Botoks Wrocław Lubin

A może babybotox lub mezobotox …

Leczenie bruksizmu 

Co sprawia, że botoks Wrocław jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w medycynie estetycznej?

Botoks (botoks) jest wytwarzany w warunkach beztlenowych przez bakterie Clostridium botulinum. Zajmuje czołowe miejsce w medycynie estetycznej, jest niezastąpiona także w neurologii i okulistyce.

Jego (botoksu) możliwość relaksowania mięśni, ponieważ minimalizuje przekazywanie impulsów między zakończeniami komórek nerwowych (synapsami) a mięśniami. Umiejętnie wykonany zabieg z użyciem botoksu gwarantuje uzyskanie młodego, świeżego i naturalnego wyglądu. Twarz po podaniu toksyny botulinowej wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną. Dodatkowymi zaletami zabiegu są: czas wykonania, szybki efekt oraz brak rekonwalescencji. Zabieg z toksyną botulinową można wykonać w przerwie na lunch. Efekt widoczny jest bardzo szybko, już po trzech dniach. Zabieg nie wyłącza nas z codziennych obowiązków, od razu możemy wrócić do pracy.

botox Beaumed
botox 12

ALLUZIENCE®  czyli pierwsza płynna toksyna botulinowa dostępna na rynku! W BeauMED Wrocław Lubin wykonasz zabieg ABO Liquid Alluzience

W odróżnieniu od pozostałych preparatów w formie proszku do sporządzania roztworu zawierających toksynę botulinową – Alluzience to neuromodulator występujący w płynnej postaci gotowy od razu do użycia. Płynna postać preparatu przekłada się na większą precyzję i dokładność w dawkowaniu oraz bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegu.

Działanie Alluzience opiera się na porażeniu przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, powodując tym samym miejscowe zmniejszenie czynności mięśni.  Preparat szczególnie polecany jest pacjentom, którym zależy na redukcji umiarkowanych lub silnych zmarszczek pionowych między brwiami (tzw. lwia zmarszczka), poziomych czoła, kurzych łapek oraz zmarszczek palacza.

Co jeszcze wyróżnia Allizience na tle innych preparatów?

Efekty zauważalne są już w ciągu pierwszych 24 godzin od zabiegu (znacznie szybciej niż w przypadku innych preparatów, których działanie widoczne jest dopiero po upływie ok. 2 tygodni)  i utrzymują się nawet do 6  miesięcy co potwierdzają przeprowadzone badania kliniczne.

Cena Alluzience od 690 zł za okolicę

alluzience

Nasz Zespół we Wrocławiu oraz Lubinie specjalizuje się także w mezobotoksie i babybotoksie, które gwarantują naturalny i piękny wygląd bez efektu sztuczności. Likwidujemy także inne problemy estetyczne za pomocą botoksu, m.in. zmarszczki palacza, uśmiech dziąsłowy czy bruksizm.

Nasz zespół we Wrocławiu oraz Lubinie wykonuje różne zabiegi z użyciem botoksu:

"Kurze łapki" - zmarszczki okolicy oka - botoks

Kurze łapki to zmarszczki mimiczne, które pojawiają się w bardzo delikatnej okolicy oka. Uwidaczniają się najczęściej podczas uśmiechu, a później zostają z nami na stałe. Naszym celem jest osiągnięcie idealnie gładkiej skóry wokół okolicy oka, nawet podczas uśmiechu. Najskuteczniejszym zabiegiem likwidującym kurze łapki jest podanie toksyny botulinowej. W efekcie uzyskujemy młody, naturalny i wypoczęty wygląd.

Zmarszczki poziome na czole - botoks

Zmarszczki poziome na czole są jedną z pierwszych oznak starzenia. Sprawiają, że twarz wygląda na zaniedbaną, zmęczoną i dodają nam lat.  Są dużym problemem estetycznym, który bardzo skutecznie można zlikwidować. Podanie toksyny botulinowej wygładzi zmarszczki na czole, dzięki czemu twarz będzie wyglądać na zrelaksowaną i młodszą.

Lwia zmarszczka - botoks

Lwia zmarszczka, znajdująca się pomiędzy brwiami, nie bez powodu nazywana jest także zmarszczką gniewu. Nierzadko nadaje twarzy surowy, zły i starszy niż w rzeczywistości wygląd. Zlikwidowanie tej zmarszczki gwarantuje toksyna botulinowa. W efekcie twarz wygląda na zrelaksowaną, młodą i łagodną.

Zmarszczki królicze u nasady nosa - botoks

Zmarszczki królicze u nasady nosa – są zmarszczkami mimicznymi, które w bardzo nieestetyczny sposób zmieniają wyraz twarzy. Uwidaczniają się podczas napinania mięśni twarzy m.in. przy śmianiu się, mrużeniu oczu. Poziome załamania skóry na grzbiecie nosa wraz z wiekiem zmieniają się w widoczne zmarszczki. Są problemem estetycznym, który najskuteczniej zlikwiduje toksyna botulinowa. Po zabiegu zmarszczki zostaną spłycone, a twarz odzyska naturalny, młody i estetyczny wygląd.

Redukcja "brody czarownicy" - botoks

Broda sprawiająca wrażenie jakby odciętej od twarzy za sprawą pionowej zmarszczki nadaje twarzy nieprzyjemny wygląd. Nieestetyczna broda, nazywana potocznie brodą czarownicy, jest wysunięta mocno do przodu, co szczególnie widoczne jest w czasie patrzenia z profilu. Odpowiednio podany botoks sprawi relaksację mięśnia bródkowego, a w efekcie twarz nabierze odpowiednich proporcji-będzie bardziej owalna, rysy staną się smuklejsze i delikatniejsze

"Gum smile" - uśmiech dziąsłowy - botoks

Uśmiech dziąsłowy to dysproporcja pomiędzy białą linią zębów a różową linią dziąseł, która sprawia wrażenie nienaturalnie szerokiej. Skuteczna w leczeniu uśmiechu dziąsłowego jest toksyna botulinowa. Zabieg jest nieinwazyjny, bezpieczny i skuteczny. Polega na podaniu botoksu w mięśnie okrężne ust, przez co linia różowa dziąseł jest mniej widoczna. Efekt jest bardzo naturalny.

Uniesienie czubka nosa - botoks

Medycyna estetyczna daje bardzo duże możliwości niechirurgicznej korekty nosa. W celu podniesienia czubka nosa przydatna jest toksyna botulinowa. Zabieg jest bezbolesny i bezpieczny.  W efekcie można nawet uzyskać nos z delikatnie zadartym czubkiem.

Leczenie bruksizmu we Wrocławiu oraz Lubinie - botoks

Bruksizm to niekontrolowane zgrzytanie zębami i nadmierne ich zaciskanie, które prowadzi do ścierania zębów i pękania szkliwa. Tarcie zębów żuchwy i szczęki pojawia się w ciągu dnia np. w sytuacjach stresowych, ale także bardzo często w nocy. Problem bruksizmu tkwi głównie w nadmiernym napięciu mięśni żwaczy i skroniowych. Toksyna botulinowa znana ze swych właściwości rozluźniających jest idealnym sposobem na wyleczenie problemu. Dlatego podanie botoksu w odpowiednie mięśnie gwarantuje zmniejszenie napięcia, a w efekcie zlikwidowanie objawu zgrzytania zębami. Dodatkową zaletą zabiegu jest wyszczuplenie dołu twarzy, która przestaje być kwadratowa z powodu nadmiernie rozbudowanego mięśnia żwacza.

Podniesienie powiek - botoks

Opadające powieki zmieniają rysy twarzy w niekorzystny sposób – dodają lat i sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną i zaniedbaną. Najlepszym sposobem na zlikwidowanie tego problemu estetycznego jest podanie toksyny botulinowej w mięsień odpowiedzialny za obniżenie brwi. Dzięki temu uzyskamy uniesienie brwi a w efekcie naturalny, młody i wypoczęty wygląd.

"Zmarszczki palacza" - zmarszczki okolicy ust -botoks

Zmarszczki układające się w sposób promienisty wokół ust nazywane są potocznie zmarszczkami palacza. Występują nie tylko u osób, które palą papierosy. Są one efektem mimiki tej części twarzy oraz starzenia się skóry. Podanie toksyny botulinowej zapewni nam efekt wygładzenia zmarszczek. To zapewni nam naturalny i młody wygląd.

Mezobotox

Mezobotox inaczej nazywany botox-lift należy do zabiegów terapeutycznych, który polega na połączeniu mezoterapii igłowej i toksyny botulinowej. W zabiegu wykorzystuje się dwie substancje: kwas hialuronowy i botoks. Dzięki temu mamy możliwość walki ze zmarszczkami ze zdwojoną siłą. Mezobotox stosuje się m.in. w celu zniwelowania zmarszczek okolicy oka, ma także niezastąpione działanie w okolicach szyi i dekoltu. Po zabiegu skóra staję się odmłodzona, jędrna i wypoczęta. Zabieg jest dodatkowo intensywną rewitalizacją skóry, dzięki nawilżającym właściwościom kwasu hialuronowego. Połączenie tych dwóch metod maksymalizuje także naturalny efekt zabiegu.

Baby botox

Baby botoks to nowoczesna technika podawania botoksu. Charakteryzuje ją maksymalnie naturalny efekt. Celem zabiegu jest zniwelowanie zmarszczek z zachowaniem naturalnej mimiki twarzy. Jest to idealny zabieg w celu korekcji zmarszczek na czole, kurzych łapek, opadających kącików ust, opadających powiek. Po zabiegu twarz wygląda na wypoczętą, zrelaksowaną i odmłodzoną z bardzo naturalnym efektem.

Podniesienie kącików ust botoksem

Układające się w podkówkowy kształt usta nadają twarzy smutny i zmęczony wygląd. Przyczyną takiej zmiany rysów twarzy jest gromadzenie się tłuszczu w okolicach żuchwy i brody zamiast w policzkach. Trójkąt młodości ulega odwróceniu. Dodatkowo ma tutaj wpływ mimika, która może przyspieszać ten proces. Aby zapobiec opadającym kącikom ust należy wykonać zabieg z użyciem toksyny botulinowej. W efekcie twarz nabiera pogodniejszego, bardziej zrelaksowanego wyglądu.

Cennik Wrocław

botoks 1 okolica (czoło, lwia zmarszczka, kurze łapki)

od 450 zł

Bruksizm

od 800 zł

botoks 3 okolice

od 1100 zł

Babybotox

od 450 zł

Mezobotox

od 450 zł

Pozostałe okolice np. gum smile, zmarszczki „palacza”

od 450 zł

Alluzience

od 690 zł za okolicę

Zobacz inne zabiegi medycyny estetycznej 

ul. Wileńska 4 lok. B

59-300 Lubin

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00

ul. Inowrocławska 21 lok. 2

53-653 Wrocław

Godziny otwarcia:

Pon – pt. 10.00 – 19.00