Modelowanie twarzy własnym tłuszczem. Znikanie cieni i zagłębienia

zabieg medycyny estetycznej

Wypełnianie twarzy własnym tłuszczem stanowi alternatywę dla wypełniania kwasem hialuronowym. W pierwszej kolejności należy pobrać tłuszcz, najczęściej z brzucha lub innej okolicy. Następnie za pomocą kaniuli podajemy tłuszcz we wszystkie regiony twarzy, które tego potrzebują. Zalecam ten zabieg pacjentom, którzy mają duże potrzeby wypełnienia w obrębie twarzy czyli takim jak ja to nazywam z „cienami”. Cienie to zagłębienie, w których kiedyś była nasza własna tkanka tłuszczowa a teraz już jej  nie ma bo z wiekiem zanikła. Podam kilka przykładów cienia: dolina łez, środkowa część policzka, „marionetki”, skronie. W trakie zabiegu modelowania twarzy własnym tłuszczem możemy podać wiele ml naturalnego wypełniacza (około 30-50). Dzięki temu uzyskamy piękny efekt modelowania. Niestety nie jest to zabieg na zawsze, gdyż część tłuszczu zaniknie w ciągu najbliższych miesięcy, jest to bardzo indywidualne ile u kogo się utrzyma. Oprócz efektu wypełnienia skóra ulega rewitalizacji i jest znacznie ładnejsza i jędrniejsza. Zabieg można powtarzać aby uzyskać porządany efekt.

Poniżej prezentujemy efektu zabiegu wykonanego w BeauMED Wrocław:

Liposukcja i przeszczep tłuszczu przed i poLiposukcja i przeszczep tłuszczu przed i po

Prezentowane efekty zabiegów medycyny estetycznej są indywidualne i mogą różnić się między pacjentami. Prezentowane informacje nie gwarantują konkretnych wyników i nie są obietnicą identycznych efektów dla każdego pacjenta.

Cena zabiegu od 4500 zł

Zapraszam do BeauMed Wrocław Lubin,

dr n. med. Monika Kukulska

Jestem doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej, właścicielem Klinik BeauMED Wrocław oraz Lubin. Prywatnie uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu oraz podróżować i poznawać nowych ludzi.