Osocze Bogatoplytkowe czyli Wampirzy Lifting oraz Fibryna co nam daje i czym rożni sie od innych zabiegów

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

W zakresie zabiegów mezoterapii znalazły się zabiegi z kwasem hialuronowym, kolagenem, hydroksyapatytem wapnia oraz te, o których chcę Wam dziś opowiedzieć czyli osocze bogatopłytkowe czyli wampirzy lifting 

Zabiegi te różnią się od pozostałych tym, że są w 100% naturalne, gdyż czynniki pobudzające naszą skórę do przebudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny pochodzą z naszego własnego organizmu, a dokładnie z płytek krwi pozyskanych w procesie wirowania krwi. Brzmi to skompikowanie? Możliwe, że tak ale zabieg jest bardzo prosty i warto zapamiętać, że jest to idealna mezoterapia dla kobiet pragnących naturalnych efektów oraz bojących się reakcji alergicznych na inne preparaty.

Zapytacie jakie są wady bo nie możliwe jest aby osocze bogatopłytkowe miało jedynie zalety. Otóż wadą osocza jest nieprzyjemne szczypanie w trakcie zabiegu i chyba tyle. Nie miałam nigdy żadnych powikłań.

Na koniec kilka słów o fibrynie. To jest tak naprawdę rodzaj osocza bogatopłytkowego ale takie, które skrzepło i zrobił się z niego tzw. „glutek”. Co to oznacza i po co to jest? Otóż czynniki wzrostu zawarte w fibrynie uwalniają się dłużej niż w osoczu bogatopłytkowym, co znaczy, że regeneracja jest większa. Ponieważ fibryna nie jest płynna, daje objętość co jest jej dodatkową zaletą bo można wymodelować np. policzek. Niestety efekt objętości nie utrzymuje się długo ale efekt przebudowy skóry bardzo długo.

Kochani zapraszam WAS do nas czyli do BeauMED Wrocław lub Lubin. Osocze bogatopłytkowe Wrocław Lubin lub fibryna to zabiegi, które polecamy.

Zapytajcie o promocję listopadową oraz grudniową na osocze bogatopłytkowe w BeauMED Wrocław lub Lubin!

Do zobaczenia,

dr. n. med. Monika Kukulska

Dowiedz się więcej

Jestem lekarzem, specjalistą chorób wewnętrznych oraz właścicielem Klinik BeauMED Wrocław oraz Lubin. Najważniejszy dla mnie jest naturalny i świeży wygląd moich pacjentek. Specjalizuję się w zabiegach modelowania twarzy, głębokiej regeneracji skóry.