Medycyna estetyczna Wrocław

beaumed_przebudowa

Nie każdy z nas starzeje się tak samo. Proces starzenia zależy od bardzo wielu elementów: genów (często starzejemy się podobnie do naszych mam i babć), stylu życia, aktywności fizycznej, środowiska naszego życia oraz naszej pracy, stanu naszego zdrowia itp.

Dlatego dbanie o urodę to złożona i trudna rzecz. Warto zawsze łączyć zabiegi medycyny estetycznej ze zmianą trybu życia, czyli np. wprowadzić zdrową dietę, trochę aktywności fizycznej. Ponadto naprawdę piękna buzia cechuje się nieskazitelną i porcelanową cerą. Czasem warto skonsultować nasz problem skórny z dermatologiem lub usunąć w bardzo łatwy sposób (laserowo) czerwone naczynka i rumień na policzku.

Profesjonalny lekarz medycyny estetycznej dobierze zabieg do Twoich potrzeb: zrelaksowanie mięśni mimicznych, wypełniacze może mezoterapia? Jeśli zastanawiasz się gdzie wykonać zabiegi na twarz Lubin jest najlepszym miejscem, w którym zostaną one przeprowadzone precyzyjnie i bezboleśnie. Od lipca 2020r. zapraszamy również do nowo otwartej Kliniki we Wrocławiu. 

Zapraszamy na konsultacje!

Modelowanie i poprawa rysów twarzy

beaumed_owal 1

W BeauMED Wrocław lub Lubin zawsze stawiamy na pierwszym miejscu naturalny wygląd bez sztuczności !

Z biegiem lat kontur twarzy staje się mniej wyraźny, opadają policzki, a twarz wygląda na zmęczoną i zaniedbaną. Problemem stają się tzw. „chomiczki”, które zaburzają równy zarys żuchwy. Jest to problem złożony i niełatwy do zlikwidowania. W takich trudnych sytuacjach najlepiej sprawdzają się techniki łączone, które dobiera lekarz w zależności od naszych indywidualnych potrzeb:

Wolumetria czyli modelowanie i poprawa rysów twarzy

Idealny rozwiązaniem na tego rodzaju problemy estetyczne jest wolumetria, która przywróci twarzy odpowiedni owal i młodość. Zabieg polega na podaniu kwasu hialuronowego w obszar pozbawiony konturu i objętości- najczęściej modelujemy okolicę policzków. Ma on na celu przywrócenie naturalnego i młodego wyglądu. U mężczyzn możliwe jest wykorzystanie hydroksapatytu wapnia. Preparat ten przywraca tkankom właściwą objętość, co gwarantuje idealne wymodelowanie twarzy bez efektu przerysowania.

W BeauMED działamy na zasadzie odtworzenia objętości, którą utraciliśmy z wiekiem. Nigdy nie nadajemy nienaturalnej i sztucznej objętości.

1 ampułka wypełniacza

900 zł – 1200 zł Lubin, 1200-1400 zł Wrocław

Teosyal, Juvederm, Revofil, Styleage, Croma

Termolifting NIR

To unikalny zabieg liftingujący, dający natychmiastowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia skóry. Idealny zabieg bankietowy, aby w wyjątkowej chwili wyglądać pięknie i czuć się jeszcze lepiej. W połączniu z witaminą C mamy dodatkowy efekt rozświetlenia. Jest bezinwazyjny i bezbolesny.

Pierwszy efekt napięcia pojawia się bezpośrednio po zabiegu, pełny efekt uniesienia i zagęszczenia skóry obserwujemy po 4 tygodniach.  

W zależności od potrzeb zaleca się wykonanie kilku zabiegów w serii 2-4 co 4 tygodnie.

Cennik Wrocław oraz Lubin

Twarz

500 zł

SonoQueen - technologia HIFU

Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując tym samym punkty termicznej koagulacji.

Jest to zabieg polecany przez gwiazdy. Łączy w sobie silne działanie napinające i liftingujące przy pozornie małej inwazyjności, gdyż nie pozostawia widocznych śladów na skórze. Pacjentka od razu po zabiegu może wrócić do swoich zajęć. Zabieg jest niemal bezbolesny co odróżnia to urządzenie od innych z technologii HIFU. Tłumaczy się ten fakt unowocześnioną technologią, dzięki której wiązka ultradźwięków skupiana jest bardzo precyzyjnie.

Warto zauważyć, że jest to skuteczny zabieg, jednak aby był w pełni bezpieczny powinien być wykonany tylko przez specjalistę – w obrębie twarzy przez lekarza. Jednym z obszarów, w których SonoQueen sprawdza się najlepiej jest opadający owal twarzy.

Aby osiągnąć zadowalające efekty najlepiej wykonać jeden zabieg, odczekać 6 miesięcy i wykonać drugi, jeżeli będzie taka konieczność. Efekty widoczne są już po 1 zabiegu. Efekt utrzymuje się długotrwale.

Cennik Wrocław oraz Lubin

Twarz

4000 zł

Linia żuchwy/policzek

2800 zł

Redukcja przebarwień

Zabiegi laserowe

Alma Dye-Vl / ClearLift

Przebarwienia to problem estetyczny, który wywołuje dyskomfort i kompleksy. Nieestetyczne plamy na  skórze powstają na skutek nieprawidłowego działania melanocytów, które wytwarzają barwnik skóry. Pojawiają się najczęściej w miejscach bezpośrednio wystawionych na słońce m.in. na twarzy, dłoniach, dekolcie, ramionach. Nieocenione w walce z przebarwieniami są zabiegi laserowe. Światło lasera precyzyjnie trafia w zmianę pigmentacyjną skóry. W efekcie barwnik zostaje rozbity na mniejsze cząsteczki, które organizm usuwa w procesie naturalnego oczyszczania. Po zabiegu przebarwienie ciemnieje, a następnie ulega złuszczeniu.

Cennik Wrocław oraz Lubin

DSC_1713 2 2

Dye-Vl cała twarz

500 zł

ClearLift cała twarz

1000 zł

Dermamelan/Cosmelan - peeling medyczny

Bardzo skuteczna i bezbolesna terapia depigmentacyjna, która usuwa zarówno nowo powstałe przebarwienia jak i te utrzymujące się przez lata.

Pierwszym krokiem jest nałożenie w gabinecie lekarskim maski o silnym działaniu złuszczającym. Pacjent zmywa maskę w domu po kilku godzinach, w zależności od tego ile zaleci mu lekarz. Następnie stosuje preparaty nawilżające oraz ochronę przeciwsłoneczną, najczęściej kremy z wysokim filtrem. Na drugi dzień po zmyciu maski należy rozpocząć stosowanie kremu Dermamelan/Cosmelan o bardzo bogatym składzie, który nasila złuszczanie i hamuje gromadzenie melaniny w skórze.

Pełna terapia trwa kilka miesięcy ale pierwsze efekty widoczne są już po 8 dniach. Po około 30 dniach znikają wszystkie przebarwienia a skóra po intensywnym złuszczaniu wygląda zdecydowanie młodziej. Znikają drobne zmarszczki. Siłę zabiegu porównuje się do zabiegu laserowego.

Po rozpoczęciu terapii przez okres około 2 do 4 tygodni okolica zabiegowa (twarz/szyja/dekolt/dłonie) może być zaczerwieniona, a w pierwszych dniach nawet lekko obrzęknięta. Później następuje okres intensywnego złuszczania naskórka co warunkuje niesamowity efekt depigmentacyjny oraz przeciwstarzeniowy.

Lekarz dobiera czas trwania terapii oraz jej intensywność dla każdego pacjenta indywidualnie. Ważne jest aby samodzielnie nie przerywać leczenia, gdyż grozi to nawrotem przebarwień.

Cennik Wrocław oraz Lubin

Cosmelan maska

1000 zł

Modelowanie ust kwasem hialuronowym

beaumed_usta

Jeżeli myślisz o powiększeniu ust Lubin to idealne miasto na wykonanie takiego zabiegu odmładzającego. Pełne, ale naturalne usta sprawiają, że wyglądamy atrakcyjnie. Zanikająca czerwień wargowa i rozmywanie się konturów ust są efektem procesu starzenia. Idealnym rozwiązaniem jest wypełnienie ust. W BeauMED stawiamy przede wszystkim na naturalny efekt. Wokół powiększania ust istnieje niestety wiele negatywnych mitów. Dla naszych specjalistów najważniejsze jest zadowolenie pacjenta i uzyskanie naturalnego wyglądu, bez efektu „kaczego dzioba”. Jeżeli chodzi o zabieg powiększania ust, lubuska klinika medycyny estetycznej BeauMed gwarantuje podkreślenie konturu ust, zwiększenie objętości warg, likwidacje dysproporcji między wargami oraz podkreślenie tzw. łuków kupidyna nad górną wargą.

Podając niepełną ampułkę odpowiednio dobranego kwasu hialuronowego jesteśmy w stanie osiągnąć efekt rewitalizacji ust bez nadawania objętości. 

Zobacz nasze efekty zabiegowe.

Powiększanie i modelowanie ust

Cennik Wrocław oraz Lubin

od 1000 zł Lubin, od 1200 – 1400 zł Wrocław

Teosyal Kiss, Styleage Lips, Juvederm

Wypełnianie i redukcja zmarszczek

Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w naszej skórze ulega zmniejszeniu. W efekcie skóra wiotczeje, traci jędrność i uwidaczniają się zmarszczki. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego jest najskuteczniejszym zabiegiem wypełniającym zmarszczki. Dodatkowo uzyskujemy odpowiednie nawilżenie skóry, jędrność, a w efekcie młody i promienny wygląd. Zabieg idealnie sprawdza się w wygładzeniu lwiej zmarszczki, bruzd marionetki czy wargowo – nosowych. Odpowiednie podanie preparatu sprawi, że uzyskamy naturalny i niezwykle  zrelaksowany wygląd.

Pracujemy wyłącznie na najlepszych światowych markach kwasu hialuronowego: Juvederm, Teoxane, Restylane, Croma, Revofil, Styleage, Neauvia.

1 ampułka kwasu hialuronowego

od 900 zł do 1200 zł Lubin, 1200 – 1400 zł Wrocław

CG Styler 600  to wyjątkowy rewitalizator z kwasem hialuronowych i skondensowanym kompleksem peptydowym. Preparat przyczynia się do zmniejszania oznak starzenia się skóry spowodowanych zarówno czynnikami wewnętrznymi, jak i zewnętrznymi. Zabieg zapewnia natychmiastowy efekt naturalnej wolumetrii. CG Styler 600 szczególnie polecany jest w celu rewitalizacji i poprawy tekstury skóry, a także korekcji powierzchownych, średnich oraz głębokich zmarszczek. Zabieg idealny do likwidacji drobnych zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki na czole lub okolicy ust. Długotrwały efekt bez nadmiaru objętości występuje już po pierwszym zabiegu.

Unikalny skład:

➢ Kwas hialuronowy 1%, stabilizowany i zawieszony w soli fizjologicznej
buforowanej fosforanami przy pH=7, stężeniu 10mg/ml (HA), wysoki stopień lepkości i elastyczności (masa HA 2,5-3,0 Mda).
➢ CG Styler600 kompleks peptydowy:
▪ Sh-Pentapeptyd-12 SP: naśladuje działanie neuromodulatora, działanie „botox-like”.
▪ Octapeptyd-11: hamuje działanie hialuronidazy.
➢ Pojemność 1ml w technologii powolnego uwalniania.

Produkt rekomendowany przez dr n. med. Monikę Kukulską oraz specjalistów BeauMED. Czytaj więcej

styler

1 ampułka kwasu hialuronowego

1200 zł

Osocze bogatopłytkowe – czyli wampirzy lifting oraz naturalna mezoterapia

Wampirzy lifting - PRP - osocze bogatopłytkowe

Zabieg z wykorzystaniem osocza polega na odseparowaniu go, pobudzeniu czynników wzrostu w procesie wirowania, a następnie podaniu w miejsce wymagające regeneracji,  odświeżenia i ujędrnienia. Po zabiegu skóra staje się elastyczna, napięta i gęsta. Jeśli chodzi o wampirzy lifting Lubin to miasto, gdzie pracują doświadczeni lekarze, specjalizujący się w wykonywaniu tego zabiegu.   

PRF fibryna

Zabieg z wykorzystaniem autologicznej fibryny to naturalna metoda na młodą i zdrową skórę. Czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi pacjentki,  to sekret niezwykłej skuteczność zabiegu. Zabieg polega na odwirowaniu PRF z krwi. Proces ten następuje bardzo powoli. Po zabiegu skóra jest zregenerowana, odmłodzona, nawilżona i ujędrniona.

Cennik Wrocław oraz Lubin

 PRP 1 okolica (twarz, szyja, dekolt)

650 zł

I-PRF 2 ampułki

650 zł

Pakiet PRP oraz PRF (1 amp osocza, 2 fibryny)

1200 zł

Pakiet PRP twarz, szyja, dekolt

2000 zł

Redukcja rumienia i usuwanie naczyń 

zabieg

Zabiegi laserowe

Zabiegi laserowe skutecznie i bezpiecznie usuwają naczynka oraz rumień na twarzy. Pojedyncze naczynka bardzo często zamykają się już po pierwszym zabieg. W przypadku rumienia, gdzie w obrębie skóry naczyń jest wiele, należy wykonać kilka zabiegów. Laser Alma Dye-Vl jest jednym z najlepszych na rynku urządzeń do redukcji zmian naczyniowych na twarzy oraz przebarwień. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej należy kliknąć w odnośnik powyżej. 

Cennik Wrocław oraz Lubin

Twarz

500 zł

Policzki

299 zł

Nos

150 zł

Górna warga

190 zł

Pojedyncze naczynko

od 100 zł

Seria 3 zabiegów na twarz 1300 zł super cena!

Dermopen – tzw. mikronakłuwanie skóry

Dermopen to nowoczesne urządzenie medyczne wykorzystywane w zabiegach zabiegach mezoterapii igłowej w Lubinie oraz we Wrocławiu. Wyposażone zostało w zestaw sterylnych (wymienialnych) mikroigieł z funkcją wibracji. Urządzenie pozwala na precyzyjną aplikację składników odżywczych i koktajli witaminowych stymulujących regenerację skóry, bezpośrednio do głębokich warstw tkanek. Głębokość iniekcji zależy od rodzaju problemu i oczekiwanych efektów zabiegu, zazwyczaj jest to od 0,25nmm do 2,50nmm.

Celowe mikrouszkodzenia wierzchnich warstw skóry mobilizują komórki do samoregeneracji i zwiększenia produkcji nowego kolagenu.

20190723_160305

Wskazania do zabiegu:

 • likwidacja zmarszczek (drobnych i głębokich)
 • profilaktyka i niwelowanie objawów fotostarzenia
 • niwelowanie blizn: powypadkowych, pourazowych, pooparzeniowych i potrądzikowych
 • profilaktyka i usuwanie cellulitu
 • usuwanie rozstępów
 • przywrócenie utraconego jednolitego kolorytu skóry
 • ujędrnienie skóry, poprawa jej gęstości i nawilżenia
 • leczenie łysienia (pobudzenie cebulek włosów)

Przeciwwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią
 • alergia na składniki aktywne zawarte w koktajlach do mezoterapii mikroigłowej
 • niewyrównana cukrzyca
 • padaczka
 • choroby nowotworowe
 • zaburzenia krzepliwości krwi/ przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
 • stany zapalne skóry, zakażenia bakteryjne, wirusowe i grzybicze skóry
 • trądzik pospolity i różowaty
 • zaburzenia czucia
 • terapia retinoidami (stosowane w ciągu ostatnich 6 miesięcy),
 • świeża opalenizna
 • peelingi (na 2 tyg. przed zabiegiem)/ depilacja woskiem 2 tyg. przed zabiegiem
 • skłonność do tworzenia keloidów (bliznowców)

Czy zabieg jest bolesny?

Odczucie dyskomfortu i bólu podczas zabiegu jest kwestią indywidualną. Na 30 minut przed zabiegiem miejsca objęte leczeniem pokrywa się kremem znieczulającym.

Kiedy wrócę do formy? 

Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić lokalne zaczerwienienia, skóra może być nieznacznie spuchnięta, procesowi regeneracji towarzyszy złuszczanie naskórka. Po 3-4 dniach skóra całkowicie się goi.

Pielęgnacja po zabiegu

 • Przez 7 dni po zabiegu nie należy korzystać z sauny, gorących kąpieli i basenu
 • Przez 30 dni po zabiegu nie można się opalać
 • Skórę należy chronić przed promieniowaniem UVA oraz UVB, stosując kremy z filtrem SPF30+
 • Należy stosować krem nawilżając-regenerujący

Na jakie obszary można wykonać zabieg?

Twarz, szyja, dekolt, brzuch, uda, pośladki, skóra głowy

Kiedy pojawią się efekty?

 • Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie, co jest prawidłową reakcją skóry na mikronakłuwanie. Rozpoczyna się proces przebudowy i eksfoliacji naskórka. Efekt jest widoczny po około tygodniu od wykonania zabiegu na twarz w Lubinie – skóra staje się odczuwalnie napięta, wygładzona, rozjaśniona lub dogłębnie nawilżona.
 • Zaleca się serię 4-6 zabiegów w odstępach co 2-4 tygodnie.

Cennik Wrocław oraz Lubin

Twarz

550 zł

Twarz (seria 3 zabiegów)

1300 zł

Twarz + szyja

750 zł

Twarz + szyja + dekolt

1000 zł

Zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne

gabinet 3

Deep Hydration Facial

Odżywczy i głęboko nawilżający zabieg przywracający witalność skórze suchej, matowej i odwodnionej. Delikatne złuszczenie oraz długotrwałe działanie Medik8 zapewniają głębokie odżywienie.

Redness Calming Facial +

Zabieg łagodzący stany zapalne i podrażnienie przeznaczony dla skóry wrażliwej i zaczerwienionej. Wzmacnia naturalne funkcje ochronne skóry.

Radiance Facial

Luksusowy zabieg rozświetlający, który rozjaśnia nawet najdelikatniejszą skórę. Zabieg skierowany na walkę z nierównomierną pigmentacją i kolorytem skóry, jednocześnie bogactwo witaminy C w preparatach wspomaga tworzenie nowych włókien kolagenowych. Przywraca blask i promienność skórze. 

Cennik Wrocław oraz Lubin

Deep Hydration Facial

150 zł

Redness Calming Facial +

190 zł, po innym zabiegu 130 zł

Radiance Facial

180 zł

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00