Łączenie zabiegów poprawia efekty! Nasza propozycja to laser erbowo-szklany z peelingiem rozjaśniającym

Zabieg na twarz - laser

Łączenie zabiegów to sposób na lepsze efekty, oszczędność czasu i pieniędzy. Nasza propozycja na jesień to laser erbowo-szklany łączony z peelingiem. Zyskasz poprawę jakości skóry i rozjaśnienie jej kolorytu i wyrównanie struktury.

1. Laser frakcyjny erbowo-szklany jest jednym z nowoczesnych narzędzi w medycynie estetycznej. Dzięki precyzyjnemu oddziaływaniu na skórę, może przyczynić się do poprawy jej wyglądu i kondycji. Jest wykorzystywany do zniwelowania różnego rodzaju niedoskonałości skóry, takich jak zmarszczki, blizny czy przebarwienia.
Wynikiem jego działania jest poprawa kondycji skóry pod kątem tekstury, uelastycznienie i poprawa jej gęstości. Daje spektakularne efekty w walce ze zmarszczkami, wyrównuje koloryt skóry. Pobudza komórki do produkcji kolagenu co powoduje ujędrnienie i odmłodzenie skóry. Dzięki najnowszej technice umożliwia wykonanie i osiągniecie niesamowitych efektów bez naruszania ciągłości naskórka, a na efekty nie musimy długo czekać.
 Jak wyglądamy po zabiegu?
Jest to laser nieablacyjny czyli taki, który nie dokonuje termicznego uszkodzenia naskórka. Oznacza to, że nie pozostawia widocznych śladów przez co okres rekonwalescencji jest krótki. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona ale szybko dochodzi do siebie. Najlepszy efekt obserwuje się po około 4 tygodniach. Zaleca się serię zabiegów co około 4 tygodnie. Zabieg nie boli choć odczuwa się w jego trakcie wyraźne ciepło.
2. Mając pobudzoną skórę, w której są kanaliki powstałe po wykonaniu zabiegu laserowego  możemy nałożyć na nią peeling chemiczny który dostanie się jeszcze głębiej w skórę pozwoli nam uzyskać jeszcze lepsze efekty poprzez wzmocnienie tych dwóch zabiegów.
 Od dawna wiadomo, że peeling chemiczny to niezawodny sposób na efektywną odnowę naskórka i nadanie skórze świeżego wyglądu. Pelingi są niezbędne do właściwego złuszczania martwego naskórka a co za tym idzie, do jego prawidłowej regeneracji. Peelingi są również niezastąpione w leczeniu różnego rodzaju trądziku oraz łojotokowego zapalenia skóry, są także jedna z najskuteczniejszych metod usuwania przebarwień, wygładzania drobnych zmarszczek oraz blizn potrądzikowych.
3. Zabieg można zakończyć maską łagodzącą, która złagodzi poczucie ciepła i mocno nawilży skórę. Twarz po zabiegu będzie gładka i napięta.
Poprzez zastosowanie zabiegów łączonych jesteśmy w stanie uzyskać jak najlepsze efekty przy zachowaniu wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Dzięki synergii działania, możemy osiągnąć bardziej długotrwały efekt w szybszym czasie.
Zapraszamy do BeauMED Wrocław Lubin,
mgr pielęgniarstwa i doświadczony zabiegowiec Kamila Hulisz
Jestem doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej, właścicielem Klinik BeauMED Wrocław oraz Lubin. Prywatnie uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu oraz podróżować i poznawać nowych ludzi.
Data dodania wpisu: 7 października, 2023