Linerase

Linerase w ampułkach

Atelokolagen LINERASE

Produkt Linerese to nowe możliwości w rekonstrukcji i odbudowie tkanek, uzupełnienie utraconych zasobów kolagenu w skórze. Skutkiem utraty kolagenu są pojawiające się zmarszczki, zmniejszająca się z upływem czasu jędrność i sprężystość skóry. Linerase zawiera ateokolagenu typu l (kolagen koński), który stymuluje produkcję nowych fibroblastów, przyczyniających się do tworzenia kolagenu typu III (odpowiedzialnego za sprężystość i jędrność skóry).

Terapia preparatem Linerase to przełomowy zabieg w gabinetach medycyny estetycznej, który regeneruje i odbudowuje skórę, a tym samym przywraca jej minioną sprężystość i naturalny blask. Skuteczny w walce z oznakami starzenia się skóry, nawilża, odżywia, silnie biostymuluje tkanki i poprawia kondycję skóry.

Efekty zastosowania Linerase

Przede wszystkim młodszy wygląd, skóra może się stać nawet o 5 lat młodsza. Przywrócona jędrność i elastyczność skóry, wygładzenie zmarszczek, pełna regeneracja oraz redukcja wiotkości, rozstępów a także blizn potrądzikowych.

Linerase można stosować profilaktycznie już po 25 r.ż. w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu.

Kolagen Linerase ma odbudować skórę i pozwolić na jej świetny wygląd przez długi czas. Borykanie się z licznymi bliznami, czy zmarszczkami w młodym wieku nie musi być codziennością. Wykonanie kilku zabiegów z wykorzystaniem Linerase to gwarancja redukcji oznak starzenia oraz wszelkich defektów w różnych miejscach ciała. Odpowiednie wstrzyknięcie preparatu pod skórę stymuluje proces powstawania kolagenu, odżywia i poprawia elastyczność.

Zastosowanie Linerase

Preparat przeznaczony do stosowania na skórę twarzy, szyi, dłoni, dekoltu i całego ciała, podawany śródskórnie, nie wywołuje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych, nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Linerase charakteryzuje się łatwością iniekcji, gdyż jest to płyn, a nie żel, podawany nieco głębiej niż większość mezoterapii.

Wskazania

wspomaganie odnowy skóry twarzy, szyi, dekoltu, ale także całego ciała
odnowa tkanki łącznej skóry właściwej
większa elastyczność i sprężystość skóry
redukcja oznak starzenia
sposób na pozbycie się blizn zanikowych oraz rozstępów.
Fiolka 100 mg kolagenu
Przygotowanie zawiesiny: 100mg delikatnie zmieszać z 5 ml soli fizjologicznej.
Zalecana technika aplikacji:
śródskórna iniekcja za pomocą cienkiej igły o średnicy 30 G oraz długości 4 mm.
Zaleca się wykonanie od 2 do 4 zabiegów (w odstępie 2 tyg) w zależności od stanu skóry pacjentki, pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach i utrzymują się od 12 do 18 miesięcy.

Jestem lekarzem, specjalistą chorób wewnętrznych oraz właścicielem Klinik BeauMED Wrocław oraz Lubin. Najważniejszy dla mnie jest naturalny i świeży wygląd moich pacjentek. Specjalizuję się w zabiegach modelowania twarzy, głębokiej regeneracji skóry.