Zaawansowane techniki zakładania nici liftingujących

Zabieg medycyny estetycznej nici liftingujące

Drodzy Pacjenci,

W BeauMED dwóch lekarzy zajmuje się zakładaniem nici liftingujących oraz rewitalizujących na twarz i ciało: dr Katarzyna Kęcka oraz dr n. med. Monika Kukulska. Bierzemy udział w szkoleniach aby ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności. Ostatnie 3-dniowe szkolenie odbyło się w siedzibie firmy produkującej nici w Gruzji, gdzie pod okiem eksperckich trenerów ćwiczyła dr Monika Kukulska.

Nici wykonane z kwasu polimlekowego oraz polikaprolaktonu, ewentualnie PDO są częstym narzędziem do unoszenia owalu, poprawy wyglądu “chomiczków”. Ale nie wszyscy wiedzą, że bardzo dobrze sprawdza się również w poprawianiu wyglądu podbródka lub szyi. Można za ich pomocą także podnieść brwi. Po zabiegu nie wygląda się, wbrew pozorom, tak źle. Zwykle nie ma zasinień, a obrzęk jest nieduży. To wszystko zasługa dobrych technik, doświadczenia naszych lekarzy ale również dobrej jakości produktów (nici), na których pracujemy.

Zapraszamy na konsuyltacje!

Czytaj więcej oraz zobacz nasze efekty

Jestem doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej, właścicielem Klinik BeauMED Wrocław oraz Lubin. Prywatnie uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu oraz podróżować i poznawać nowych ludzi.