Obwisłe ramiona: falbanki, pelikany…

                                  To ważny problem estetyczny

Ramiona: 

Obwisłe ramiona to twój problem ?

Co zrobić aby temu zaradzić ?

Obwisłe ramiona – falbanki, pelikany, motylki – to poważny problem estetyczny. Wiotkość skóry w tej okolicy powoduje, że wstydzimy się założyć bluzki bez rękawów. Są jednak i na to sposoby…

Najczęściej luźna skóra okolicy ramion pojawia się po nagłej i znacznej utracie wagi. W procesie starzenia problem ten się pogłębia. Również brak aktywności fizycznej doprowadza do utraty sprężystości mięśni i zwiotczenia skóry.  Oto nasze sprawdzone sposoby, dzięki którym zlikwidujemy brzydkie nawisy ramion:

  • SonoQueen– technologia HIFU została stworzona z myślą napinania i ujędrniania skóry. Świetnie sprawdza się również w tej okolicy. Zabieg jest bezbolesny i nie pozostawia śladów. Można go wykonywać o każdej porze roku.

W zależności od nasilenia problemu zaleca się 2-3 zabiegi w odstępach 2-3 miesięcznych

SonoQueen ramiona

3000 – 4000 zł

  • mezoterapia/ kolagen Linerase – dostarczanie skórze substancji odżywczych, uzupełnianie kwasu hialuronowego lub kolagenu napina skórę i przywraca jej jędrność i sprężystość.

Zaleca się wykonanie ok. 3  zabiegów w odstępach 4 tygodniowych.

Kolagen Linerase (3 okolice) 

1200 zł

  • Termolifting NIR (Near-infrared) (głowica do ciała) – zabieg dedykowany dla wiotkich skór ciała, którego celem jest napięcie. W przypadku ramion uzyskujemy likwidację tzw. „falbanki” lub jej redukcję. Jedno z najbardziej skutecznych zabiegów w tej okolicy, która jest niewątpliwie trudna. O samej technologii oraz sposobie działania urządzenia więcej w zakładce laseroterapia. Zaleca się wykonanie serii zabiegów celem optymalnego efektu: 3-4 co 3-4 tygodnie. Zabieg jest bezbolesny, nie pozostawia widocznych śladów.

Termolifting NIR Alma Harmony 

900 zł

Pakiet 3 zabiegów

-15%

Rejestracja online Wrocław Booksy

Umów się na wybrane zabiegi!

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00