JALUPRO Classic

Jalupro Classic

JALUPRO Classic -aminokwasowa terapia zastępcza

Przywraca blask i elastyczność skórze oraz zapobiega utracie jej jędrności. Działa doskonale zarówno na skórę twarzy jak i całego ciała. Redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu elastozy. Poprawia wygląd blizn – także tych potrądzikowych, keloidów oraz rozstępów.
Jalupro® zwalcza oznaki starzenia skóry wspierające jej procesy metaboliczne i komórkowe.
Odpowiednio dobrane składni pobudzają aktywność metaboliczną fibroblastów, co powoduje zwiększenie produkcji nowego kolagenu, zapewniają optymalny stopień nawilżenia tkanek oraz tworzą swoiste rusztowanie w ich obrębie, czyniąc skórę bardziej elastyczną.
To preparat z kwasem hialuronowym oraz kompleksem aminokwasów, zawiera glicynę, L-prolinę i L-lizynę – substancje te stanowią aż 70% struktury kolagenu. Ich zawartość stymuluje fizjologiczną syntezę kolagenu oraz prawidłowe funkcje skóry. Produkt nawilża i odżywia tkanki, nadając skórze elastyczność i jędrność.
Preparat do zabiegu składa się z fiolki z 30 mg sterylnego hialuronianu sodowego oraz ampułki z 100 mg mieszaniny liofilizowanych aminokwasów. Zawartość ampułki dodajemy do mieszaniny aminokwasów i uzyskujemy produkt gotowy do iniekcji, Produkt podaje się metodą mezoterapii igłowej, śródskórnie. Zgodnie z celem terapii, należy wstrzyknąć uzyskany roztwór.
Podawanie produktu Jalupro powinno być zawsze przeprowadzane przez doświadczonego specjalistę. Produkt Jalupro jest zazwyczaj podawany w formie mikroiniekcji, bezpośrednio w obszarze skóry, który wymaga poprawy. Technika podawania może się różnić w zależności od obszaru i celu zabiegu. Najczęściej produkt podaje się w głąb skóry, śródskórnie, nie przekraczając 3 ml przygotowanej zawiesiny na zabieg w obrębie twarzy.
Pierwsze efekty terapii preparatem Jalupro można zobaczyć już kilka dni po zabiegu.
Jalupro to marka wysokiej jakości produktów do mezoterapii. Produkt został poddany badaniom klinicznym. Podaje się go metodą mezoterapii która jest ogólnie uznawana za bezpieczną procedurę. Bezpieczeństwo zależy w dużej mierze od umiejętności i doświadczenia przeprowadzającego zabieg oraz od indywidualnych warunków pacjenta.
Efekty mezoterapii z użyciem Jalupro są trwałe, ale nie są permanentne, co oznacza, że mogą wymagać regularnych powtórzeń, aby utrzymać pożądane rezultaty.
Aby uzyskać długotrwałe korzyści, zaleca się zazwyczaj serię zabiegów w odstępach czasowych (4 zabiegi co 14 dni), potem ewentualne utrzymanie efektów poprzez tzw. zabiegi przypominające.

Skład:

2 fiolki (po 100 mg) zawierające kompleks aminokwasów (glicyna, l-prolina, l-lizyna, l-leucyna)
2 sterylne fiolki zawierające roztwór kwasu hialuronowego (30mg/3ml)

Jestem lekarzem, specjalistą chorób wewnętrznych oraz właścicielem Klinik BeauMED Wrocław oraz Lubin. Najważniejszy dla mnie jest naturalny i świeży wygląd moich pacjentek. Specjalizuję się w zabiegach modelowania twarzy, głębokiej regeneracji skóry.