Nucleofill Strong

Nucleofill-Strong

Nucleofill Strong – preparat do odnowy skóry o działaniu antyoksydacyjnym

Nucleofill Strong to sterylny, elastyczny, wchłanialny preparat w żelu zawierający polimeryzowane polinukleotydy. Wykorzystywany jest do odnowy i biorestrukturyzacji skóry opierającej się na liftingu, działaniu antyoksydacyjnym oraz nawilżeniu skóry.

Jak działa stymulator tkankowy Nucleofill Strong?

Działanie polinukleotydów w preparacie Nucleofill Strong ma za zadanie:
Pobudzenie receptorów w fibroblastach – proces aktywuje syntezę kolagenu typu I oraz elastyny zapewniając zagęszczenie skóry oraz efekt liftingujący
Łagodzenie stresu oksydacyjnego
Zwiększenie nawodnienia tkanek – Aktywne polinukleotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu skóra staje się nawilżona i jędrna.
Skóra po zabiegach produktem Nucleofill Strong zostaje wprowadzona w proces biostymulacji i zaczyna się regenerować, ulega zagęszczeniu i ujędrnieniu. Działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawia, że koloryt skóry poprawia się, a drobne zmarszczki zostają spłycone.
Zabieg z wykorzystaniem preparatu Nucleofill Strong można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry.Preparat przeznaczony jest w szczególności dla osób, których skóra wymaga nawilżenia, utraciła elastyczność i zdradza objawy starzenia się. Produkt jest bezpieczny i biozgodny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego, sterylnego żelu, który nie zmienia na stałe rysów twarzy.
W celu uzyskania najlepszych efektów najlepiej wykonać serię 3-4 zabiegów co 2-4 tygodnie.
Po wykonanej serii rekomenduje się zrobienie tzw. zabiegu „przypominającego”, który podtrzymuje efekty terapii – wykonuje się go co 6 miesięcy.
Zabieg Nucleofill wykonywany jest przy użyciu igły i nie wymaga znieczulenia, podaje się go w określonych punktach 5 na stronę.
Można podawać także liniowo kaniulą.

Skład:

Nucleofill Strong zawiera stężenie polinukleotydów 25 mg/ml,
pH pomiędzy 6,8 -7,5,
lepkość 48-65 PA*S
Podanie:
Iniekcja: głęboko-śródskórnie oraz w głębokie warstwy skóry,
Ilość: od 1 – 6 strzykawek maksymalnie,
Technika: 5 punktów, liniowa, Multi-injekcji,
Seria: 4 zabiegi co 2-4 tygodni.

Jestem lekarzem, specjalistą chorób wewnętrznych oraz właścicielem Klinik BeauMED Wrocław oraz Lubin. Najważniejszy dla mnie jest naturalny i świeży wygląd moich pacjentek. Specjalizuję się w zabiegach modelowania twarzy, głębokiej regeneracji skóry.
Data dodania wpisu: 19 lutego, 2024