Nowy lekarz w BeauMED Wrocław – doświadczony gastroenterolog Izabela Smoła

Dr Izabela Smoła gastrolog

W BeauMED Wrocław stale się rozwijamy i podnosimy nasze kwalifikacje. Kolejną specjalnością, którą będziemy się zajmować będzie gastroenterologia. Aktualnie podjęliśmy współpracę z bardzo doświadczoną specjalistą gastroenterologii Izabelą Smołą. W 2024 roku będziemy wykonywać badania usg jamy brzusznej oraz elastografię.

Doktor Iza ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2010r. Po stażu rozpoczęła pracę w Klinice Gastroenterologii i Hepatologii we Wrocławiu. Ukończyła specjalizację z chorób wewnętrznych a następnie z gastroenterologii. Jest bardzo ambitnym i zdolny lekarzem. Wykonuje badania gastroskopowe.

Ponadto swoją wiedzę przekazuje studentom pracując wciąż na Uniwersytecie Medyczym we Wrocławiu. Jest współautorem publikacji naukowych z dziedziny gastroenterologii.

Pani Doktor Iza przyjmuje tylko pacjentów dorosłych. Specjalizuje się w chorobach jelit oraz wątroby. Jest lekarzem bardzo wchechstronnym i z dużym doświadczeniem pracy klinicznej więc świetnie radzi sobie z każdą chorobą przewodu pokarmowego. Dzięki pasji do pracy i wielkiemu zaangażowaniu ma wielu oddanych pacjentów.

Więcej informacji na temat gastroenterologii.

Zapraszamy do Centrum Lekarzy Specjalistów BeauMED we Wrocławiu przy ulicy Stacyjnej 1/11A na konsultacje gastrologiczne:)

Jestem doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej, właścicielem Klinik BeauMED Wrocław oraz Lubin. Prywatnie uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu oraz podróżować i poznawać nowych ludzi.
Data dodania wpisu: 19 listopada, 2023