BeauMED Wrocław zmienił lokalizację i mieści się aktualnie przy ul. Stacyjnej 1/11A (budynek SQ)

Klinika Medycyny Estetycznej BeauMED Wrocław

Szanowni Pacjenci i Pacjentki

Od 01.07.2023 r. BeauMED Wrocław mieści się w nowym miejscu czyli przy ulicy Stacyjnej. Nasz nowy lokal jest zlokalizowany w biurowcu (budynek SQ przy Legnickiej oraz ulicy Stacyjnej). Został tak zaprojektowany i wykonany aby czuli się Państwo u nas dobrze, komfortowo i wygodnie. Z okna widać (widok z góry) ruch na ulicy Legnickiej lub po przeciwnej stronie odjeżdżające pociągi. Budynek jest bardzo dobrze wyciszony.

Do dyspozycji mamy przestronną poczekalnię oraz 6 nowoczesnych gabinetów. Ponadto nasi pacjenci mogą darmowo parkować na parkingu przed szlabanem (miejsca nr 1-3) oraz miejsce nr 15 i 18 za szlabanem. Planujemy dalszy rozwój placówki oraz poszerzenie oferty o zabiegi chirurgicznego usuwania zmian skórnych, leczenia żylaków, konsultacje gastrologiczne oraz kardiologiczne z wykorzystaniem usg.

W dalszym ciągu dopracowujemy szczegóły, w związku z czym za wszystkie niedogodności przepraszamy.

Jestem doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej, właścicielem Klinik BeauMED Wrocław oraz Lubin. Prywatnie uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu oraz podróżować i poznawać nowych ludzi.