Dr Michał Rogowski

CHIRURG, FLEBOLOG

Dr Michał Rogowski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W 2023 r. ukończył specjalizację z Chirurgii Ogólnej.  Szkolenie specjalizacyjne odbywał w oddziale Chirurgii Ogólnej z pododdziałem Chirurgii Onkologicznej w szpitalu ‘Latawiec’ w Świdnicy, gdzie zdobył doświadczenie w pracy z pacjentem.
Doktor Michał Rogowski to lekarz z powołaniem. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i doszkala się uczestnicząc w licznych kursach z dziedziny chirurgii, flebologii, medycyny ratunkowej i diagnostyki ultrasonograficznej.  Częsty bywalec na medycznych zjazdach i konferencjach naukowych.

W BeauMED konsultuje pacjentów z zakresu chirurgii ogólnej oraz flebologii. Wykonuje usg doppler kończyn dolnych oraz kwalifikuje do zabiegów naczyniowych, w tym do skleroterapii. Usuwa również zmiany skórne oraz wykonuje inne drobne zabiegi chirurgiczne.

Lekarz bardzo oddany pacjentowi. Skrupulatnie zbiera wywiad medyczny i cierpliwie rozmawia z każdym swoim pacjentem odpowiadając na wszystkie pytania. Doktor Michał jest lubiany i doceniany przez pacjentów.

dr-Michal-Rogowski-flebolog