CENNIK Wrocław oraz Lubin

Prostrolane Inner-B

800 zł/amp

Lipoliza Aqualyx

350 zł/amp

Mezoterapia Dermaheal LL

250 zł/amp

Mezoterapia Alidya

450 zł/amp

Alma SPA Deep

uda (przód + tył) 650 zł

Alma SPA Deep

pośladki 500 zł

Nadpotliwość

mapa ciała 2

Kiedy pot spływa Ci z czoła, a na ubraniu zostają brzydkie plamy pod pachami… my pomożemy!

Nadpotliwość to bardzo krępujący problem, który najskuteczniej zwalcza toksyna botulinowa. Podanie botoksu w miejsca o nadmiernej potliwości gwarantuje blokadę nerwów zaopatrujących gruczoły potowe, a w efekcie zatrzymanie wydzielania potu. Rezultaty są zauważalne już po pierwszym zabiegu. Botoks gwarantuje skuteczne zahamowanie procesu nadmiernego pocenia lub jego zminimalizowanie. Najbardziej problematycznymi miejscami są pachy, a także czoło. W jego przypadku dodatkowo uzyskujemy efekt wygładzenia zmarszczek.

Zabieg polega na podaniu przez lekarza za pomocą cieniutkiej igiełki toksyny botulinowej. Jest niemal bezbolesny. Efekt utrzymuje się około 3-6 miesięcy.

CENNIK Wrocław oraz Lubin

Pachy nadpotliwość

od 1400 zł Lubin, od 1500 zł Wrocław

Czoło nadpotliwość

od 400 zł

Wypadanie włosów

averie woodard 319832 unsplash

Łysienie androgenowe- jedna z najczęstszych przyczyn utraty włosów

Ludzie mają średnio 100-150 tys. włosów na głowie. Dziennie fizjologicznie tracimy około 50-100 włosów. Jeżeli każdego dnia będzie nam wypadać większa ilość włosów niż wynika to z jego naturalnego cyklu życia, wówczas pojawi się problem – czyli będziemy obserwować tzw. prześwity na owłosionej skórze głowy.

Męskie hormony płciowe są odpowiedzialne za łysienie o typie androgenowym, gdyż powodują zanik mieszków włosowych. Jest to problem, który dotyczy nie tylko mężczyzn ale również kobiet. W przypadku kobiet najczęściej nie obserwujemy za dużo testosteronu ale za mało żeńskich hormonów. Problem ten dotyczy również kobiet chorujących na zespół policystycznych jajników czy nowotwory jajnika. Niejednokrotnie problem ten występuje rodzinnie.

Jak wygląda pacjent z łysieniem o typie androgenowym?

Włosy zaczynają wypadać w pierwszej kolejności w okolicy skroni czyli tworzą się zakola. Stopniowo zakola stają się coraz szersze i obejmują większą część głowy. Później włosy stają się rzadsze również z boku oraz tyłu głowy.

Jak leczyć?

W większości przypadków nie jest możliwe leczenie przyczynowe. Tak jest zazwyczaj u mężczyzn. Pozostaje leczenie objawowe czyli wzmacnianie cebulki włosa i ochrona włosa przed wypadnięciem. Innowacyjną terapią jest mezoterapia skóry głowy preparatem dr Cyj. Jest to preparat, który zawiera 7 unikalnych peptydów oraz kwas hialuronowy. To co wyróżnia go na tle innych to opatentowana technologia uwalniania substancji aktywnych czyli preparat działa długo po jego podaniu. Już po pierwszym zabiegu wypadanie włosów zostaje zahamowane, kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają. Spektakularne efekty widać po dwóch miesiącach. Zabieg polegający na wykonaniu serii wkłuć trwa około 30 minut. W jego trakcie jest podawany skoncentrowany preparat. Peptydowa terapia włosów to cztery zabiegi w odstępach co dwa tygodnie. Terapię należy powtórzyć po roku.

CENNIK Wrocław oraz Lubin

Dr Cyj Hair Filler 

690 zł/amp

Pakiet 4 zabiegów

650 zł/amp

Mezoterapia Dermaheal HL 

350 zł/amp

Osocze bogatopłytkowe

650 zł

Blizny i rozstępy

onda 123

Blizna powstaje w wyniku uszkodzenia skóry właściwej i zastąpienia jej tkanką łączną włóknistą . Może być skutkiem urazu, operacji, przebytej choroby czy trądziku. Wyróżniamy blizny atroficzne, przerostowe oraz keloidy, tylko właściwa kwalifikacja i dobór metody pozwala na uzyskanie satysfakcjonujących efektów.

Podłożem do powstawania rozstępów są predyspozycje genetyczne, warunkujące skłonność do słabszych włókien sprężystych (kolagenowych, elastylowych i retikulinowych) oraz osłabioną ich syntezę. Bardziej podatne na rozciąganie włókna tkanki łącznej ulegają uszkodzeniom pod wpływem różnych czynników m. in.: okres dojrzewania, nagły przyrost tkanki tłuszczowej lub mięśniowej, ciąża, menopauza.

Rozstępy to wrzecionowate pasma ścieniałej skóry, których rozwój dzielimy na dwie fazy:

 1. zapalną – zmiany posiadają sino-czerwone zabarwienie, związane jest to z prześwitującą przez nie siecią naczyń krwionośnych.
 2. zanikową – podczas której stopniowo bledną i stają się mniej wyraziste.

To właśnie ta pierwsza faza – zapalna – jest kluczowa, im szybciej zareagujemy i zaczniemy stymulować uszkodzoną skórę właściwą, tym szybciej oraz lepsze rezultaty jesteśmy w stanie osiągnąć.

Przykładami terapii, które wykorzystujemy w naszej Klinice do walki z bliznami i rozstępami jest zabieg iPixel, Clearlift, Dermopen, mezoterapia oraz osocze bogatopłytkowe.

CENNIK Wrocław oraz Lubin

Zabiegi laserowe

Alma iPixel pojedyncza blizna

300 zł

Alma iPixel twarz

1200 zł

Laser frakcyjny twarz + osocze bogatopłytkowe

1440 zł

Alma ClearLift ciało

 cena ustalana indywidualnie

Alma iPixel brzuch lub piersi

1000 zł – 1500 zł

Frakcja nieablacyjna na ciało (brzuch, rozstępy)

1000 zł- 1500 zł

Dermopen

Twarz

550 zł

Plecy, brzuch

 cena ustalana indywidualnie

Pozostałe zabiegi

Wypełnienie blizn kwasem hialuronowym

800 zł – 1000 zł

Osocze bogatopłytkowe

650 zł za okolicę

Peeling TCA 15%, 35%

200 zł Lubin, 290 zł Wrocław

Roztwór Jessnera/TCA15%

200 zł

"Indycza" szyja

photodune 23360495 daily spa concept xxl

Atrakcyjny wygląd zawdzięczamy nie tylko wypielęgnowanej i zadbanej skórze twarzy, ale również szyi, która stanowi  jej przedłużenie. Cieńsza struktura skóry w tej okolicy oraz mniejsza ilość gruczołów łojowych to dwa główne powody dla których powinno zapewnić się jej szczególną pielęgnację. Ulegając procesom starzenia staje się wiotka, traci swoją elastyczność co powoduje że zmarszczki i załamania stają się wyraźnie widoczne.

Różnorodność terapii w naszej Klinice pozwala nam na dopasowanie metody do stopnia zaawansowania problemu.  Aby pobudzić skórę, zwiększyć jej napięcie i gęstość stosujemy laserowy zabieg frakcji nieablacyjnej – Clearlift oraz termolifting NIR. Spektakularne efekty zapewnia także technologia HIFU – SonoQueen, wywołując wzmożoną regenerację i przebudowę tkanki do 90 dni po zabiegu. Na brzydką i pomarszczoną skórę szyi zaleca się również mezoterapie lub osocze bogatopłytkowe. 

CENNIK Wrocław oraz Lubin

Mezoterapia oraz osocze bogatopłytkowe PRP

Aquashine/ Restylane Vital

850 zł/amp

Prostolane Natural-B 

900 zł/amp

Redensity I

700 zł/amp

Kolagen Linerase 3 okolice

1200 zł

Osocze bogatopłytkowe

650 zł

Zabiegi laserowe

Laser Alma Harmony frakcja nieablacyjna  Clearlift

700 zł

Laser Alma Harmony termolifting NIR

600 zł

SonoQueen technologia HIFU

2400 zł

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00