Usta

Powiększanie ust na płasko. Efekt przed i po
MAPA CIAŁA

Usta i okolice ust

Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym można wykonać w sposób naturalny i subtelny. W naszym centrum proponujemy zabiegi rewitalizujące ust, modelowanie na płasko lub Russian lips ale jednak wszystkie te techniki muszą wydobywać z ust naturalne piękno bez przerysowania i sztuczności.

Bardzo doświadczonym specjalistą w technikach modelowania ust kwasem hialuronowym jest dr Katarzyna Kęcka. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie.

Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym to bardzo popularny zabieg w ostatnich latach!

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego to stosunkowo mało inwazyjna, szybka i efektowna metoda pozwalająca cieszyć się pięknymi ustami.  Dzięki niej jesteśmy w stanie poprawić wygląd wąskich, mało widocznych ust, wypełnić i wymodelować ich kontur, a także skorygować asymetrię. Dodatkową zaletą zabiegu jest ekstremalne nawilżenie. Kwas hialuronowy ma wyjątkową zdolność wiązania i zatrzymywania wody w tkankach, dlatego stanowi idealne rozwiązanie na spierzchnięte i  przesuszone usta.

Modelowanie oraz rewitalizacja ust kwasem hialuronowym

Pamiętajmy, że proces starzenia dotyka także tej delikatnej okolicy!  Z wiekiem wyraźnie zauważamy, że nasze usta stają się węższe i mniej jędrne, jest to efektem stopniowego zaniku naturalnego kwasu hialuronowego. Jego uzupełnienie ma działanie rewitalizujące i pozwoli dłużej zachować młodość.

W naszej Klinice dostosowujemy zabieg do indywidualnych potrzeb pacjenta. Analiza kształtu i proporcji twarzy oraz optymalna ilość podanego preparatu pozwala na uzyskanie widocznych, ale wciąż naturalnych efektów. Zabiegi wykonywane są jedynie przez doświadczonego lekarza.

Zobacz efekty zabiegów modelowania ust 

Rewitalizacja okolicy ust czyli pozbycie się tzw. zmarszczek “palacza”

Aby usta wyglądały ładnie i świeżo nie możemy zapomnieć o ich okolicy. W tym obszarze z wiekiem zanika tkanka tłuszczowa, skóra poddawana ciągłemu ruchowi (mówienie, jedzenie) zagina się i powstają zmarszczki palacza lub potocznie “kod kreskowy”. Jest to bardzo starcza cecha. Można jednak temu zaradzić i wygładzić powstałe zmarszczki.

Laser frakcyjny nieablacyjny – Clearlift

Laser działa na skórę właściwą mechanicznie, nie  termicznie jak większość laserów, przy tym nie narusza ciągłości naskórka. Wywołane mikro uszkodzenia inicjują proces gojenia i rozpoczynają przebudowę skóry. Dzięki produkcji nowego kolagenu skóra staje się napięta i jędrna. Głowica ClearLift posiada wymienne końcówki, dzięki którym możemy działać na różnych głębokościach skóry w zależności od potrzeb pacjenta i okolicy zabiegowej.

Czytaj więcej o zabiegu

Laser frakcyjny ablacyjny – iPixel

Podczas zabiegu mikrowiązki lasera dokonują w skórze kontrolowanych mikrouszkodzeń, pobudzają tym samym komórki skóry do intensywnej regeneracji i przebudowy.

Czytaj więcej o zabiegu

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa w BeauMED Lubin oraz Wrocław – czyli nawilżenie i ujędrnienie skóry. Używamy preparatów do mezoterapii igłowej tylko najlepszej jakości. Zabiegi wykonują doświadczeni lekarze lub pielęgniarka. Mezoterapia igłowa to terapia przeciwstarzeniowa, która polega na wprowadzaniu składników aktywnych do skóry właściwej, dzięki czemu skuteczność ich działania jest zmaksymalizowana. Zabieg idealnie sprawdza się jako intensywna regeneracja skóry gdyż nawilża, ujędrnia i rozświetla.

Czytaj więcej o zabiegu