Dekolt

Sylwetka kobiety
MAPA CIAŁA

Dekolt

Każda kobieta marzy o pięknym dekolcie. Z biegiem lat na skórze dekoltu zaczynają rysować się zagniecenia, głównie po nocy, zwłaszcza u kobiet z większym biustem. Później zagniecenia już się nie odkształcają i powstają zmarszczki i linijne bruzdki, które często są powodem kompleksów. O skórę dekoltu można dbać podobnie jak na szyi lub twarzy. Wszystko zależy od zaawansowania problemu:

Zabiegi na dekolt na urządzeniach Hi-tech – zabiegi poprawiające jędrność skóry dekoltu

Termolifting NIR – podczerwień napina skórę

Zabieg dedykowany dla wiotkich skór ciała, którego celem jest napięcie. W przypadku ramion uzyskujemy likwidację tzw. „falbanki” lub jej redukcję. Jedno z najbardziej skutecznych zabiegów w tej okolicy, która jest niewątpliwie trudna. O samej technologii oraz sposobie działania urządzenia więcej w zakładce laseroterapia. Zaleca się wykonanie serii zabiegów celem optymalnego efektu: 3-4 co 3-4 tygodnie. Zabieg jest bezbolesny, nie pozostawia widocznych śladów.

Czytaj więcej o zabiegu

Laser frakcyjny nieablacyjny – Clearlift

Laser działa na skórę właściwą mechanicznie, nie  termicznie jak większość laserów, przy tym nie narusza ciągłości naskórka. Wywołane mikro uszkodzenia inicjują proces gojenia i rozpoczynają przebudowę skóry. Dzięki produkcji nowego kolagenu skóra staje się napięta i jędrna. Głowica ClearLift posiada wymienne końcówki, dzięki którym możemy działać na różnych głębokościach skóry w zależności od potrzeb pacjenta i okolicy zabiegowej.

Czytaj więcej o zabiegu

Laser frakcyjny ablacyjny – iPixel

Podczas zabiegu mikrowiązki lasera dokonują w skórze kontrolowanych mikrouszkodzeń, pobudzają tym samym komórki skóry do intensywnej regeneracji i przebudowy.

Czytaj więcej o zabiegu

Zabiegi igłowe czyli stymulacja kolagenu poprzez mezoterapie – poprawa jędrności

Dostarczanie skórze substancji odżywczych, uzupełnianie kwasu hialuronowego lub kolagenu napina skórę i przywraca jej jędrność i sprężystość.

Napięcie skóry za pomocą silnych biostymulatorów tkankowych

Kwas polimlekowy, hydroksyapatyt wapnia oraz polikaprolakton to bardzo silne stymulatory tkankowe. Kwalifikwacja do zabiegu jest niezbędna i zawsze wykonywana przez lekarza. Są to zabiegi medyczne, które polegają na podaniu preparatów za pomocą kaniuli. Po zabiegach następuje bardzo silna przebudowa skóry wraz z uzupełnieniem ubytków (naturalny efekt wypełnienia bez korzystania z wypełniaczy). Syntezowana jest duża ilość kolagenu. Efekty zależą od naszych naturalnych właściwości.

Czytaj więcej o zabiegu

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa w BeauMED Lubin oraz Wrocław – czyli nawilżenie i ujędrnienie skóry. Używamy preparatów do mezoterapii igłowej tylko najlepszej jakości. Zabiegi wykonują doświadczeni lekarze lub pielęgniarka. Mezoterapia igłowa to terapia przeciwstarzeniowa, która polega na wprowadzaniu składników aktywnych do skóry właściwej, dzięki czemu skuteczność ich działania jest zmaksymalizowana. Zabieg idealnie sprawdza się jako intensywna regeneracja skóry gdyż nawilża, ujędrnia i rozświetla.

Czytaj więcej o zabiegu

Redukcja głębokich zagięć na dekolcie

Dekolt jest trudną okolicą zabiegową, gdyż zwykle ma wiele problemów estetycznych: wiotkość skóry, zmarszczki mimicze, które powstają najczęściej podczas snu u kobiet z większym biustem oraz przebarwienia.

Nici rewitalizaujące PDO lub z PCL

Rozpuszczalne nici zbudowane są z kwasu polimlekowego, który dodatkowo stymuluje skórę do produkcji kolagenu. Ponadto umieszczając nici w zagłębieniach na dekolcie powodujemy, że skóra w tych miejscach już nie jest w stanie się zaginać i zmarszczki redukują się szybciej.

Czytaj więcej o zabiegu

Wypełnienie zmarszczek na dekolcie za pomocą kwasu hialuronowego

Głębokie zmarszczki można również wypełnić kwasem hialuronowym, który nada w tych miejscach odrobinę objętości oraz zrewitalizuje skórę. Pobodny zabieg można wykonać również za pomocą biostymulatorów.

Czytaj więcej o zabiegu